Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< AO 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrlo impresivna pobjeda Cicipasa. To nije bio lak mec za njega. Pobjeda nad Federerom i ulazak u cetvrtfinale je veliki uspjeh za njega. Trebao bi biti zadovoljan. Ali on nije, hoce jos i zna da moze jos.

    Comment


    • Kako Osaka REŽE udarce. Bravo devojcice.

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • meni osaka uopste nije igrala dobro,svitolina je bila losa-povredjena

        ovo nece biti dobro za nju
        Wizard

        Comment


        • Taman se ponadah da ce Serena izaci u onom Betmenovom kišnom kombinezonu, kad ono jbg uleteo Akvamen.

          Comment


          • ali je akvamen i izasao sa turnira

            ne znam da li je serena ikad izgubila da je u 3. setu imala 5 1 i servis


            ali kostim
            Wizard

            Comment


            • Ludilo u lozi

              Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
              Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
              30 consecutive match wins - Stands alone
              3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
              Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

              Comment


              • Luka Puj dao Milosu 3 gema fore i onda ga razguzio.
                E moj Milose.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Moram priznati da me obradovalo kad sam vidio da je odvratna izgubila. I to nakon sto je imala 5-1 u trecem.

                  Mogla bi ova moja mala opet do kraja.

                  Comment


                  • Zasto je zakljucana tema uzivo?

                    Sudeci po prvom setu Raonic nije posebno dobar, nego se Sasica po obicaju prepao pa izgubio onako lako.

                    Comment


                    • Pijem i pratim LS gde stoji 5-5 u tb-u da bi potom u trenu iskočilo 7-4.
                      sigpic

                      Comment


                      • Gledaj Zvero, gledaj i uči.
                        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                        Comment


                        • Strasno igra Puj, narocito dobro reternira.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                            Zasto je zakljucana tema uzivo?

                            Sudeci po prvom setu Raonic nije posebno dobar, nego se Sasica po obicaju prepao pa izgubio onako lako.
                            Preselite se, Raonic iznenađujuće loš.

                            Comment


                            • I forhend je on znacajno popravio, posebno u ofanzivi. Dosta bolje napada i manje grijesi kada se odluci da pojaca udarac.

                              To sam primijetio tek u mecu protiv Popyrina, jer ga prije toga nisam ni gledao.

                              I mentalno je stabilniji ocigledno dosta, nema oscilacija ko prije.
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • Kako prokocka Raona servis gem za set.. i nakon toga ode set, pa evo brejk u drugom.. Puli dobio krila.

                                Comment

                                Working...
                                X