Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja za komentatore

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Odg: Pitanja za komentatore

    To je pitanje na koje ni Honda nema odgovor ja mislim. Nista o tome ne objavljuju. Traze sponzore, da vide oce li Repsol ili neko drugi sponzorisati jos jednu fabricku Hondu na koju ce ici Dovi. Pedrosa ce ostati, al Dovi moze lako zavrsit na privatnu Hondu jer ja mislim da njemu ugovor jos nije gotov ako se ne varam.
    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

    Comment


    • #92
      Odg: Pitanja za komentatore

      Jako je nezahvalano sad to obecavati. U principu hoce, u skladu sa programskom semom.
      Sad ovoliko unapred to ne moze da se tvrdi i obeca.

      Comment


      • #93
        Odg: Pitanja za komentatore

        [quote author=L. Lawliet link=topic=2756.msg161628#msg161628 date=1283181274]
        To je pitanje na koje ni Honda nema odgovor ja mislim. Nista o tome ne objavljuju. Traze sponzore, da vide oce li Repsol ili neko drugi sponzorisati jos jednu fabricku Hondu na koju ce ici Dovi. Pedrosa ce ostati, al Dovi moze lako zavrsit na privatnu Hondu jer ja mislim da njemu ugovor jos nije gotov ako se ne varam.
        [/quote]
        Lucio Cecchinello je rekao da je HRC odlučio da A. Dovizioso ode u Gresini i tako će najverovatnije i biti, još jedna potvrda ovoga su komentatori na motogp.com koji su rekli da Dovizioso i nema moć nekog izbora, i da mu na duge staze nije u koristi da insistira na mestu u fabričkom timu. Tako da je ta priča završena, samo se čeka potvrda.
        Doviziosu se završava ugovor na kraju sezone ali pošto je ispoštovao klauzulu u ugovoru sledu mu automatsko obnavljanje istog.

        Comment


        • #94
          Odg: Pitanja za komentatore

          To mu dodje da Randy De Puniet gubi angazman?
          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

          Comment


          • #95
            Odg: Pitanja za komentatore

            [quote author=L. Lawliet link=topic=2756.msg162452#msg162452 date=1283289899]
            To mu dodje da Randy De Puniet gubi angazman?
            [/quote]
            Ne, Randy 99% ostaje u LCR Hondi.

            Comment


            • #96
              Odg: Pitanja za komentatore

              Želio bi' da pohvalim ovu 2 komentatora nadam se da nisam pogrijesio podforum al strašni su bgm kako su smiješni "Kraljevi" hahahaha najjaci komentatori na balkanu...

              Nek' im povećaju platu +*@WT*48*
              Valentino Rossi #46

              G.O.A.T

              Comment


              • #97
                Odg: Pitanja za komentatore

                komentatori su velike face, pozdravljam predlog za grupnu posetu fanova nekoj od trka, predlazem mugello, ja odem sigurno pozdrav svima vidimo se!

                Comment


                • #98
                  Odg: Pitanja za komentatore

                  prosle godine sam izgubio signal na sportclubu pa sam trku za veliku nagrade spanije gledao na Atlas TV znate kakva je trka bila do samog kraja ali bez ova dva komentatora kao da je nisam ni gledao &*(@W6 SAMO NASTAVITE DALJE NAJBOLJI STE !!! (*#^R^

                  Comment


                  • #99
                    Odg: Pitanja za komentatore

                    Pustili su Rosija zbog mira u boksu...a kada dodje Spies koji je fantastican vozac pun dokazivanja i zeljan uspeha, nece moci tako lako forsirati Lorenca...tek ce sledece sezone biti zanimljivo u Yamahinom boksu...

                    Comment


                    • Odg: Pitanja za komentatore

                      [quote author=Batajnica link=topic=2756.msg163946#msg163946 date=1283590290]
                      Pustili su Rosija zbog mira u boksu...a kada dodje Spies koji je fantastican vozac pun dokazivanja i zeljan uspeha, nece moci tako lako forsirati Lorenca...tek ce sledece sezone biti zanimljivo u Yamahinom boksu...
                      [/quote]


                      Rossija nisu pustili zbog mira oni su njemu nudili ugovor s istim parama ko ducati nego se rossi odlucio za ducati...
                      Valentino Rossi #46

                      G.O.A.T

                      Comment


                      • Odg: Pitanja za komentatore

                        heheh morao sam kupit totala karticu za ova dva komentatora nisam mogao da gledam na drugi televizija sa druge komentatora heheh zakon ste
                        Motogp, F1, Superbike

                        Comment


                        • Odg: Pitanja za komentatore

                          Ja isključivo gledam MOTOGP na SK radi Srđana i Alexa , jer da njih nema nebi bilo ništa bolje nego na netu ... kad ti oni pocnu da objasnjavaju svoje teorije jednostavno prelijepo... p%8@ p%8@
                          Valentino Rossi #46

                          G.O.A.T

                          Comment


                          • Odg: Pitanja za komentatore

                            malimali, pre svega dobrodosao na nas forum.
                            komentatori se zovu, kao sto je vec napisao Valentino Rosi # 46, Srdjan Erceg i Aleksandar Dzankic.
                            I stvarno su odlicni, daju jedan poseban ton ovom fantasticnom sportu %QWT&W

                            Comment


                            • Odg: Pitanja za komentatore



                              Rossija nisu pustili zbog mira oni su njemu nudili ugovor s istim parama ko ducati nego se rossi odlucio za ducati...
                              [/quote]


                              Rosi se odlucio za Ducati jer nije navikao da ga tretiraju kao drugog u ekipi...

                              Comment


                              • Odg: Pitanja za komentatore

                                Veliki pozdrav i sve pohvale iz Crne Gore za komentatore. Gledamo Vas i slusamo i bez vas moto gp prenos nebi bio tako odbar ugodja!! Pitanje Da li mislite da je korektno to sto se Yamaha tako lako odrekla Rossi a posle svega sto je ucinio za nju! Jos jednom pozz. NAJBOLJI STE! &*%R*

                                Comment

                                Working...
                                X