Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja za komentatore

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vidi ovog crnog....jesi ti to sad postao nas moderator?
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • @crni Sve jasno, ipak je red da se javimo A danas nam je baš išlo od ruke. Kako nešto kažemo, desi se što ne želimo

      @NebojsaNS Koliko obrisanih komentara. Ni ne stigoh da pročitam

      @denia_el i @Boca Obećah i evo lepih vesti. Sredili smo snimke. Tzok je bio vredan, upravo ih preuzimam, da prođemo ponovo kroz sav materijal

      Comment


      • Srdjane, bravo za snimke iz Brna! Ali, posto ste toliko kasnili, za kaznu nam morate poslati
        narezani materijal da imamo za uspomenu...

        Comment


        • e sad vec imam tremu
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Speed Master View Post
            Srdjane, bravo za snimke iz Brna! Ali, posto ste toliko kasnili, za kaznu nam morate poslati
            narezani materijal da imamo za uspomenu...
            ..gde su ti snimci,ja jednostavno ih ne mogu pronaci...posaljite adresu na pm ako nije problem,ili bilo kako,samo da ih nadjem..
            sigpic

            Comment


            • Nisi razumeo, taj materijal iz Brna treba tek da bude emitovan na SK-u... nadamo se uskoro...

              Comment


              • ..aham..ok,tnx..
                sigpic

                Comment


                • Имам два питања за статистичаре и ове који возе моторе, па ако им није тешко да ми одговоре.
                  1. Колико је била најмања разлика (временски), између првог и последњег у тркама МОТО ГП (рецимо од 2000 до данас)?
                  2. Зашто су Стонер и Хејден бољи возачи од Росија, кад их је он јуче, по оном времену и онаквој стази победио?

                  *Ценим да је по киши и влажном асфалту теже возити мотор, па ми није јасно, зашто коментатори на СК и многи форумаши често понављају да Роси не зна да вози Дукати, а јуче је рецимо одувао све возаче (не рачунам Хорхеа, који је већ далеко одмакао).
                  Ето толико,...хвала свима који одговоре.

                  Comment


                  • Po meni neko ko je nesto prakticno usavrsio nisu mu toliko bitni uslovi (na primer vremenski) u kojima i pod kojima ce to da uradi ili izvede,ne mora da ima najbolji motor da bi pobedio nekog manje iskusnog ili nekog kome mozda trenutni uslovi neodgovaraju 100%.
                    Evo ti na primer Federer u tenisu,on je po meni najbolji teniser sveta,na svakoj podlozi igra odlicno jer je doktor za tenis,kada su uveli PLAVU sljaku i Djokovic i Nadal (1 i 2 reketi na svetu) se nisu snasli i lagano su gubili od dosta losijih igraca od njih,Federer je pobedio jer se iskustvom i njegovim doktoratom tenisa najbrze prilagodio novoj podlozi.

                    Comment


                    • Originally posted by discharge View Post
                      Имам два питања за статистичаре и ове који возе моторе, па ако им није тешко да ми одговоре.
                      2. Зашто су Стонер и Хејден бољи возачи од Росија, кад их је он јуче, по оном времену и онаквој стази победио?

                      *Ценим да је по киши и влажном асфалту теже возити мотор, па ми није јасно, зашто коментатори на СК и многи форумаши често понављају да Роси не зна да вози Дукати, а јуче је рецимо одувао све возаче (не рачунам Хорхеа, који је већ далеко одмакао).
                      Ето толико,...хвала свима који одговоре.
                      MotoGP je zamišljen za trke po suvom asfaltu.Isto kao i Formula 1.Stoner kaže da je imao problema sa pregrevanjem guma.I da je imao i da nije imao problem, on jednostavno nije morao da rizikuje da izgubi dragocenih 16 poena.Video je šta se dešavalo u Moto3 i Moto2.Opekli su se Markez, Vinjales i mnogi drugi.Njemu to ne treba jer zna da je dovoljno brz po suvom.Rosi je namirisao dobar rezultat.Nije imao šta da izgubi.Vozio je na granici po tim uslovima.Njemu bi bilo isto da je pao ili ne jer bi podigao motor i završio na nekom 7-8 mestu na kojima inače završava po suvom.Sada su bili u pitanju vanredni uslovi i jednostavno je hteo da rizikuje i iskoristi priliku.Dakle, Stoneru jednostavno nije bilo neophodno tih dodatnih 4 poena.Sada zaostaje 8 poena i to može lagano da nadohnadi u naredne dve trke.

