Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja za komentatore

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: Pitanja za komentatore

    ja sam za Misano u septembru .. ako ima interesenata
    inace bio sam u Spaniji ove godine (Jerez), bilo je odlicno
    pozdrav fanovima motogp-a

    Comment


    • #47
      Odg: Pitanja za komentatore

      Pozdrav majstore, dobro nam dosao %QWT&W

      Comment


      • #48
        Odg: Pitanja za komentatore

        Jerez mi je bio prvi MotoGP na koji sam otisao, jeste malo daleko ali Sevilja gde sam odseo (jedno 90km od same staze) je fantastican grad, vredelo je
        Sedeo sam na tribini na prvoj krivini posle startnog pravca, ako se secate trke tu je jedno 10-12 Moto2 vozaca izletelo, valjda je nekom iscurelo ulje.
        Pamtim brutalno bucan Ducati (ko pokvaren), ubitacno jaku Hondu ali sa nekako preciznom bukom dok je Yamaha prilicno suptilna (koliko to moze za takve masine)
        Trka je bila relaticno zanimljiva, Lorenco se krljao sa Pedrosom do zadnjeg kruga dok je spiker urlao "dani, dani, dani, dani ... horhe, horhe, horhe" .... inace mislim da je najbolje posetiti motogp u Spaniji ili Italiji.
        Bilo bi jos bolje da je Rosi dobio ali Lorenco je bio brzi.
        Pretpostavljam da ce i Misano biti specijalno interesantan ove godine, to je Rosijeva kuca i tu bi morao da pobedi + je ozvaniceno da je presao u Ducati .. ocekujem vrlo zanimljivu trku i sve oko same trke (+ je Rimini na 20km od staze a BOlonja na 70-80km)
        Zaboravio sam u prethodnom postu da pohvalim novinare/voditelje na sport klubu, ne znam ko za koga navija sto je jedan pokazatelj da dobro obavljaju svoj posao. VIdi se da vole sport, a svako ko voli ovaj sport ceni svakog vozaca na gridu.
        Da pohvalim i postove koji se bave technickim detaljima oko samih motora, vise takvih stvari a manje ostracenog prepucavanja, ipak ovo nije fudbal.

        Comment


        • #49
          Odg: Pitanja za komentatore

          [quote author=milan_xyz link=topic=2756.msg157054#msg157054 date=1282164285]
          Da pohvalim i postove koji se bave technickim detaljima oko samih motora, vise takvih stvari a manje ostracenog prepucavanja, ipak ovo nije fudbal.
          [/quote]


          Bice, radi se na tome @(*6sd$%

          Comment


          • #50
            Odg: Pitanja za komentatore

            Izgleda ce nas biti za jedan autobus!? Pozdrav svima,bez obzira ko za koga navija! Bitno je da svi volimo iste stvari.Benzin,mnogo KS i dva tocka!

            Comment


            • #51
              Odg: Pitanja za komentatore

              [quote author=boban link=topic=2756.msg157342#msg157342 date=1282234323]
              Izgleda ce nas biti za jedan autobus!? Pozdrav svima,bez obzira ko za koga navija! Bitno je da svi volimo iste stvari.Benzin,mnogo KS i dva tocka!
              [/quote]

              Uglavnom ko voli dva tocka taj voli i 4 tocka h5g6k8
              JUST PUNK

              NO NATIONS
              NO RELIGION
              NO AUTHORITY

              And most of all PEACE


              Anarchy

              Comment


              • #52
                Odg: Pitanja za komentatore

                Imao bih jedno pitanje: koga komentatori očekuju da vide sledeće godine u MotoGP (sem Eliasa, koji je po meni viđen). Jasno je da će biti par slobodnih mesta (odlazak Melandrija, Kalia, Edvardsa), pa me zanima šta mislite ko bi mogao da popuni ta mesta. Jasno je da se situacija razlikuje u odnosu na prošlu godinu, kada je bilo jasno šta će biti. Ja imam neko mišljenje, pa me zanima vaše.
                Hvala.

                Comment


                • #53
                  Odg: Pitanja za komentatore

                  A gde si cuo da Melandri napusta GP, ili to samo ti predvidjas?
                  Doci ce verovatno Iannone, i ne verujem da ce iko vise iz Moto2, mozda iz WSBK.

                  Zanima me sta misli Srdjan.................................

                  Comment


                  • #54
                    Odg: Pitanja za komentatore

                    [quote author=nucle0 link=topic=2756.msg157586#msg157586 date=1282298492]
                    A gde si cuo da Melandri napusta GP, ili to samo ti predvidjas?
                    Doci ce verovatno Iannone, i ne verujem da ce iko vise iz Moto2, mozda iz WSBK.

