Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2019. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Boze otac mu umro pre 2 meseca..
    Ohh neka ti se sve dobrim vrati u zivotu
    Igrao je sa Viskom neke rekreativne turnire koliko sam cuo...
    Koja tragedija, majka pa otac i to dok je sudio mec .

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Tesko je pisati, emocije prorade.

      Bravo Laslo, naklon
      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Bravo majstore, neka ovo bude samo početak.
          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Only when you leave, Spandau Ballet odličan izbor![emoji41]
            Izuzetna numera

            Tokom celog turnira organizacija je imala fantasican izbor muzike.
            Stadion, Guga- super, jedino sto publici nedostaje teniske kulture tokom trajanja poena , sto nije nista neobicno..
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              Izuzetna numera

              Tokom celog turnira organizacija je imala fantasican izbor muzike.
              Stadion, Guga- super, jedino sto publici nedostaje teniske kulture tokom trajanja poena , sto nije nista neobicno..
              Slušao je uživo, u Areni.[emoji4]
              Retko emotivno finale i pozdravni govor, mnogo mi je drago zbog momka, nadam se da će ga ovo još više podstaći u nastavku karijere.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Bravo Laslo.Bas sam srecna zbog uspjeha i istovremeno neizmjerno tuzna zbog njegove zivotne price

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Slušao je uživo, u Areni.[emoji4]
                  Retko emotivno finale i pozdravni govor, mnogo mi je drago zbog momka, nadam se da će ga ovo još više podstaći u nastavku karijere.
                  Umettnici... ja na jednom drugom mestu...

                  Mislim da nema kome nije drago za ovakav Laslov uspeh...
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Super-zasluženo za Djerea. Pobjedio je Thiema i nakon toga nije imao razloga da ne vjeruje u sebe. Večeras mnogo bolji of Augera Aliassimea nego što to rezultat govori. Bravo

                    Felixu bi, kao što sam napisao, titula bila samozavaravanje jer, objektivno, ovo je čelendžer nivo i dug je put pred njim. Ne znam otkud Višku to da mu šljaka najmanje odgovara kad je prva 4 finala (3 titule) na čelendžerima igrao na šljaci :neznam:
                    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                    Comment


                    • Super-zasluženo za Djerea. Pobjedio je Thiema i nakon toga nije imao razloga da ne vjeruje u sebe. Večeras mnogo bolji of Augera Aliassimea nego što to rezultat govori. Bravo

                      Felixu bi, kao što sam napisao, titula bila samozavaravanje jer, objektivno, ovo je čelendžer nivo i dug je put pred njim. Ne znam otkud Višku to da mu šljaka najmanje odgovara kad je prva 4 finala (3 titule) na čelendžerima igrao na šljaci
                      Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                      Comment


                      • Mora da je Visko bio pod uticajem emocija , ne verujem da ne zna da je Felixu za sada sljaka najbolja podloga..
                        Cekamo kako ce izgledati njegov igracki put i razvoj na hardu gde se na turu igra najvise i najveca je kokurencija..
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • cici cestitao na TW

                          i dzudi

                          i kirjos
                          Last edited by Beocca; 24-02-19, 23:59.
                          Wizard

                          Comment


                          • LASLOOOOOOOOOO

                            Kakva nedelja, bez izgubljenog seta na kraju! Fantastično riterniranje danas i nekoliko baš premoćnih bh dtl
                            Vratio me je na naš fjučers pre nekoliko godina. Znali smo i tad da imamo priliku, da za jedan takav turnir(čić), gledamo nekog specijalnog. Mada je ovim i prevazišao ta očekivanja rekao bih
                            Nekad
                            Spoiler

                            i sad
                            Spoiler


                            Lepo je imati priliku ispratiti ovakav razvoj. Drugi reket Srbije (i Mađarske ) od danas

                            Sličan osećaj kao sa Olgom prošle sezone, samo je ovo na kraju ispalo mnogo emotivnije zbog samog govora
                            Rasplaka dečko sve žive. Baš ti stavi stvari u perspektivu.

                            Comment


                            • Comment


                              • Kacanov ne moze da se sastavi ove sezone, a koliko sam citala presao je sa Wilsona na Head, ali trenutno igra sa nekim skroz crnim reketom, moguce da se ponovo vratio na wilson
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X