Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja za komentatore

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by denia_el View Post
    mislim da ipak nedostaju neki delovial bolje valjda ne moze
    Dobro i ovo sto su uklopili
    sigpic

    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

    Comment


    • Originally posted by Vanja #66 View Post
      F1 kvalifikacije imaju vecu tezinu u odnosu na MGP kvalifikacije... Ne znam za vas, ali ja zato i gladam MGP...
      Zasto?Glupost ziva...MotoGp majka
      Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
      sigpic

      Comment


      • Ovaj neverovatni haos u Spa bi bilo greota ne prenositi. Samo za uzivanje.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Zaista je bilo za uzivanje..Spa je uvek sa sobom donosila svu draz f1..
          sigpic

          Comment


          • Postujem sve ali negde su mogli ubaciti tih 15 minuta bar toliko.
            Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
            sigpic

            Comment


            • Ma sta ima koga da molis i pises nesto sto niko nece cuti..live stream je majka jana..otvoris 2 prozorceta..i uzivas..
              sigpic

              Comment


              • Kao prvo ne molim vec kazem jer ce to procitati neko al se iznerviram u tom trenutku i napsem sta mislim.A kao drugo nesto me internet zajebava pa nisam mogao da gledam stream..
                Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                sigpic

                Comment


                • Veliki pozdrav!!!
                  Ja sam nov na forumu pa da vas i ja malo pohvalim! Sve na mestu i svaka cast za komentare moto show-a!!!

                  Comment


                  • Originally posted by Bagzi77 View Post
                    Veliki pozdrav!!!
                    Ja sam nov na forumu pa da vas i ja malo pohvalim! Sve na mestu i svaka cast za komentare moto show-a!!!
                    Dobro nam dosao!!! Lepo je da nas ima sto vise.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nisam dobro cuo, kako doci do kalendara??, koji su uslovi??
                      sigpic

                      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                      Comment


                      • rekao je aca da ce nas do kraja sezone obavestiti o uslovima
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by denia_el View Post
                          rekao je aca da ce nas do kraja sezone obavestiti o uslovima
                          To sam cuo, mislio sam dal' nisam nesto ispred propustio
                          sigpic

                          Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                          Comment


                          • mene zanima da li komentatori pored ovoga sto svi vidimo,imaju jos neki monitor na kome mogu da vide sve najnovije vesti,podatke....?i da li kao komentatori dobiju neku sifru sa kojom mogu da udju na mesto na kom je sakupljeno bas sve o motogp-ju (ako tako nesto postoji) ili se za sve snalaze sami?
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • ima nas nekoliko koje zanima koliko na stazi u aragonu ima mesta za vezbanje starta i da li moze biti posledica ukoliko neki vozac to prekrsi?razumeli smo da ima samo jedno (da bi se izbegli incidenti kojih je ranijih godina bilo),ali je tasa primetio da vezbaju i na drugom i to nas je zbuniloi mene zanima sta tacno znaci 227 metara kocenja za 4,5 sekunde (nisam razumela,pa ako nije problem da u par reci ponovis)pitala sam vec,ali u aragonu niko ne zna i ti si nam aco poslednja nada
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • Evo odgovora :
                                Aragon - brzina kojom se dolazi do poslednje krivine : oko 328/h
                                usporenje do ulazka u poslednju krivinu : oko 165 km/h
                                duzina kocenja u metrima : 277 m , a vozacima je potrebno oko 4,5 sec da bi prosli taj deo staze pod kocenjem i da bi bezbedno usli u levu krivinu pre startno - ciljni pravac.
                                pri kocenju usled usporenja (deakseleracije) vozaci na sebi osecaju silu od 1,6 G

                                Nadam se da sam pomogao. A sto se tice pitanja oko podataka, u principu imamo slicne podatke kao i gledaoci.
                                Sto se vezbanja starta tice, postoji samo jedno mesto na kome pored staze pise : PRACTICE START. Novo je pravilo pa verovatno se neki vozaci nisu privikli na to, to je neko moje misljenje. Za sada nisu najavljene nikakave kazne.



                                Svako Dobro
                                Gledajte SK

                                Aleksandar i Srdjan

                                Comment

                                Working...
                                X