Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dajte mu led i klizaljke, valjda mu svane onda...

    Comment


    • 1.
      Federer ne igra tenis da bi bio drugi. Njega samo zanimaju vrhunski rezultati. Dok Novak igra kako igra, njih ne moze biti. Zato se, u ovom trenuku, u Federerovoj karijeri puno toga vrti oko Novaka. Djokovic definise nivo koji Federer treba da bi imao velike rezultate.

      2.
      Koeningova izjava ukazuje da nije problem u jednom mecu. Nije da je imao samo los dan.

      3.
      Rekavsi sve to, Federer je bio sinoc bolji u prvom setu. Ocekivao sam da ce dobiti TB. Medjutim, jedan Nishikorijev fenomenalni potez, doduse u kriticnom momentu, ga je izbacio iz takta. Kad je Rodzer zadnji put onako bacio reket?

      U drugom setu je bio jeko los.

      Originally posted by skeptik View Post
      Upravo citam u Blicu gde Federer pominje da je podloga u Londonu spora te da se nije dobro prilagodio. Sad mi nije nista jasno jer Visko juce rece da je podloga brza nego prosle godine.
      Mozda je to znacajan dio razloga. A sto su trebali napraviti? Imaju Iznera, Andersona, Zvereva, Cilica, pa i Federera. Ubrzati podlogu do maksimuma? Vratiti se 20 godina u nazad? Imati takmicenje u broju asova?
      Last edited by NI; 12-11-18, 11:16.

      Comment


      • Originally posted by Weltschmerz View Post
        Da li Roger dobija Tima?
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          Upravo citam u Blicu gde Federer pominje da je podloga u Londonu spora te da se nije dobro prilagodio. Sad mi nije nista jasno jer Visko juce rece da je podloga brza nego prosle godine.
          E da, to sam negde procitala sinoc na tviteru, znaci tacno pisu na Blicu

          Ne znam, inate li vi utisak da je London spor?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Malo veselija tema!

            Parodija na Koeninga, dosadna razmjena Simon-Monfis AO:

            https://www.youtube.com/watch?v=q1pBZPywnic

            I najbolji poen u istoriji tenisa super zanimljiva razmjena Novak-Nadal USO. 75 sekundi ubitacnog tenisa:

            https://www.youtube.com/watch?v=6ptbb5XSmTc

            Comment


            • Roger otkazao danasnji trening, ne bi me iznenadilo i da otkaze

              Sent from my MI 6 using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Roger otkazao danasnji trening, ne bi me iznenadilo i da otkaze

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                Bojana, ti verovatno pratis Rodzera od 2002. Jel juce prvi put izgubio u grupi sa 2:0? Da li je moguce da se to tek sada desilo?

                Comment


                • Originally posted by 147 View Post
                  Bojana, ti verovatno pratis Rodzera od 2002. Jel juce prvi put izgubio u grupi sa 2:0? Da li je moguce da se to tek sada desilo?
                  Da, pa za sve ove godine samo jednom nije prosao grupu, kad je bio povredjen, imao ozbiljnih problema sa ledjima, ali se i tada borio do poslednjeg atoma snage u onom mecu protiv Mareja.

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Roger otkazao danasnji trening, ne bi me iznenadilo i da otkaze
                    Ni mene ne bi iznenadilo da otkaze.

                    Rodzer je inace jucer po prvi put izgubio PRVI mec u grupi. Prvi mec je obicno igrao protiv najlosijeg protivnika. Do jucer je imao 15:0.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Ni mene ne bi iznenadilo da otkaze.

                      Rodzer je inace jucer po prvi put izgubio PRVI mec u grupi. Prvi mec je obicno igrao protiv najlosijeg protivnika. Do jucer je imao 15:0.
                      Nije tacno, gubio je par puta prvi mec u grupi, nikad nije izgubio 2.mec u grupi

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • I sad uleti Kacanov umjesto njega i sve pogazi.

                        Comment


                        • Meni pada na pamet 2007. i poraz od Gonzalesa u prvom mecu...Mozda ima jos nekog meca, lako je proveriti Izgubio je i 2013. od Novaka prvi mec cini mi se...
                          Last edited by 147; 12-11-18, 13:32.

                          Comment


                          • Znam da je izgubio od Simona 2008., mislim da je to bio prvi mec

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Све ми указује да следеће године нећемо више имати велику тројку... бар ћемо имати Новака на месту бр.1 најмање шест месеци.. зато немам много брига...
                              sigpic

                              Comment


                              • Jurnjava po svaku cijenuobilo se o glavu.
                                Nemam pojma zašto ali neki predosjećaj, finale Đoković-Čilić.

                                Comment

                                Working...
                                X