Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< AO 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novaku bi bolje bilo da se ne opušta. Nishikori nije tražio MTO jedino u meču u kojem nije ni izlazio na teren.
    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

    Comment


    • Valjalo bi da Nole malo zakomplikuje, ne valja mu da se navikava na igru bez pritiska.

      Comment


      • Jos jedan brejk i to je kraj.

        Comment


        • Ovo nema smisla. Treba Kei da preda.

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Jos jedan brejk i to je kraj.
            Kao sto rekoh.

            Comment


            • jbt sto je uopste prolazio dalje
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • ЛЕПО сам рекао да је питање да ли ће Нишикори и да изађе на терен..
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by amnesiac View Post
                  Da, interesantno kako mu Nadal odgovara, ako se tako može reći.

                  On topic:
                  Očekivano razbijanje Nishikorija.

                  Taktika Luke u mečevima s Rafom do sada je bila - lupaj žmireći, napadaj sve što možeš napasti, pa kakav ti dan bude. A od velike trojke, najlakše je lupati protiv Rafe, sporiji servis, sporiji baseline udarci(spin logično), viši odskok koji mu odgovara jer voli rano hvatati loptice. Na brzoj podlozi to će vazda davati rezultat protiv Rafe.

                  Što se tiče njega kao tenisera generalno, razočarao me je pravo. Prije 3 godine sam mislio da je Top 10 materijal, jer lik ima sve što treba za današnji tenis. Odličan servis s mnogo varijacija, vrhunski forhend s kojim može pogadjati šta poželi, vrhunski osjećaj za igru na mreži, kao i same voleje, slajs... sve je tu. Škripi malo bekend ali ništa što se ne bi moglo popraviti trudom i radom. Ali on nije napredovao centa od tada, konstantno stagnira. Očigledno nije veliki radnik, šteta. Igra mu se zasniva na trenutak inspiracije što mi je neobjašnjivo za nekog ko ima ovakav talenat. Danas je dobar, sutra je već očajan. Iskreno se nadam da je Mauresmo pronašla nešto u njemu i da će mu ova sezona biti breakout sezona.
                  Last edited by Dr. Drunkenstein; 23-01-19, 09:43.

                  Comment


                  • Žao mi je Keja, ali ovo je poklon u pravo vreme
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      jbt sto je uopste prolazio dalje
                      Bolje Busta, pa da nam preznoji Noleta, da jezik do poda isplazi.. Pusti djavola, odlicno je ovo.

                      Comment


                      • Originally posted by Dr. Drunkenstein View Post
                        Taktika Luke u mečevima s Rafom do sada je bila - lupaj žmireći, napadaj sve što možeš napasti, pa kakav ti dan bude. A od velike trojke, najlakše je lupati protiv Rafe, sporiji servis, sporiji baseline udarci(spin logično), viši odskok koji mu odgovara jer voli rano hvatati loptice. Na brzoj podlozi to će vazda davati rezultat protiv Rafe
                        Tako nekako. S tim da za takvp nešto igrač mora imati tehničku mogućnost da lupa sa oba krila, a Rafini spinovi su potpuno odgovarali tehnici Pouilleovih udaraca jer su mu, kako god to zvučalo, bili u komfornoj zoni i lakše mu je napadati loptice koje hvata u tom visokom penjanju, s višim odkoskom.

                        Istovremeno, protiv tenisera tipa Murray nije imao šansi. Kao što neće ni protiv Novaka.
                        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                        Comment


                        • ja mislim da je ovaj japanac jedan od "mrznijih" igrača na turu, ostalim igračima.
                          znači, svaki put, ali svaki... nekog ili dvojicu skrati za glavu u ultra teškom meču/mečevima, i onda stane, otišle mu dizne.

                          Comment


                          • Nole hahaha
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Originally posted by Larisa View Post
                              Nole hahaha
                              Ne slusam ga, ali vidim da je nesto predugo za mikrofonom kazem glasno: sta ovaj Novak ovoliko prica, pojacam, i prvo sto cujem: o Boze bas dugo pricam ...mislim stvarno, a jel nesto pametno?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Busta nevera.

                                Comment

                                Working...
                                X