Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< AO 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak ubaci u poseban mod kada igra sa Nadalom, to je kao teleport u drugu dimenziju, bez obzira na promenjivu formu ili ranije kilavljenje.
    Tako da prozivke zbog promenjive igre i bledih izdanja ne piju vodu u toj jednačini.

    Comment


    • Originally posted by Weltschmerz View Post
      Sa kojom lakoćom Rafa dere svoje protivnike. Ovako lako nije pobeđivao ni na RG. Uz to će sad i 33 godine.
      Ja se sjecam da sam mislio da je gotov sa 30.
      Mentalno je definitivno najjaci igrac ikada.

      Comment


      • Originally posted by topspinforehand View Post
        Ne pretjerivati...Nadal je tad bio fizicki zivotinja sa mnogo vise meceva u nogama, boljom pokretljivosti i dosta dobrim ofanzivnim rijesenjima.
        IO i DTL FH iz 2013 su bolji nego sad, Serva iz 2010 moze parirati danasnjoj....

        Najbitnije je da on moze trcati, ima kondicije i da je painfree.
        On je vec izgradjen igrac i ta tri uslova su mu najbitnija, ostalo su kozmeticke promjene, je li FH 3 Kmh brzi ili sporiji je manje vazno
        Ne budi bukvalista. Naravno da je sada stariji ali recimo sada servira bolje nego pre par godina.

        Comment


        • Рафа кад види Нолета све заборави и мало му успева--

          ови клинци играју баш како Рафа ради на тренингу
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Ne budi bukvalista. Naravno da je sada stariji ali recimo sada servira bolje nego pre par godina.
            Da si rekao da je tehnicki bolji, potkovaniji i ofanzivniji igrac ja bi rekao Ok.
            Ali ti si rekao da mu je igra na vecem nivou sto realno nije.

            Rafa kolko god postao ofanzivan ipak mora biti full fit i pokretan da bi igrao svoj najbolji tenis.

            Da sam i ja iznenadjen kolko je dobar na pocetku 2019 - jesam.
            - 19 Grand Slams titles (84 titles)
            - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
            - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
            - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
            - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
            - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
            - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
            - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

            Comment


            • Proigrao Cicipas.

              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by topspinforehand View Post
                Da si rekao da je tehnicki bolji, potkovaniji i ofanzivniji igrac ja bi rekao Ok.
                Ali ti si rekao da mu je igra na vecem nivou sto realno nije.

                Rafa kolko god postao ofanzivan ipak mora biti full fit i pokretan da bi igrao svoj najbolji tenis.

                Da sam i ja iznenadjen kolko je dobar na pocetku 2019 - jesam.
                Ne, rekao sam da je igra Nadala u prvom setu bila na na nivou igara iz njegovih najboljih dana.

                Comment


                • Sta je sve izvukao Cicipas, bravo.

                  Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Bravo, Cicipas. Nema predaje.

                    Comment


                    • Što god da bude, svaka čast Tsitsipasu. Ovakav stav zaslužuje poštovanje.
                      Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                      Comment


                      • Ako, a to je veliko ako, uspije da nekako uspostavi agresivni ritam i češće dubokim i jakim lopticama napada Rafin forhend, možda i bude imao neke šanse.

                        Al haj, lako je srat na forumu, kako to uspostaviti na terenu kad ti lik ne da ni da dišeš.
                        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                        Comment


                        • Odlican mec.

                          Nisam nikada vidio Rafu u boljem ofanzivnom izdanju. Cicipas je imao sve razloge da pogne glavu i pomiri se sa porazom, a on je digao nivo. Sampionski mentalitet.

                          Ko zna, svasta je tu moguce ako Rafin nivo padne prije kraja 2. seta, a za ocekivati je da ce pasti prije ili kasnije.

                          Comment


                          • Kako dečko vjeruje u sebe i sa kakvim samopouzdanjem igra protiv ovakvog protivnika na ovako velikoj sceni, ovo nisam vidio kod ni jednog NextGenovca sem možda Borne. Šampionski duh, s ovim se jednostavno rodiš, nešto što Saša Zverev nikad neće imati, džaba mu sav talenat koji ima.

                            Comment


                            • Neki insajd out forhendi bi mnogo značili Cicku..
                              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                              Comment


                              • Meni su Tsitsipas i Zverev najbolji iz nextgen, samo što će Tsitsipas biti bolji teniser jer potencijalno ima bolju glavu.

                                Nešto bih se više plašio da Novak igra sa ovim nekim klincima nego sa Raonićem i Nadalom.

                                A Rafu dobiti neće. Mali Tsi.

                                Comment

                                Working...
                                X