                    Zanima me sta misli Srdjan.................................
                    [/quote]
                    Čini mi se da veće šanse ima Elias, možda čak i Luti, ako izdrži u dobrom ritmu do kraja sezone. Janone je dobar, ali nestabilan... Ima i kandidata van Moto2.
                    Ali, dobro, mene takođe zanima Srđanovo mišljenje.

                    Comment


                    • #55
                      Odg: Pitanja za komentatore

                      Ma za Eliasa se podrazumeva, mislio sam ko jos osim njega....

                      Comment


                      • #56
                        Odg: Pitanja za komentatore

                        [quote author=nucle0 link=topic=2756.msg157586#msg157586 date=1282298492]
                        A gde si cuo da Melandri napusta GP, ili to samo ti predvidjas?
                        Doci ce verovatno Iannone, i ne verujem da ce iko vise iz Moto2, mozda iz WSBK.

                        Zanima me sta misli Srdjan.................................
                        [/quote]

                        Melandri će najverovatnije u BMW u Superbajk. Dosta se priča o tome i zvuči dosta logično. Mislim da je to rešena stvar, kao i da će mu prijati, a naravno i superbajku. Melandri tamo ima šansu da se bori za titulu. Nažalost, posle odlične 2005. i 2006, nije mnogo postigao, a realno je fijasko u Dukatiju označio njegov kraj. Jeste bio odličan u Hajateu, ali u Superbajku, verujem, imaće ozbiljnu šansu da se bori za titulu. Bjađi i Melandri ponovo zajedno. Odlično. Italijani će imati čemu da se raduju, svakako. Još ako Rosi odveze koju trku za Dukati, eto zabave. Nedostaje samo Kapirosi da se evociraju uspomene na zlatne godine MotoGP-a, kada su znali da zauzmu prve četiri pozicije.

                        Ali, da vidimo MotoGP 2011. Hajde da prođemo najpre spisak potvrđenih i potencijalnih:

                        1. Jamaha: Lorenco(potvrđeno)-Spiz(P),
                        2. Dukati: Rosi(P)-Hejden(P),
                        3. Honda: Pedrosa(P)-Stoner(P),
                        4. Suzuki (da ispoštujem fabričke ekipe): Bautista(P)-Elias(? - pregovori su u toku)
                        5. Teh3: Kračlou(?)-Edvards(? mada verovatno ide u SBK)-De Punije(?)-Doviciozo(? male šanse)-neko peti,
                        6. LCR: De Punije(? verovatno),
                        7. San Karlo Honda: Simončeli-Melandri(? male šanse)-Doviciozo(? verovatno, na njegovu žalost),
                        8. Pramak Dukati: Kapirosi(? najverovatnije)-drugi vozač(?), Kalio gotovo sigurno odlazi, a verovatno i Espargaro, mada tu još uvek postoji šansa, Kalio je dobar za tržište Skandinavije, a Espargaro nema loše rezultate,
                        9. Aspar: Barbera(? verovatno),
                        10. Interveten: Aojama(? verovatno),
                        11. Kardion: Abraham (P).

                        Dakle, dosta se zna, dosta je otvoreno. Zanimljiva su druga mesta u Teh3 i Pramaku. Voleo bih da daju priliku nekom talentovanom vozaču, kao što je Ianone, ali on je ponekad preemtovian. No, i to je bolje, nego korporativni vozači. Makar ima karakter. Simon bi trebalo za dve godine da šređe, kao pulen Horhea Martineza Aspara, ali ništa nije sigurno. Voleo bih da vidimo Tomizavu u MotoGP-u, mada je mnogo popustio u poslednjih nekoliko trka.

                        Videćemo.

                        Comment


                        • #57
                          Odg: Pitanja za komentatore

                          Blago forumu koji ima ovakvog poznavaoca MotoGP prilika #$&+|r
                          Srdjane majstore @R&}*

                          Comment


                          • #58
                            Odg: Pitanja za komentatore

                            [quote author=Srdjan Erceg link=topic=2756.msg158528#msg158528 date=1282510632]

                            Melandri će najverovatnije u BMW u Superbajk. Dosta se priča o tome i zvuči dosta logično. Mislim da je to rešena stvar, kao i da će mu prijati, a naravno i superbajku. Melandri tamo ima šansu da se bori za titulu. Nažalost, posle odlične 2005. i 2006, nije mnogo postigao, a realno je fijasko u Dukatiju označio njegov kraj. Jeste bio odličan u Hajateu, ali u Superbajku, verujem, imaće ozbiljnu šansu da se bori za titulu. Bjađi i Melandri ponovo zajedno. Odlično. Italijani će imati čemu da se raduju, svakako. Još ako Rosi odveze koju trku za Dukati, eto zabave. Nedostaje samo Kapirosi da se evociraju uspomene na zlatne godine MotoGP-a, kada su znali da zauzmu prve četiri pozicije.

