Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja za komentatore

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hvala
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by BEST View Post
      Evo odgovora :
      Aragon - brzina kojom se dolazi do poslednje krivine : oko 328/h
      usporenje do ulazka u poslednju krivinu : oko 165 km/h
      duzina kocenja u metrima : 277 m , a vozacima je potrebno oko 4,5 sec da bi prosli taj deo staze pod kocenjem i da bi bezbedno usli u levu krivinu pre startno - ciljni pravac.
      pri kocenju usled usporenja (deakseleracije) vozaci na sebi osecaju silu od 1,6 G

      Nadam se da sam pomogao. A sto se tice pitanja oko podataka, u principu imamo slicne podatke kao i gledaoci.
      Sto se vezbanja starta tice, postoji samo jedno mesto na kome pored staze pise : PRACTICE START. Novo je pravilo pa verovatno se neki vozaci nisu privikli na to, to je neko moje misljenje. Za sada nisu najavljene nikakave kazne.



      Svako Dobro
      Gledajte SK

      Aleksandar i Srdjan
      Hvala!

      Comment


      • Originally posted by BEST View Post
        Evo odgovora :
        Aragon - brzina kojom se dolazi do poslednje krivine : oko 328/h
        usporenje do ulazka u poslednju krivinu : oko 165 km/h
        duzina kocenja u metrima : 277 m , a vozacima je potrebno oko 4,5 sec da bi prosli taj deo staze pod kocenjem i da bi bezbedno usli u levu krivinu pre startno - ciljni pravac.
        pri kocenju usled usporenja (deakseleracije) vozaci na sebi osecaju silu od 1,6 G

        Nadam se da sam pomogao. A sto se tice pitanja oko podataka, u principu imamo slicne podatke kao i gledaoci.
        Sto se vezbanja starta tice, postoji samo jedno mesto na kome pored staze pise : PRACTICE START. Novo je pravilo pa verovatno se neki vozaci nisu privikli na to, to je neko moje misljenje. Za sada nisu najavljene nikakave kazne.



        Svako Dobro
        Gledajte SK

        Aleksandar i Srdjan
        Hvala
        sigpic

        Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

        Comment


        • Originally posted by tasa01 View Post
          Hvala
          mogu ti reci da nismo losi inzenjeri
          MESSI 10

          Comment


          • Originally posted by miha92 View Post
            mogu ti reci da nismo losi inzenjeri
            a, jesil video
            sigpic

            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

            Comment


            • Originally posted by tasa01 View Post
              a, jesil video
              mozda nas vale pozove u svoju ekipu
              MESSI 10

              Comment


              • Originally posted by miha92 View Post
                mozda nas vale pozove u svoju ekipu
                ocekujemo poziv
                sigpic

                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                Comment


                • Ćao drugari, Džanki Beeejbi is speaking

                  Što se kalendara tiče, tripujem da je najbolje da se vi dogovorite. Glupo je da ja pravim famu oko svega, da smaram sa nagradnim igrama i ostalim stvarima.
                  Svi se vi koliko toliko poznajete pa znate ko bi trebalo da dobije kalendar Marka Simončelija. Glasajte jedni za druge ili kako god. Kako odlučite - neka bude tako.

                  Samo da budemo ozbiljni u svemu ovome, pošto se radi o specifičnoj stvari. Nije za zajebanciju. Eto.

                  Svako Dobro

                  Comment


                  • druze dzanki beeejbi

                    da imam markov kalendar,znam kome bih ga poklonilasvima bi sigurno mnogo znacilo da ga ima,ali nekome bi znacilo i vise.taj neko je boca.marka smo svi obozavali,ali njemu je on bio jedini za koga je navijao (posle markove pogibije vise ni za koga i ne navija).na trke je odlazio sa njegovom zastavom i kada ga je video marko mu se nasmejao i pozdravio ga.danas ima najtuzniji avatar ikada (molila sam da ga promeni),zbog kog mi se place svaki put kada ostavi komentar.znam koliko bi mu znacilo i zato glasam za njega

                    neka i ostali daju predloge
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by denia_el View Post
                      druze dzanki beeejbi

                      da imam markov kalendar,znam kome bih ga poklonilasvima bi sigurno mnogo znacilo da ga ima,ali nekome bi znacilo i vise.taj neko je boca.marka smo svi obozavali,ali njemu je on bio jedini za koga je navijao (posle markove pogibije vise ni za koga i ne navija).na trke je odlazio sa njegovom zastavom i kada ga je video marko mu se nasmejao i pozdravio ga.danas ima najtuzniji avatar ikada (molila sam da ga promeni),zbog kog mi se place svaki put kada ostavi komentar.znam koliko bi mu znacilo i zato glasam za njega

                      neka i ostali daju predloge
                      Pridruzujem se predlogu
                      sigpic

                      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                      Comment


                      • Originally posted by denia_el View Post
                        druze dzanki beeejbi

                        da imam markov kalendar,znam kome bih ga poklonilasvima bi sigurno mnogo znacilo da ga ima,ali nekome bi znacilo i vise.taj neko je boca.marka smo svi obozavali,ali njemu je on bio jedini za koga je navijao (posle markove pogibije vise ni za koga i ne navija).na trke je odlazio sa njegovom zastavom i kada ga je video marko mu se nasmejao i pozdravio ga.danas ima najtuzniji avatar ikada (molila sam da ga promeni),zbog kog mi se place svaki put kada ostavi komentar.znam koliko bi mu znacilo i zato glasam za njega

                        neka i ostali daju predloge
                        Originally posted by tasa01 View Post
                        Pridruzujem se predlogu
                        ja sam ovde nov pa ne znam koga bih predlozio..zato postujem vasu odluku i pridruzujem se
                        MESSI 10

                        Comment


                        • vi ste sjajni
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • Podrzavam predlog...
                            sigpic http://caseystoner.com.au/

                            Comment


                            • Pridruzujem se predlogu .

                              Comment


                              • Takodje se pridruzujem predlogu !

                                Comment

                                Working...
                                X