Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< AO 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Weltschmerz View Post
    Vidim niko ne piše o tome. Povrede leđa nikada nisu naivne.
    Pa ne znamo da je povreda, ne izgleda tako i bilo je na tren
    Kakva povreda ajd
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Medvedev je isto potentan koliko Zverev za sada,a bio bi bolesno potentnijo da je nizi i sredi kondiciju do perfekcije(napredovao je od proslog puta),stvarno brutalan igrac bi bio

      Novak sasvim okej,cak i kondiciono,nije savrseno ali do finala verovatno dovoljno

      Comment


      • Glavna tema.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • скривени фаворит Б.Агут, јењава, пада за слободу...
          sigpic

          Comment


          • Trudi ss Agut, ali Cici jak kao zemlja.

            Comment


            • Bice da sam se kasno ukljucio, u cetvrtom setu, kad su vec preumorni.. ali ovo su prekratki poeni za mech u kom igra Agut. Brza ova podloga..

              Comment


              • од 0/3 до 1/3 тајбрејк, ха ха 2/3

                2/4 ко сервира губи поен ха ха

                2/5 за Грка 6/2 ПОБЕДА ГРКА 7/2


                Last edited by Žika; 22-01-19, 05:03.
                sigpic

                Comment


                • Kao u transu igra
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Sa ovakvim se stavom igraju ovakvi mečevi, uči ZverevE.

                    Kakav doktor, svaka čast.
                    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                    Comment


                    • Ovako izgledaju veliki šampioni, sadasnji i budući.
                      Teniski svet je njegov, osvojice sve vrlo brzo.
                      Novak da se dobro spremi za neke nove vetrove.
                      I neka neko kaze komentatoru da izađe iz Cicipasovog dupeta, jer je izuzetno neobjektivan tokom celog prenosa.

                      Comment


                      • Bravo, majstore!

                        Zverev na aparatima [emoji3]
                        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                        Comment


                        • Сад чекамо оног лудог црњу против Рафе.. биће лудо као и овај меч..
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by amnesiac View Post
                            Bravo, majstore!

                            Zverev na aparatima [emoji3]
                            Slažeš li se da od svih igrača najviše podsjeća na Gugu?
                            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                            Comment


                            • Originally posted by Prle! View Post
                              Slažeš li se da od svih igrača najviše podsjeća na Gugu?
                              Pa ne baš. Na stranu to što je već ostvario na hardu što ovaj nije za života, Guga mi je jedinstven i niko mi nije ni malo sličan njemu. Baš mi nema dvojnika ni u tragovima.
                              Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                              Comment


                              • Originally posted by amnesiac View Post
                                Pa ne baš. Na stranu to što je već ostvario na hardu što ovaj nije za života, Guga mi je jedinstven i niko mi nije ni malo sličan njemu. Baš mi nema dvojnika ni u tragovima.
                                Slični su mi načinom na koji igraju poene, odnosno, njihovom konstrukcijom, bez obzira što tehnički nisu toliko približni jedan drugom, jer su obojica imali prilično jedinstvenu tehniku.

                                A možda je i do same pojave.

                                Da dodam da je Guga vjerovatno jedan od igrača koji bi bio prikladniji ovoj eri, nego onoj u kojoj je igrao. Ne bi mogao do Roland Garrosa zbog Rafe, ali vjerujem da bi na hardu bio mnogo konkurentniji nego što je to bio na tadašnjim tvrdim podlogama.
                                Last edited by Prle!; 22-01-19, 05:20.
                                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                                Comment

                                Working...
                                X