Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< AO 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    -To define is to limit.

    Comment


    • #92
      Nisam gledao sam kraj. Jel plakao Endi?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • #93
        Ako sam dobro ukapirao on je rekao da ce pokusati jos jednu operaciju pre poslednjeg zbogom a ovi ga sad ubise u pojam sa ovim oprostajnim govorima.

        Comment


        • #94
          Vauu, lepe reci od kolega, tesko je ovo i emotivno za svakoga, njemu ne mogu ni da zamislim koliko...
          Drz se Endi!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #95
            Originally posted by skeptik View Post
            Ako sam dobro ukapirao on je rekao da ce pokusati jos jednu operaciju pre poslednjeg zbogom a ovi ga sad ubise u pojam sa ovim oprostajnim govorima.
            Pricao je nesto o jos jednoj operaciji. Ali u smislu da mu pomogne ... da olaksa zivot nakon zavrsetka karijere. Jer ima bolove dok veze pertle na primer, dok se obuva, saginje.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • #96
              Originally posted by skeptik View Post
              Ako sam dobro ukapirao on je rekao da ce pokusati jos jednu operaciju pre poslednjeg zbogom a ovi ga sad ubise u pojam sa ovim oprostajnim govorima.
              Da, ono kao nije bas sve 100% izgubljeno, pokusace da se vrati, ide na jos jednu operaciju, to je rekao i na onoj konferenciji, ali realne sanse su male.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #97
                Meni je bio nedorecen. Cak je rekao mozda se vidimo sledece godine. Sve je mozda, nista konacno jos.

                Comment


                • #98
                  Endi
                  iskreno se nadam da ce uspeti da odigra taj Wimbledon i da se tamo oprosti
                  od big 4, ubedljivo najbolji lik
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • #99
                    Pa sigurno da se ne miri sa situacijom i da ce da pokusa sve, ali isto tako sigurno i da su mu rekli kakve su mu zaista realne sanse, jos ako ima te sve probleme sada...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      Pao je Endi fizički i to je izgleda kraj. Agut inače servira najbolje u karijeri. Još tokom prošle sezonske pauze poboljšao je servis a ove čini se još doradio.
                      Baš sam to primjetio, raznosi servisom, najbolji tenis u karijei igra, nadam se za top 10 zaslužuje ga

                      Endi će baš faliti, legenda

                      Comment


                      • Sve je mozda a svi se nesto oprastaju od njega kao da 100% zavrsava karijeru odmah poslije AO.

                        Mislim, malo mi smijesno, previse vjestackog oprastanja od strane javnosti a zapravo nista jasno nije oko njegove karijere.

                        Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Baš sam to primjetio, raznosi servisom, najbolji tenis u karijei igra, nadam se za top 10 zaslužuje ga

                          Endi će baš faliti, legenda
                          Sjajan grinder + dobar servis = vrlo respektabilan paket. Ovo bi trebalo biti njegova sezona karijere.
                          Mada iskreno njegov tenis mi malo dosadan
                          Puno šablona, premalo varijacija.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ognjen View Post
                            Sve je mozda a svi se nesto oprastaju od njega kao da 100% zavrsava karijeru odmah poslije AO.

                            Mislim, malo mi smijesno, previse vjestackog oprastanja od strane javnosti a zapravo nista jasno nije oko njegove karijere.

                            Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
                            Oproštajna tura, poslednji meč na Australien Openu rekla bih, bez obzira na to što je na kraju rekao . Učinice sve da se oprosti od domaće publike na Wimbledonu i na taj način završi singl karijeru.
                            Ako operacija ne bude ugradnja implanta , možda proba dubl sa bratom godinu, dve , mada sumnjam .
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Raznosi Majchrzak.

                              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Igra odlicno ovaj decko, mada Kei mi nije jasan, ovako brza podloga bi trebala da mu odgovara..
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X