Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svetsko prvenstvo u rukometu za muškarce - Danska/Nemačka 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
    Pa gde ti je optimizam?
    Malo sam optimisticniji nakon izjave kapitena nakon utakmice, gde je indirektno rekao da su se odlucili da "puste" utakmicu i odmore za sutra, i da sutra za nas je finale i da imamo dobre sanse da dobijemo. Ajde da vidimo, ali nesto ne verujem

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Malo sam optimisticniji nakon izjave kapitena nakon utakmice, gde je indirektno rekao da su se odlucili da "puste" utakmicu i odmore za sutra, i da sutra za nas je finale i da imamo dobre sanse da dobijemo. Ajde da vidimo, ali nesto ne verujem
      2 ponajbolja trenera i 2 različita stila, biće zanimljivo. Ako ih usporite imate dobre šanse.

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Ma gde rutiniraju nas Islandjani

        Sutra Palmarson + je zicer u kladionici, veci zicer nema samo gruvajte
        Islandu paše i remi.
        Nznm zašto toliko pesimizma. Nije Island ni Hrvatska ni Španjolska da ne može s njima.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Zato sto nam je takav mentalitet, pogledaj kakvo prvo poluvreme igramo danas i opet gubimo, pa ono mozemo samo mi i niko drugi. Nakon 3 i po minuta u drugom poluvremenu idemo od -1 do -6, i tu je kraj. Okej, odmaramo Lazarova i ostale za sutra. Dobijaju sansu ovi mladi igraci, i nista nismo vidjeli. Zamisli ja dobijem sansu sa 19 godina da igram protiv Gurbindoa, Aginagaldea, Dushebaeva u napadu i nista ne radim, nezainteresovan sam bukvalno. Nemamo mi idninu nakon Lazarova nazalost. Otuda i pesimizam za sutra.

          Raul vadi maksimum iz ovog sastava, stvaramo previse zicera ali PREVISE, ponavljam PREVISE promasujemo da mozemo da se nosimo 60 minuta sa ozbiljinjim reprezentacijama. Lupam ovako na pamet, mi iz pozicije pikera i krila verovatno imamo oko 55% sto je ocajno i sa takvim procentima ne mozes dobiti ove jace reprezentacije.

          Nadam se nekom ludilo golmana kao danas u prvog poluvremena Mitrevskija, i bar 15% bolje realizacije u napadu i broj tehnickih gresaka da se smanji duplo. Samo tako imamo sanse, jer Islandjani trcaju, a mi ako udjemo u neki black mode kao danas, za 5 minuta je to gotovo i nema nazad.

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            2 ponajbolja trenera i 2 različita stila, biće zanimljivo. Ako ih usporite imate dobre šanse.
            a kako drugacije nego ce ih usporit, oni niti ne mogu brzo zbog stila igre a bome i igrača. Dobit će to Makedonija, Island je luzerska ekipa, a i ova generacija je zalutala trenutno

            Comment


            • Očekujem dobar meč. Još 15ak min.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Pivota Nemačke Vinčeka valjak ne pomera sa mesta.
                Trokrilni orman mali za njega.

                Comment


                • Razbranio se Gustavson.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • O ovome sam pricao, 4 glupe tehnicke greske i 4 gola smo primili na prazan od 5 ...

                    Comment


                    • Dva napada zaredom pravimo višak na krilu.
                      Zapostavljena leva strana.

                      Comment


                      • Za sada održavate prednost. Uspevali su Islandjani do nerešenog da dolaze, ali za sada bez vodjstva.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                          Za sada održavate prednost. Uspevali su Islandjani do nerešenog da dolaze, ali za sada bez vodjstva.
                          Dobro je, vodimo 2, iako smo trebali vise realno. Juce apsolutno IDENTICNO poluvreme, a mi gubili 1 od Spanjolce. Samo da se ne raspadnemo kao juce u drugom.

                          IDEMO

                          Comment


                          • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                            Za sada održavate prednost. Uspevali su Islandjani do nerešenog da dolaze, ali za sada bez vodjstva.
                            Koliko je zabio Kiro?

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Koliko je zabio Kiro?
                              4, iako ga ne ide dobro danas. I jedan penal promasio

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Koliko je zabio Kiro?
                                4 čini mi se.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X