Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Demonstracija sile Novaka. Jednim dijelom zbog toga što je bio opušten od samog početka meča jer je znao da mu Pouille ne može ništa, samopouzdanje mu je bilo na samom vrhuncu tokom sva 3 seta, tome najbolje svjedoče asovi iz drugog servisa. A jednim dijelom je očigledno imao namjeru i da Rafu preplaši, i ako je to moguće uopšte, da mu udje u glavu koliko toliko pred finalni meč. Da li je uspio u tome - ćemo da vidimo.

    Koji tabor je nervozniji? Novakovci ili Nadalovci? Neutralni(čitaj Rogerovci) će da uživaju, ili ipak ne?

    Comment


    • Originally posted by Dr. Drunkenstein View Post
      Demonstracija sile Novaka. Jednim dijelom zbog toga što je bio opušten od samog početka meča jer je znao da mu Pouille ne može ništa, samopouzdanje mu je bilo na samom vrhuncu tokom sva 3 seta, tome najbolje svjedoče asovi iz drugog servisa. A jednim dijelom je očigledno imao namjeru i da Rafu preplaši, i ako je to moguće uopšte, da mu udje u glavu koliko toliko pred finalni meč. Da li je uspio u tome - ćemo da vidimo.

      Koji tabor je nervozniji? Novakovci ili Nadalovci? Neutralni(čitaj Rogerovci) će da uživaju, ili ipak ne?
      Mi cemo da pruzimo podrsku Djokovicu
      makar vecina Rodzerovaca koje ja znam
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Mi cemo da pruzimo podrsku Djokovicu [emoji3][emoji3]
        makar vecina Rodzerovaca koje ja znam
        Sto?

        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Sa MTF-a "Novak hit more return winners just today than Federer did in the entire last year"

          Comment


          • Originally posted by Dr. Drunkenstein View Post
            Demonstracija sile Novaka. Jednim dijelom zbog toga što je bio opušten od samog početka meča jer je znao da mu Pouille ne može ništa, samopouzdanje mu je bilo na samom vrhuncu tokom sva 3 seta, tome najbolje svjedoče asovi iz drugog servisa. A jednim dijelom je očigledno imao namjeru i da Rafu preplaši, i ako je to moguće uopšte, da mu udje u glavu koliko toliko pred finalni meč. Da li je uspio u tome - ćemo da vidimo.

            Koji tabor je nervozniji? Novakovci ili Nadalovci? Neutralni(čitaj Rogerovci) će da uživaju, ili ipak ne?
            grišće nokte kao i novakovi navijači.

            Comment


            • Hvala Bojana!

              A što se novakovaca tiče

              Ave Caesar, morituri te salutant
              Idemoooo
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Originally posted by Chiwwi View Post
                Olja šta je to? Vide se samo neki brojevi
                To opet problem preko tt -.-

                https://twitter.com/AustralianOpen/s...876681217?s=19
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Mi cemo da pruzimo podrsku Djokovicu
                  makar vecina Rodzerovaca koje ja znam
                  Mislim da bi za vas najbolje bilo da neko baci atomsku bombu u pola 10 u nedjelju, na Rod Laver Arenu. Teški dani za RF fanove.

                  Šalim se, naravno. Vi u ovom slučaju birate manje zlo, a nešto nisam siguran šta je manje. Novak se pravo zahuktao, ovo bi mu bio 3. u nizu a djeluje kao da je tek počeo. Rafa se isuviše približio, sa ovim AO i RG bi vam bio za petama.

                  Ali ti najbolje znaš.

                  Comment


                  • Originally posted by MareLFC View Post
                    Sto?

                    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Pa zbog manje slemova

                    Hahah sto je tuzan
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by MareLFC View Post
                      Sto?
                      Prosto, jer mu je Nadal blizi po broju slemova. Zar nije ocigledan razlog?

                      Inace, vi Nadalovci ste toliko ogrezli u vase rituale, madjije i sujevjerja, da se nikad ne zna kad mudrujete, a kad iskreno pricate. Bzvz je to, gubite kredibilitet kvalitetnog sagovornika..

                      Comment


                      • Originally posted by MareLFC View Post
                        Sto?

                        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                        15<18
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Jes 15 manje, al' nisam sigurna da Djokovic planira da se skoro zaustavi, tako da bi vam bilo bolje da se Rafa umesa i spreci to, on bar nece jos dugo, za njega je mnogo 20
                          13/13!

                          Comment


                          • Originally posted by Sarafa View Post
                            Jes 15 manje, al' nisam sigurna da Djokovic planira da se skoro zaustavi, tako da bi vam bilo bolje da se Rafa umesa i spreci to, on bar nece jos dugo, za njega je mnogo 20
                            Aha, evo svi ti verujemo
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Tu nema nikakve patetike. To su cinjenice. Reci da je Nadal sprijecio Federera da osvoji 25 slemova a Vavrinka i Mari Novaka da ima 3-4 slema vise.

                              Da bi ta recenica imala smisla potrebna su dva uslova. Prvi, da igrac dostigne status nepobjedivosti i da ga onda neko,
                              msm,nasmejao sam se na ovo





                              ostatak posta tek necu komentarisati
                              Wizard

                              Comment


                              • Vise bih voleo Novak da uzme, mada ce ga svejedno obojica stici
                                Ako vec postoje kakve-takve sanse da ga neko ne stigne po Slemovima, vise bih voleo da je to Nadal.

                                Ali uzima ovo Rafa, jebiga. A ja sam uvek u pravu, osim kad nisam u pravu.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X