Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja za komentatore

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Pitanja za komentatore

    DA LI MOZE NEKO OD ADMINISTRATORA DA STAVI LINK PRENOSA MOTO GP-a NA FORUM?

    Comment


    • Odg: Pitanja za komentatore

      Postoji sajt:

      ATDHE.NET, tu udjes i onda odes na live sports i naci ces MotoGP, bice sve kategorije

      Comment


      • Odg: Pitanja za komentatore

        Hvala,hvala,hvala... uspeo sam da se konektujem na live moto GP. '65slif :fc-[ #$&+|r +*@WT*48* Ali da budem iskren malo mi nedostaju nasi dragi komentatori. $8#a &^@4(

        Comment


        • Odg: Pitanja za komentatore

          [quote author=urossen link=topic=2756.msg170457#msg170457 date=1284889419]
          DA LI MOZE NEKO OD ADMINISTRATORA DA STAVI LINK PRENOSA MOTO GP-a NA FORUM?
          [/quote]
          HVALA PUNO!!!!!!!!!!
          "If we dont see us, we will hear us!"

          Comment


          • Odg: Pitanja za komentatore

            [quote author=BadAss link=topic=2756.msg170473#msg170473 date=1284892254]
            Katastrofa, ne mogu da verujem da ste odlozili motoGP zbog budjavog fudbala koj se smucio i bogu i narodu, a uz to imate sportklub+. Mozda je najbolje da uvedete jos 10 kanala i samo fudbal (od norveske 3. do beton lige). Stvarno sam razocaran, pa zar ima nesto vaznije u zivotu od motoGP-a, NEMA!!!
            [/quote]

            Haj procitaj sta si napisao , pa pogledaj gdje si pogrijesio;)
            Valentino Rossi #46

            G.O.A.T

            Comment


            • Odg: Pitanja za komentatore

              Dakle sve komentare u vezi prenosa na programsku shemu ili ce biti obrisani. Idemo dalje!
              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

              Comment


              • Odg: Pitanja za komentatore

                [quote author=Valentino Rossi #46 link=topic=2756.msg170474#msg170474 date=1284892963]
                [quote author=BadAss link=topic=2756.msg170473#msg170473 date=1284892254]
                Katastrofa, nemogu da verujem da ste odlozili motoGP zbog budjavog fudbala koj se smucio i bogu i narodu, a uz to imate sportklub+. Mozda je najbolje da uvedete jos 10 kanala i samo fudbal (od norveske 3. do beton lige). Stvarno sam razocaran, pa zar ima nesto vaznije u zivotu od motoGP-a, NEMA!!!
                [/quote]

                Haj procitaj sta si napisao , pa pogledaj gdje si pogrijesio;)
                [/quote]
                Ne vidim gde osim ovo nemogu, ako na to mislis

                Comment


                • Odg: Pitanja za komentatore

                  [quote author=BadAss link=topic=2756.msg170477#msg170477 date=1284893556]
                  [quote author=Valentino Rossi #46 link=topic=2756.msg170474#msg170474 date=1284892963]
                  [quote author=BadAss link=topic=2756.msg170473#msg170473 date=1284892254]
                  Katastrofa, nemogu da verujem da ste odlozili motoGP zbog budjavog fudbala koj se smucio i bogu i narodu, a uz to imate sportklub+. Mozda je najbolje da uvedete jos 10 kanala i samo fudbal (od norveske 3. do beton lige). Stvarno sam razocaran, pa zar ima nesto vaznije u zivotu od motoGP-a, NEMA!!!
                  [/quote]

                  Haj procitaj sta si napisao , pa pogledaj gdje si pogrijesio;)
                  [/quote]
                  Ne vidim gde osim ovo nemogu, ako na to mislis
                  [/quote]

                  Ne mislim na gramatiku ;) , nego da govoriš zbog budjavog fudbala koji se smucio bogu i narodu ? he bolan to se 3više prati nego GP , i više SK profitira s tom tekmom igra mancester v liverpul , a za ovo imal nesto vaznije u zivotu od motogp-a , zavisi kako kome svako ima svoje misljene

                  mada bi ja svoj glas uvjek dao MOTOGP iskreno al' vise profitiraju s fudbalom
                  Valentino Rossi #46

