Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Kirijos nezgodan protivnik, vec je igrao tada sjajno, a Novak je bio ocajan.Sa dobrim Novakom, Kirijos nema nikakve sanse.

    Jedino Stan ima neke sanse, jer ga se ne plasi i nema mentalnu prednost protiv njega.

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • dva zanimljiva teksta

      http://www.espn.com/tennis/story/_/i...lam-super-slam

      http://www.espn.com/tennis/story/_/i...-open-showdown
      Wizard

      Comment


      • Kirjos ima 2:0 protiv Novaka. Dobio ga u razdoblju od nekoliko dana ali suludo ludu glavu Nika stavljati u kontekst sa svemircem ala Novak.
        Danas da podele megdan bilo bi zastrašujuće po Kirjosove fanove pogledati duel.
        Slažem se kako jedino Stan ima TO nešto nauditi srpskom asu.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Ma kakav Kirjos, oprao bi ga Nole sa tri krompira kad bi sad igrali. Bila bi to statement pobeda.
          Originally posted by MareLFC View Post
          Nije Kirijos nezgodan protivnik, vec je igrao tada sjajno, a Novak je bio ocajan.Sa dobrim Novakom, Kirijos nema nikakve sanse.

          Jedino Stan ima neke sanse, jer ga se ne plasi i nema mentalnu prednost protiv njega.

          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
          Kirjosa smatram uvek nezgodnim rivalom,ne zarad njegove dobre igre ili onomad loše Novakove.
          Smatram ga nezgodnim prvenstveno radi servisa koji je jako teško pročitati...
          Generalno,koliko god paradoksalno to zvuči kada govorimo o jednom od najboljih riternera ikada-Novaku- serverimu slabije leže.
          Sten jeste nezgodan ali kada je u svom beas modu i kada ga krene pogađanje linija.
          Ja sam više gledala kategoriju "nezbodan protivnik"generalno.
          A u prilog mojoj teoriji ide i to što Novak još nije našao rešenje za njega i što je jako frustriran bio u oba meča
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Bio je frustriran jer tada Novak nije bio u svom najboljem modu.
            Da vidiš ko bi sada gubio živce i lomio rekete.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Sandu je apsolutno u pravu. Rodzera i Rafu Novak odlicno poznaje plusa ga njih dvojica inspiricu i motivisu. Naravno da ima nezgodnih protivnika za Novaka. Pocnite od Vavrinke. Druga je stvar sto je Novak favorit i protiv za njega nezgodnih protivnika.

              Comment


              • i... jel opet novak sprecio rafu da bude GOAT
                Wizard

                Comment


                • https://twitter.com/BrainGameTennis/...290464773?s=19

                  Comment


                  • Sad kad Deda padne na listi stavljaće ga rano u Novakovom žrebu i kad ga Novak prođe neće imati ko da eliminiše Novakove nezgodne protivnike.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Craig O'Shannessy: Brain Game: As Nadal Looked Right, Djokovic Attacked Left

                      https://www.atptour.com/en/news/how-...n-game-ao-2019

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Pitanje glavno je zasto ga nije islo. A odgovor znaju svi.
                        Najpre cestitke i tebi i svim Novakovim navijacima, apsolutno zasluzena titula, prezasluzena. Da ne bude sad da sam te citirao dzaba, ne slazem se u potpunosti s tobom. Zasto? Zato sto si delimicno u pravo, jedan od razloga sto nije islo nista Nadalu je bio Novak Djokovic, al postoje i mnogo drugi razlozi. Jedan od tih je KOMPLEKS, drugi razlog je skroz promasena taktika, treci koji je povezan s prvim je strah od napadanja, strah od dublje loptice, neverovanje u sebi, manjak samopouzdanja.

