Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja za komentatore

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahaha
    zainteresovanima saljemo koordinatea sto je lepa kafanica....
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • ajde sad i jedan ozbiljan post (da ne ispadne da se salimo)
      moj glas ide za kafanicumesto je preslatko,za gazdu i osoblje garantujem (),niko nam nece smetati i mozemo da lumpujemo do zoremalo li je?
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • Nesto cemo da napravimo sigurno sto se vidjanja tice, eto ima par zanimljivih predloga

        A u vezi prenosa - Zamolio bih vas da sto cesce pisete sta vam se dopada a sta ne.
        Kao sto Srdjan rece , prihvatamo sve kritike bez obzira bile one pozitivne ili ne.
        Dok god je sve u granicama dobrog ukusa - kao sto je bilo do sada. Respect
        Hvala Najlepse

        Aleksandar Dzankic - Dzanki Bejbi

        Comment


        • ako nas vec pozivate - ja odbiti necumada i nije neka kritika,vise je dobrodoslica
          vodeci u plasmanu posle 3 trke u ruki sezoni,u cetvrtoj trci se u jednom trenutku nasao (eto ti ga sad) na osmom mestu,a aca mu brze-bolje pozeleo dobrodoslicu u motogpaco dragi....dobrodosao ti u eru marka markeza
          ko o cemu - ja o...........njemu hihi
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • @ denia_el - ako nas vec pozivate - ja odbiti necumada i nije neka kritika,vise je dobrodoslica
            vodeci u plasmanu posle 3 trke u ruki sezoni,u cetvrtoj trci se u jednom trenutku nasao (eto ti ga sad) na osmom mestu,a aca mu brze-bolje pozeleo dobrodoslicu u motogpaco dragi....dobrodosao ti u eru marka markeza
            ko o cemu - ja o...........njemu hihi

            Rekao sam da Markez nece biti na podijumu jer je bio los na pocetku pa sam tripovao da nece stici vodece. Stigao je i svaka mu cast. Mada i dalje mislim da je Cal apsolutni heroj vikenda.


            @ Mladenovic - Vreme je za penziju. Nemam vise strpljenja za njega. A zbog ovih komentatora koji pustaju bale na onog malog olosa, moracu na netu da gledam buduce trke. I naravno, nije prosao ni jedam trening i ovog vikenda da nisu odrzali opelo zbog penzionisanog Stonera. A ako vec pricaju o penzionerima, nisam ih cuo da nekad pomenu Kapirosija.

            Ne pustamo bale ninakoga. Markez je zasluzio pohvale.A hvalili smo sve vozace podjednako. Ja bih voleo da u narednih par trka pobede i "ostali" . Ponajvise Rosi i Kraclou. Stonera pominjemo najvise zbog toga sto bi bilo lepo da je i on tu pa da bude najbolja godina ikada . Voleo bih da vidim Spisa kakav je nekad bio,Bjadjia, Melandrija,Kapirosija i jos neke.
            Nadam se da cemo se upoznati na zurci pa cemo moci duze o ovoj temi. Ako popijem dovoljno piva , reci cu ti i za koga sam navijao dok nisam poceo da radim prenose. Sve oke.


            @ nimd4. - Slobodno ponovi post , ja u tvom postu nisam video nista negativno. Ziv bio.


            Poslednji put cu ponoviti ono sto sam barem sto puta napisao. NEMOGUCE je sedeti 15 sati u studiju i ne reci nesto sto se nekom nece svideti. To je tezak i stresan posao jer sve ide uzivo. Sve sto kazes - ode u etar. Ali svaki posao je tezak. I VAS I nas. Svaciji. Zato sam i otvorio temu gde mozete da napisete svoje misljenje. I odgovoricemo svaki put. Ako ne postujes "svoje" gledaoce - ne postujes ni sebe.

            WE ARE ALL FROM THE SAME GANG

            SVAKO DOBRO SVIMA I VIDIMO SE NA ZURCI

            Aleksandar Dzankic

            Comment


            • jos da napisete kadamislim,ja sam cula da je 8.juna,ali mozda neko nije
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • MOTO GP DRUGARI - DRUŽENJE !!!

                SUBOTA 08. JUN

                SPLAV BARKA ( Savski Nasip Blok 70,Novi Beograd ) od 22 h


                Music by : MADRED

                VIDIMO SEEEEEEEEEEEE - JEEEEEEEEEEEEEEEEE

                Comment


                • Originally posted by BEST View Post
                  MOTO GP DRUGARI - DRUŽENJE !!!

                  SUBOTA 08. JUN

                  SPLAV BARKA ( Savski Nasip Blok 70,Novi Beograd ) od 22 h




                  Music by : MADRED

                  VIDIMO SEEEEEEEEEEEE - JEEEEEEEEEEEEEEEEE

                  Zelim vam lepo druzenje i dobar provod !!!;)

                  Comment


                  • E ljudi! Ajde malo u prenosu da ostavite Barberu na miru. Postalo je mucno slusati svaki prenos kako je pretukao devojku ili sta je tu vec bilo. Nismo tamo bili da bi znali pravi razlog a da ulazim u te zute stampe detalje bas i ne bih. Jer Hektor nije poznat samo po samaranju devojke.. Drzimo se mi trkanja. Napred Vale!

                    Comment


                    • Komentatori samo objasnjavaju zasto se ne pojavljuje cesto u kadru.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • I neka ga pominju, ko moze da udari zensko, koji god razlog bio (osim ako mu nije ubila pola porodice, sto ocigledno nije slucaj), zasluzuje svaku osudu...

                        Comment


                        • Bravo Doviciozo bolji od Rosija. To je izgleda to. Svi su bolji od Rosija. Kazite lepo i Hejden, Dovi, Stoner, Piro, Janone, Mika Kalio, Fabricio, cak je i Spiz bolji od Rosija, jer da kojim slucajem Rosi vozi Pramac bio bi poslednji. Da li moze jednom da se pohvali neki vozac a da se ne zakacite za Rosija

                          Comment


                          • hahaha ipak mi je vrhunac dana crniovo je vec drugi tvoj post od kog su mi suze krenule
                            ali ne znam zasto se nervirate,niti oni to misle,niti postoji bolji od rosija
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • Aleksandre,mogli ste druzenje da zakazete u nekim ranijim satima.Ako neko hoce da dodje a nije iz BG mislim da je kasno u 22h.

                              Comment


                              • Originally posted by crni View Post
                                Bravo Doviciozo bolji od Rosija. To je izgleda to. Svi su bolji od Rosija. Kazite lepo i Hejden, Dovi, Stoner, Piro, Janone, Mika Kalio, Fabricio, cak je i Spiz bolji od Rosija, jer da kojim slucajem Rosi vozi Pramac bio bi poslednji. Da li moze jednom da se pohvali neki vozac a da se ne zakacite za Rosija
                                Eee pa kad je mnogima Rosi trn u oku, najveca nocna mora, ima da ih proganja i onog dana kada vise ne bude vozio u sampionatu. A i znas onu narodnu: "Za dobrim konjima prasina se dize!" A mi koji ga volimo, srecni smo ljudi jer zivimo u eri u kojoj i Rosi!

                                Comment

                                Working...
                                X