                      Pojam ,,ne ume da vozi" ne treba shvatiti tako tragično.Rosi ume da vozi Dukati ali ne na pravi način.Naravno, pričamo o suvim uslovima.Kako sam razumeo, ne stiže da se nagne dovoljno brzo kao što je to mogao Stoner.
                      Last edited by MarkedOne8; 21-05-12, 23:21.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • Moje licno misljenje je da ovaj Dukati niko, ali niko ne moze da vozi vise pa cak ni Stoner jel to nije ni blizu onom dukatiju sa kojim je on osvojio titulu ovaj motor je nesto izmedju jave i sna sto bi rekao nas narod "ni tam ni tam"! A sto se tice rosijeve(ja sam veliki rosijevac) voznje mislim da nam fali njegova borba za podijum i njegova luda obilazenja ne bi li moto gp izgubio popularnost a sve mi se vise cini da tome tezi na nasu zalost, ali ne samo to moto gp ce mnogo izgubiti i odlaskom Stonera, neiskusnim voznjama Kraclova padovima Dovija....... i moje najvece razocarenje CRT masinama pa cemu onda ovo vodi?!!!!

                        Comment


                        • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                          MotoGP je zamišljen za trke po suvom asfaltu.Isto kao i Formula 1.Stoner kaže da je imao problema sa pregrevanjem guma.I da je imao i da nije imao problem, on jednostavno nije morao da rizikuje da izgubi dragocenih 16 poena.Video je šta se dešavalo u Moto3 i Moto2.Opekli su se Markez, Vinjales i mnogi drugi.Njemu to ne treba jer zna da je dovoljno brz po suvom.Rosi je namirisao dobar rezultat.Nije imao šta da izgubi.Vozio je na granici po tim uslovima.Njemu bi bilo isto da je pao ili ne jer bi podigao motor i završio na nekom 7-8 mestu na kojima inače završava po suvom.Sada su bili u pitanju vanredni uslovi i jednostavno je hteo da rizikuje i iskoristi priliku.Dakle, Stoneru jednostavno nije bilo neophodno tih dodatnih 4 poena.
                          ..da,ali posto ga je pretekao..4 kruga pre toga dok ga je Rossi pukasavao da prestigne,on se zadovoljavao 3-im mestom..BAS TAKO!kad ga je prestigao,ovaj mu je uzvratio,zato sto se zadovoljio 3-im mestom..BAS TAKO!...i to samo iz razloga da ne bi rizikovao 16 poena,zato sto je dovoljno brz po suvom i zato sto je video kako su prosla deca u Mgp 2 ...pa on je i po mokrom imao bajk koji leteo na pravcu,mora da je tu i gume pregrejavao?....zaljubljenost je cudna stvar,pogotovo kod mene..Moja Nisava i Juzna Morava su vece reke od Save i Dunava..;)
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Rossini View Post
                            ..da,ali posto ga je pretekao..4 kruga pre toga dok ga je Rossi pukasavao da prestigne,on se zadovoljavao 3-im mestom..BAS TAKO!kad ga je prestigao,ovaj mu je uzvratio,zato sto se zadovoljio 3-im mestom..BAS TAKO!...i to samo iz razloga da ne bi rizikovao 16 poena,zato sto je dovoljno brz po suvom i zato sto je video kako su prosla deca u Mgp 2 ...pa on je i po mokrom imao bajk koji leteo na pravcu,mora da je tu i gume pregrejavao?....zaljubljenost je cudna stvar,pogotovo kod mene..Moja Nisava i Juzna Morava su vece reke od Save i Dunava..;)
                            Vidi drugar... Pusti ti onog MarkedOna da lupa jer samo to i može.Ja sam ti još od malena Rosijevac.Ja kad porastem planiram da kao srednje ime stavim ili Valentino ili Rosi ali nešto mora od ta dva bit.Rossi je bia za mene jedini bog i ostaće.Kako je on kida tu Hondu i Yamahu... uhhh... sav sam se tresao od adrenalina dok sam ga gleda kako vozi.Kidaće on i taj Dukati zvezde mi govore.Kidaće ga vala i bolje no Stoner što je to radia u ono vreme kad mu je sve bilo namešteno da osvoji titulu.Sve mu je bilo namešteno od guma, do motora.Isto tako i prošle godine.Neki tajkuni su dali Hondi pare da dovedu Stonera i ko zna koliko su još potplatili one koji pregledaju ispravnost motora kako bi Stonerovu Hondu proglasili legalnom a dobro se zna da je imao neki tajni nelegalni sistem u motoru.Imao je samo piče kengurske neće da priznaju.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                              Vidi drugar... .Ja kad porastem ...
                              ..i trebas da porastes..sto pre porastes pre ces shavtiti sta je bog na nebu a sta na zemlji....na nebu je Isus,Buda,Alah..na zemlji je..ko?..pogodi..?..Kejsi Stoner,naravno...;)


                              p.s samo sto se na italijanskom ili nekim univerzalnim jezikom,Kejsi Stoner cita ovako:V a l e n t i n o R o s si - D O C T O R .....;)
                              sigpic

                              Comment


                              • Kao sto pise u nalovu tema je pitanja za komentatore, a ja ne videh pitanje u predhodnih nekoliko postova. Prema tome pitanje moze a ova rasprava Rossi vs Stoner po hiljaditi put stvarno ne vodi nikuda. Evo ja imam jedno pitanje. Ne mogu da nadjem kolika su godisnja primanja vozaca u motogp. Konkretno Dovi, Kraclou, Edvards, De Punie, Bautista, Bradl

                                Comment

                                Working...
                                X