                        Da ne bude da omalovazavam pobedu Novaka, cista kao suza, razneo je Nadala na proste cinioce, ali ko se razume u sport i ko malo vise prati tenis znace da je NAdal izasao supustenim gacama jos od prvog gema. Zasto je Nadal u 6 meceva do ovog finala riternirao od osnovne linije, a danas 4 metara iza? Zasto Nadala riternira Raonicu i druge servere jako bolje a protiv Novaka ne moze loptu u teren da vrati? Novak ima izuzetan servis, nema tu rec, ali da se ne zajebavamo Nadal nije mogao poen uzet, a ne da pripreti brejkom. To mu se na Wimbledonu desavalo, samo tad je imao samopouzdanja, brza podloga, Novak nije bio na ovaj sadasnji nivo i zato je mec bio na jednoj loptici. To je sve zbog kompleksa, Nadal jednostavno nema resenja za Novaka i to je to.

                        Ocekivao sam poraz ali ne ovakav, ovo danas je bila prava sramota. Nista nije radio Nadal, nije bio ofanzivan, defanziva 0, retern u minusu, jedino je ok servirao ali sta mu to vredi kad je igra iz polja bila blago receno kriminal. Jos one par poene na mrezu sto je izgubio, izgledao ko potpuni amater u dobivene situacije.

                        Ne znam sta da kazem al takva mentalna gromada ko Rafa da onako olako izgubi mec... razocarao me bas al sta je tu je, Novak je fenomenalan i zasluzeno osvaja titule.

                        P.s. Da dodam samo, dobio sam utisak da je Novak malo pao u treceg seta, ali sve to dzaba kad ga ovaj nije mogao pritisnut nikako.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Stefan-kobe, slazem se u potpunosti. Nas Nole je bio fantastican, ali Rafa mu je pomogao koliko je mogao. Vecina razloga koje si naveo potpadaju pod taj mentalni hendikep, sa kojim se Rafa ocigledno bori u slucaju Novaka. Novakova igra i njegov pozitivan h2h (sa tendencijom daljeg rasta) je primarni razlog zasto Rafa ima taj kompleks, ali.. Da plasticno pojasnim: da je neki omladinac izasao na teren umjesto Novaka, dakle neka Nadalova redovna musterija, a zaigrao identicno kao sad Novak, Rafa bi mu bar jedan set odcijepio. Na cisti fanatizam i ratnicki mentalitet. Ali kad Novak izadje, njemu se noge otkinu..

                          Comment


                          • Hvala Stefko, od srca. Znam kako se danas osećaš, nije to nama ništa nepoznato

                            Danas Nole jeste prekucao tenis i rastavio Rafu kao što kažeš na proste činioce, ali istina je da je Rafa uke*an izašao na teren. Živnuo malo u drugom, taman sam pomislila aha! Evo ga, budi se Nadal, biće tenisa, kad ono cvrc.

                            Ali nijedan teniser ne može na to da se vadi, ako je stvarno tako onda mora da poradi (debelo) na mentalnom aspektu koji je ključni de tenisa. Bilo je toga i kod Noleta, jezivi respekt prema Rafi pa ga je prevazišao, tako će i Rafa, zna šta mu je činiti
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Ne budi smesan Stefko i ne trazi razloge poraza kod Nadala. Novak je odigrao savrsen mec. I sam Nadal je rekao posle meca i da je bio na 100% mogao bi samo da pruzi jaci otpor i nista vise od toga. Covek napravio 15 UE u SF i F. Novak kaze da je to njegov najbolji mec u finalima GS ikada. Vilander takodje kaze nesto najbolje sto je video u svom zivotu. Novak je svojom igrom napravio da Nadal izgleda lose. Da je sa druge strane bio bilo koji drugi teniser sa ovom istom igrom Nadal bi ga pobedio sa 3:0.

                              Comment


                              • @Stefan-kobe

                                Eno ti Rafina izjava na njegovom topicu kako je procenjivao svoje šanse za pobedu. Kad je Novak u ovom stealth modu jednostavno mu ne može niko ništa, najviši nivo tenisa ikada viđen.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X