Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by topspinforehand View Post
    Brzo pitanje za Novakovce.
    Biste li dali AO Rafi u zamjenu za RG?
    To bi znacilo da ce obojica imati double carrer slam?

    Ja bi bez razmisljanja, pod uslovom da Novakov RG ne bude osvojen preko Rafe

    Sent from my LG-M250 using Tapatalk
    Ne. Nista od pogodbe.
    Ja zelim AO i RG.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      Da. Mada bi pre svega voleo da vidim finale izmedju njih sad na AO a jos vise na RG. Bilo kojim drugim finalima bih bio razocaran narocito na RG.




      Eh pa onda nije to to.
      Sta ce Rafi AO a da nije preko Novaka i sta ce Novaku RG a da nije preko Rafe..
      Ma dobro je to sve... Ja pitam cisto iz navijacke perspektive.
      Evo Noletu RG preko koga god sem Rafe a nemora ni Rafa uzet AO preko Novaka.
      Vuk sit ovce na broju



      Sent from my LG-M250 using Tapatalk
      - 19 Grand Slams titles (84 titles)
      - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
      - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
      - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
      - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
      - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
      - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
      - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

      Comment


      • RG da ne bude preko Rafe, a AO da bude preko Novaka... hehe.. more jok!
        Kakva crna pogodba. Sve bre uzimamo, sve! Ako treba do kraja karijere


        P.S. Novak ulazi u finale..tako da odbij!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by topspinforehand View Post
          Brzo pitanje za Novakovce.
          Biste li dali AO Rafi u zamjenu za RG?
          To bi znacilo da ce obojica imati double carrer slam?
          Ne bih dao, iako Rafa lagano postaje prvi favorit na ovom turniru. Do finala nema prave prepreke, uz to ce biti svjez. Radio je na igri i popravio je servis.

          Nadam se da ce Novak naci top formu iako to nije sigurno. U protivnom bi Nadal bio favorit protiv njega.

          Inace, turnir postaje zanimljiv. Cicipas-Audut moze biti sjajan mec, bas bih zelio da ga vidim. A bogami i mec Borna Zverev. Naravno, Sasa treba prvo da prodje Milosa. I to je zanimljiv mec, ali prerano.

          Comment


          • Nešto se plašim za Novaka kada ispadne Federer, više verujem da će u finalu pobediti neku veličinu nego nekog autsajdera.

            Mada je bio umoran na kraju sezone to je živa istina. Samo neka uzima sve ono gde bi Nadal i Fed rutinirali i ja sam zadovoljan.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              RG da ne bude preko Rafe, a AO da bude preko Novaka... hehe.. more jok!
              Kakva crna pogodba. Sve bre uzimamo, sve! Ako treba do kraja karijere
              Nisam to rekao

              Pazite vi sto zelite sve da vam se pohlepa ne obije o glavu


              Sent from my LG-M250 using Tapatalk
              - 19 Grand Slams titles (84 titles)
              - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
              - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
              - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
              - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
              - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
              - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
              - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

              Comment


              • Medvedev-Zverev Cicipas-Tiafoe #TeamNextGen
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by topspinforehand View Post
                  Nisam to rekao

                  Pazite vi sto zelite sve da vam se pohlepa ne obije o glavu


                  Sent from my LG-M250 using Tapatalk
                  Ma kakva pohlepa, obicno glupiranje. Ali u svakom slucaju bez pogodbe ikakve
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • @topspinforehand

                    A dal' bi ti dao rafino olimpijsko zlato za WTF?

                    Comment


                    • Originally posted by topspinforehand View Post
                      Brzo pitanje za Novakovce.
                      Biste li dali AO Rafi u zamjenu za RG?
                      To bi znacilo da ce obojica imati double carrer slam?

                      Ja bi bez razmisljanja, pod uslovom da Novakov RG ne bude osvojen preko Rafe
                      Nisam Novakovac, al' ne dam

                      A dal' bi ti dao rafino olimpijsko zlato za WTF?
                      Boz' sacuvaj
                      Last edited by Sarafa; 20-01-19, 19:04.
                      13/13!

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Medvedev-Zverev Cicipas-Tiafoe #TeamNextGen
                        Bojana za koga ces navijati ako dodje do finala izmedju Rafe i Noleta?

                        Znam, najradije bi da gledas finale Zverev-Tsitsi ali ukoliko dodje do finala Rafa-Nole za koga ces navijati?

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          @topspinforehand

                          A dal' bi ti dao rafino olimpijsko zlato za WTF?
                          Ne bih.
                          Iako je WTF "veci" turnir od olimpijade smatram da je zlato i u singlu i dublu uz par DC-ova jako lijepo imati u krajnjoj kolekciji turnira.


                          Sent from my LG-M250 using Tapatalk
                          - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                          - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                          - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                          - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                          - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                          - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                          - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                          - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            Bojana za koga ces navijati ako dodje do finala izmedju Rafe i Noleta?

                            Znam, najradije bi da gledas finale Zverev-Tsitsi ali ukoliko dodje do finala Rafa-Nole za koga ces navijati?
                            to je kao kad dete pitaju koga vise voli, mamu ili tatu, kako da se odlucim

                            a sad ozbiljnije, kad se sve sabere i oduzme, ipak je bolje da Djokovic pobedi
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Kada bih bila u situaciji da biram- NE naravno.





                              Posto pominjete OI, moje misljenje -nepopularno
                              Nisam od opsednutih zlanom medaljom na OI(naravno svaka cast ko osvoji)
                              OI - medalja pripada OK zemlje koju igrac predstavlja , a u tenisu i nema bas neku tezinu , ni tradiciju, iako znam da igracima znaci iz tzv patrioskih razloga. Licno da se pitam bih iskljucila tenis sa OI kao sto je i bilo 60tak godina pre 88
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Ovi mlađi se ne boje velikih, Big 3, ne izlaze sa bijelom zastavicom kao što su Raonić, Nishikori, Dimitrov i slični izlazili već oni izađu da se bore. Raonić sve dobro igra dok ne dođe do dijela meča kad se lomi meč, set i tad pravi greške koje do tada nije radio već je rutinski završavao poene. Danas je to bio problem i Federeru, očekivao je da će Tsitsipas pasti, da neće izdržati ali nije bilo tako jer je Tsitsipas igrao u istom ritmu cijeli meč, bez straha.

                                Velika trojka više nije nepobjediva kao što su bili prije 3-4 godine i za sad ne možemo reći oni će podići nivo igre i ovi će se raspasti i gotovo, nova garda ima i znanja i volje i hrabrosti da se najboljima suprostave, dobro namuče i pobjede.
                                Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                                Comment

                                Working...
                                X