Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zverev treba da vrati London, onako drugarski [emoji4]

    Naučio i Novak da bude pokeraš, te mislim da nema brige.

    Comment


    • Potpuno je drugacija situacija 2015/16 kako god mlitavo igrao pocetna kola, imao je udarce
      Uz ostale a ovom AO, Novak ima problema sa BH i to ozbiljnih cini se Sigurnost njegove krece iz BH paralele. Ni CC nije bolji
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Nema više srednjoškolaca i povredjenih igrača na turu, Nadal sve pospremio
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • Izuzetno ozbiljno i dobro se pripremio.Prvi krenuo sa treninzima u off sezoni.. Pikirao ovaj AO
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Zverko i Raona opak okršaj u najavi.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Ima Novak i sada sve udarce, forhendom posebno raznosi.

              Udarci, po meni, nisu problem, već je pitanje svježine. Još nemam objašnjenje za onakve partije u finalu Londona i Pariza i da li to znači da u završnice turnira ulazi umorniji nego što je to ranije bio slučaj. Da li je uzrok tome biološki faktor ili nešto drugo. Prirodno je da se to dešava jer je stariji, ali mislim da bi trebao imati još barem dvije godine prije nego se to bude osjetilo. Vidjećemo kako će odraditi završnicu turnira.

              Ja nemam dilemu da je nivo tu, da će ga pokazati protiv Medvedeva i da će zaigrati dosta bolje u narednih nekoliko mečeva. I dalje je prvi favorit za naslov šta god ko mislio. Lik je osvojio i Wimbledon i USO, a da po meni nije bio na tehničkom nivou na kojem je sad, a tu prvenstveno mislim na forhend.

              U svakom slučaju, vidjećemo sve ubrzo.
              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

              Comment


              • Ali ga FH cesto izda, servis nista posebno, a poceo je da se dosta oslanja na servis..

                U Parizu je definitivno bio bolestan ceo turnir, nije potpuno ozdravio ni u Londonu iako je odigrao nekoliko odlicnih meceva.Jasno da se sporije oporavlja, na primeru tog virusa se to bas vidi. Za to finale ATP ne znam , sta se desilo , brzina udaraca je drasticno pala u odnosu na turnir.
                Istrosen je Djokovic i fizicki logicno, stil i godine igranja ali i mentalno
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Dal je istrošen ili ne. I dal je mentalno jak ili slab ne možemo znati niti mu suditi po početku sezone i AO. Mnogo puta je demantovao sve neverne Tome i dokazao kakav šampion čuči u njemu.
                  Previše je otpisan za nekog ko se vratio na velika vrata. Ako on, kažem ON bude na najvećoj razini, sređen u glavi neće moći niko ga sprečiti da ponovo bude kralj Australije.
                  Najviše me hrabri što sve zavisi od njega. Ne od protivnika nego njega samog.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Svakako bih radije da to nije tako, pisem kako mi izgleda..
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Kolike su sanse po vama da AO uzme neko drugi a ne Novak ili Rafa?

                      Comment


                      • Zverev ima opasnu prepreku u vidu Raonića, ako je prođe sigurno mu rastu procenti za titulu. Kada mu krene servis ima opasnu igru za australijsku podlogu.
                        Više ne vidim nikoga iz trilinga Nole-Aca-Rafa da može prismrdeti.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Brzo pitanje za Novakovce.
                          Biste li dali AO Rafi u zamjenu za RG?
                          To bi znacilo da ce obojica imati double carrer slam?

                          Ja bi bez razmisljanja, pod uslovom da Novakov RG ne bude osvojen preko Rafe

                          Sent from my LG-M250 using Tapatalk
                          - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                          - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                          - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                          - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                          - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                          - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                          - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                          - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                          Comment


                          • Gde da potpišem

                            Comment


                            • Davanje neće da može, zamene ne dolaze u obzir.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by topspinforehand View Post
                                Brzo pitanje za Novakovce.
                                Biste li dali AO Rafi u zamjenu za RG?
                                To bi znacilo da ce obojica imati double carrer slam?
                                Da. Mada bi pre svega voleo da vidim finale izmedju njih sad na AO a jos vise na RG. Bilo kojim drugim finalima bih bio razocaran narocito na RG.


                                Originally posted by topspinforehand View Post
                                Ja bi bez razmisljanja, pod uslovom da Novakov RG ne bude osvojen preko Rafe

                                Sent from my LG-M250 using Tapatalk
                                Eh pa onda nije to to.
                                Sta ce Rafi AO a da nije preko Novaka i sta ce Novaku RG a da nije preko Rafe..

                                Comment

                                Working...
                                X