                  G.O.A.T

                  Comment


                  • Odg: Pitanja za komentatore

                    Samo da javim Mark Markez ispao u prvom krugu!
                    A Srdjane imam za tebe jednu molbu Juce sam te pitao za prenos da li ce biti pa sam hteo da te pitam preselio sam se iz Vrsaca u Banja liku a ovde u Banja luci imam samo obican Sportklub pa posto si juce rekao da planirate da uvedete i 3,4,5 SK MOLIM TE DA SE IZBORIS DA OSTANETE NA OBICNOM SK KAD JE PRENOS MOTOGP!!! Da bi mogao da pratim sad ga pratim na nekim nemcima SportLive ali oni u sred trke imaju reklame od po 10 min. pa tako 3x i propustis pola trke. Molim te ako mozes da uradis nesto kad je u pitanju ovo.

                    Hvala unapred i veliki pozdrav!!! &($%WP+

                    Comment


                    • Odg: Pitanja za komentatore

                      [quote author=AleksandarVSBL link=topic=2756.msg170487#msg170487 date=1284894955]
                      Samo da javim Mark Markez ispao u prvom krugu!
                      A Srdjane imam za tebe jednu molbu Juce sam te pitao za prenos da li ce biti pa sam hteo da te pitam preselio sam se iz Vrsaca u Banja liku a ovde u Banja luci imam samo obican Sportklub pa posto si juce rekao da planirate da uvedete i 3,4,5 SK MOLIM TE DA SE IZBORIS DA OSTANETE NA OBICNOM SK KAD JE PRENOS MOTOGP!!! Da bi mogao da pratim sad ga pratim na nekim nemcima SportLive ali oni u sred trke imaju reklame od po 10 min. pa tako 3x i propustis pola trke. Molim te ako mozes da uradis nesto kad je u pitanju ovo.

                      Hvala unapred i veliki pozdrav!!! &($%WP+
                      [/quote]

                      Da si citao dole postove vidio bi da nece biti prenos na sk , imas net gledaj preko neta dole link imas ?
                      Valentino Rossi #46

                      G.O.A.T

                      Comment


                      • Odg: Pitanja za komentatore

                        da li ce neki od sk 3-4-5, biti specijalno za auto-moto, i da li ce ga biti na sbb-u i kds-u?
                        potpuno vam zahvalan na svemu sto pruzate..
                        pozzz

                        Comment


                        • Odg: Pitanja za komentatore

                          [quote author=L. Lawliet link=topic=2756.msg170294#msg170294 date=1284832601]
                          [quote author=3006 link=topic=2756.msg169644#msg169644 date=1284711242]
                          Jedno pitanje: zna li se nešto o tome hoće li Jamaha pustiti Rosija da testira Dukati pre kraja sezone? Koliko vidim, oko toga se podigla poprilična prašina, pogotovo zato što je Honda napravila isti ustupak doktoru kada je prelazio u Jamahu.
                          [/quote]

                          Mislis nije napravila ustpuak?
                          [/quote]
                          Ne, mislio sam da su mu dozvolili da testira, moja greška. Izvinjavam se.

                          Comment


                          • Odg: Pitanja za komentatore

                            Ne izvinjavaj se nego sam se ja pogubio bio kad sam citao
                            [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                            Comment


                            • Odg: Pitanja za komentatore

                              i na kom sportklubu je prenos trke i u koliko?

                              Comment


                              • Odg: Pitanja za komentatore

                                [quote author=KaliKali789 link=topic=2756.msg173809#msg173809 date=1286023147]
                                i na kom sportklubu je prenos trke i u koliko?
                                [/quote]

                                Pozdrav KaliKali789,

                                Sport Klub

                                Nedelja, 3. oktobar 2010.
                                05:00 Moto GP Japan – Trka 125cc DIREKTNO
                                06:15 Moto GP Japan – Trka Moto 2 DIREKTNO
                                08:00 Moto GP Japan – Trka Moto GP DIREKTNO

                                Uživaj! Biće zabavno.

                                Pozdrav,

                                Srđan

                                Comment

                                Working...
                                X