                            Ali, da vidimo MotoGP 2011. Hajde da prođemo najpre spisak potvrđenih i potencijalnih:

                            1. Jamaha: Lorenco(potvrđeno)-Spiz(P),
                            2. Dukati: Rosi(P)-Hejden(P),
                            3. Honda: Pedrosa(P)-Stoner(P),
                            4. Suzuki (da ispoštujem fabričke ekipe): Bautista(P)-Elias(? - pregovori su u toku)
                            5. Teh3: Kračlou(?)-Edvards(? mada verovatno ide u SBK)-De Punije(?)-Doviciozo(? male šanse)-neko peti,
                            6. LCR: De Punije(? verovatno),
                            7. San Karlo Honda: Simončeli-Melandri(? male šanse)-Doviciozo(? verovatno, na njegovu žalost),
                            8. Pramak Dukati: Kapirosi(? najverovatnije)-drugi vozač(?), Kalio gotovo sigurno odlazi, a verovatno i Espargaro, mada tu još uvek postoji šansa, Kalio je dobar za tržište Skandinavije, a Espargaro nema loše rezultate,
                            9. Aspar: Barbera(? verovatno),
                            10. Interveten: Aojama(? verovatno),
                            11. Kardion: Abraham (P).

                            Dakle, dosta se zna, dosta je otvoreno. Zanimljiva su druga mesta u Teh3 i Pramaku. Voleo bih da daju priliku nekom talentovanom vozaču, kao što je Ianone, ali on je ponekad preemtovian. No, i to je bolje, nego korporativni vozači. Makar ima karakter. Simon bi trebalo za dve godine da šređe, kao pulen Horhea Martineza Aspara, ali ništa nije sigurno. Voleo bih da vidimo Tomizavu u MotoGP-u, mada je mnogo popustio u poslednjih nekoliko trka.

                            Videćemo.
                            [/quote]

                            Iskreno nadam se da ce Edwards da ode iz GP-a, ne pokazuje nista poslednje dve godine, na zalost isto vazi i za Kapirosia (sjajan vozac, ali godine ga stigle i cini mi se da nema sta da trazi vise), nadam se da ce otici i Kalio i Espargaro, pa cak i Barbera.
                            Niko od njih mi ne deluje kao klasa za MotoGP, a ulazak Abrahama necu ni da komentarisem.
                            Nadam se da ce Iannone da udje u GP, da Melandri ostane jer je bolji od svih navedenih.

                            A sta mislis Srdjane ko jos iz Moto2 zasluzuje mesto u GP-u?
                            Meni je stvarno tesko da procenim jer niko nema kontinuitet, ali ima sjajnih vozaca cini mi se.

                            Comment


                            • #59
                              Odg: Pitanja za komentatore

                              Po meni u moto gp zasluzuju uci Andrea Ianonne,Toni Elias,Shoya Tomizawa ( ukoliko popravi formu i postane konstantan u svojoj voznji ), pa mozda da se pruzi sansa za Thomasa Luthi-a.
                              Za Abrahamov ulazak u Moto Gp nisam siguran da ce dugo trajati ( mozda i greshim ).
                              Uglavnom ocekuje nas zanimljiva sezona 2011.

                              Comment


                              • #60
                                Odg: Pitanja za komentatore

                                Abraham je kolateralna šteta, šampionat ne funkcioniše bez para. Moje mišljenje je da Espargaro ostaje u Dukatiju, da je vrlo moguće da Kračlou uleti u T3 (mada mu je rano) i da je za Tomizavu bolje da sačeka još jednu godinu. Talenat ima, ali nije stabilan za ovu klasu. Ko dovede Janonea reskiraće. Može da prođe dobro, može da prsne.
                                Po meni (a nisam nešto merodavan) Džoni Rea ima lep stil i talentovan je. Možda on, uskoro. Za sada se ne spominje.
                                Svejedno, hvala na odgovoru, mada nije odgovoreno meni. Pozdrav komentatorima i sve pohvale.

                                Comment

                                Working...
                                X