Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< AO 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tehnika je problem kod Aleksa, pricali smo vec jednom na toj temi sa Amnesiacom. Decko ima izuzetan stav na terenu i sjajnu radnu etiku, veliki je borac, previse trenira, al steta sto je tehnicki bas los, bukvalno nema niti jedan izraziti udarac u igri.
    OVAKO

    Comment


    • Батиста Агут их теророше...може до финала овако?
      sigpic

      Comment


      • Agut bas opasan postao, strasno igra
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Fantasticni FH-i Roberta. Rutinski resio Kachanova..
          Similis simili gaudet

          Comment


          • A tako vam je to... oni sa talentom izigravaju mangupe i neradnike, oni bez njega rudare i crnce, vazda bilo.

            Mlad je Aleks, a sa ovakvim stavom i radom, za razliku od vecine njegovih godina, moze samo da napreduje.

            I nema veze, bitno da je on u mojoj postavci u igrici pobedio Rafu
            [emoji16][emoji16]
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • A Agut mi je bas iznenandjenje, bez obzira na proslu sezonu.
              Eto sta moze jedan ozbiljan rad


              Originally posted by joshmor View Post
              Pa jaooo ja sam za ovo totalno zaboravila, zapravo da je bila Marijana
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • De Minaur me podseca na Ferrera, samo sto David ima mnogo bolji FH
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Agut je vazda imao dobre rezultate(skalpove) u siječnju...

                  Comment


                  • Telesna građa je De Minaurov problem po meni a tehnika manji. Uzana ramena, tanke podlaktice i bicepsi.
                    Iz tog ramenog pojasa generiše se snaga za svaki udarac a on je tu nedovoljno razvijen.
                    Nekako me baš podseća na Simona.
                    Mlad je, vredan i uz puno rada svakako se sve može popraviti bar za neki procenat.
                    sigpic

                    Comment


                    • Koliko se De Minaur bodri kada osvoji poen. Uvek tako pokušavam da uđem u glavu igračima, pa se pitam da li on sada zaista veruje da može da okrene meč ili prosto uživa u nekim svojim dobrim poenima. Ako je ono prvo, svaka mu čast.
                      Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                      Comment


                      • Evo nece moci ni 5 gemova osvojiti u 3 seta.

                        Comment


                        • Kako ovi kometatori olako upotrebljavaju reci..


                          Verdasko spasio gem od 0 40
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Nando uze set
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Odličan bio poslednji gem Rafa-De Minaur. Ozi spasio 5 meč lopti, publika u transu, ali ga ugasio na kraju Španac.
                              Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                              Comment


                              • Raspada se Cilic, psovke posle svakog poena.

                                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X