Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dekkard, to je Rafa odgovarao na pitanje zasto je usao nervozan u mec, tj da se vidjelo da je nervozan, napet, stegnut.. Sta je trebao da odgovori? "Znate, ja imam veliki kompleks od Novaka i bio sam uzasno nervozan uoci meca sa njim.."? Kako ne..

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Ne budi smesan Stefko i ne trazi razloge poraza kod Nadala. Novak je odigrao savrsen mec. I sam Nadal je rekao posle meca i da je bio na 100% mogao bi samo da pruzi jaci otpor i nista vise od toga. Covek napravio 15 UE u SF i F. Novak kaze da je to njegov najbolji mec u finalima GS ikada. Vilander takodje kaze nesto najbolje sto je video u svom zivotu. Novak je svojom igrom napravio da Nadal izgleda lose. Da je sa druge strane bio bilo koji drugi teniser sa ovom istom igrom Nadal bi ga pobedio sa 3:0.
      Ne vidim razlog zasto mi se s takvim recnikom obracas, ne zelim da budem smesan, vec objektivan. Nigde nisam rekao da bi Nadal dobio ako bi igrao bolje, nego da je morao da igra bolje jer u prethodna 6 meca je jedno igrao a danas nesto sasvim trece. Novak ne bi od nikoga danas izgubio verovatno, osim ako je njegova snaga i kondicija upitna pa da padne nakon 3-4 sata igre, inace ovako tesko.
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post
        dekkard, to je Rafa odgovarao na pitanje zasto je usao nervozan u mec, tj da se vidjelo da je nervozan, napet, stegnut.. Sta je trebao da odgovori? "Znate, ja imam veliki kompleks od Novaka i bio sam uzasno nervozan uoci meca sa njim.."? Kako ne..
        Odgovorio je skroz otvoreno. Ono što smo naučili svih ovih godina o njemu je da je retko iskrena osoba i meni je to njegova najveća vrlina i veoma ga cenim zbog toga.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • ovaj sudija novaku uvek da sudi

          ali uli,uli je CAR...
          https://www.instagram.com/uli.physio/
          Wizard

          Comment


          • Odgledah reprrizu hladne glave, pitanje koje mi se nameće, šta radi Nadal metar u terenu posle svog servisa? Iz mog skromnog znaja i iskustva to obično rade igrači sa prodornim i ravnim udarcima kako bi probili protivnika. A čime je Nadal probijao balonima i poluplasiranim loptama na tanjiru Novaku. Neko ga je opasno zahebao.

            PS: Želim da se ovom prilikom zahvalim pre svega Prletu i NI-u na odličnim i stručnim postovima tokom turnira sa kojima sam se slagao u većini slučajeva.
            Last edited by Dekson; 27-01-19, 17:34.
            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • Pa objašnjavali su to na Eurosportu. To je jedan od posljedica novog servisa. Sada ne ostaje na osnovnoj liniji nego servisom ulazi u teren.

              Baš zbog toga sam se i nadao da će Novak uapjeti da zadrži dubinu riterna iz polufinala.

              Comment


              • Ok, hvala nisam gledao, ali nije Nadal Federer da može tako da igra, za njegov stil i petlju koju pravi prilikom udarca potrebna je mnogo veća distanca da bi ti udarci uhvatili spin i bili efikasni i zato treba da stoji pozadi. Sam je sebi oduzeo manevarski prostor da razvije svoju igru i zato veliiki broj auta i lakih lopti za Novaka, čudno
                Last edited by Dekson; 27-01-19, 18:06.
                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                Comment


                • nesreća moja,
                  karlos moja...

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Sad kad Deda padne na listi stavljaće ga rano u Novakovom žrebu i kad ga Novak prođe neće imati ko da eliminiše Novakove nezgodne protivnike.
                    Nece Deda do penzije ispasti iz top 8. Suvise je dobar.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Strika Toni je pre finalnog ogleda dao smelu izjavu kako je možda ovo najbolji Nadal ikada...

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Nece Deda do penzije ispasti iz top 8. Suvise je dobar.
                        Pritom brani jako mali broj poena od MC- pa sve u krug do AO. Samo da odbrani ovo do MC-a

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • @dekson Pa dobro, sa prethodnim protivnicima je davalo ubitačne rezultate.
                            Nema baš mnogo ljudi mogućnost da riternira u 10cm od osnovne linije.

                            Protiv Novaka će morati da radi neku promjenu servisa, bar za tvrde podloge.

                            Comment


                            • Izmedju ostalog, Novak je odlicno parirao Rafinom servisu i pored povecane brzine. Istina, Rafa je inao dosta servis vinera. Presudno je bilo sto Novak odlicno cita Nadalo servis. Uz to, cinilo mi se da pomalo daje Nadal T servis, da ga je nadmudrio pozicioniranjem kod returna.

                              Comment


                              • Mislim da ce snimak ovog meca Cicipas odgledati jedno 10 puta, da dooobro utvrdi sta treba ciniti protiv Rafe.

                                Comment

                                Working...
                                X