Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Srkisa View Post
    Nema ovo veze sa umorom,mozda sa prehladom,jer on nije fizicki top jos od Sangaja,ali najvece zasluge idu Zverevu,lik neverovatno igra,mozda zezne istoriju
    Umor, prehlada sta god, nije fit, vidi udarce sve plici, a napadi
    Gubi razmene, a onaj drop je najbolji dokaz. Jbg igra se u 2 nisam sigurna da ima fore da taj neki cep prodje, a da mali padne...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Dobro može i tako možemo i da se lažemo. Mislim na Olju. Umor, prehlada. A Vladan kao i mnogo puta do sada ima poentu.

      Comment


      • Ako je umor problem onda ja ne verujem u nijedan slem za Novaka do kraja karijere

        Comment


        • Opasan Lendl, i Makija je doveo u red protiv Noksija
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Srkisa View Post
            Nema ovo veze sa umorom,mozda sa prehladom,jer on nije fizicki top jos od Sangaja,ali najvece zasluge idu Zverevu,lik neverovatno igra,mozda zezne istoriju
            Istoriju moze da zezne ako osvoji 4-5 Slemova i provede neko vrijeme.na prvom mjestu, a to se nece nikad desiti. Dvometrsi osvajaju velike turnire, samo ne postaju teniski velikani, bitna razlika.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Nema kondicije. To je problem svih problema.
              Apsolutno. Samo je pitanje koji je razlog za to? Ako je grip onda je ok. Ako je nesto drugo onda je zabrinjavajuce. Podseca na 2017. kada je igrao toplo hladno.

              Stvarno je jako tesko da se gleda. Polako krece da me nervira Sasina sreca u finalima.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Opasan Lendl, i Makija je doveo u red protiv Noksija
                Ovo naravno nema nikakve veze sa Lendlom, vec samo sa Novakom, posle sat vremena se sjetio da ima i servis.
                sigpic

                Comment


                • Mali je loš na slemovima to je sreća. Progutaju ga tri seta, nema on tu šta da traži.

                  Comment


                  • Vazno je bilo pobediti Cilu.. koga briga za ovo nebitno finale
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • Voli čovek da poklanja prve titule protivnicima(Mari,Vavrinka,Zverev)..
                      0:30 opaaa

                      Comment


                      • Kako može biti umor u pitanju, ili prehlada da napravi toliku razliku za 1 dan? Juče je igrao kao zver, sada se raspada i nesiguran je.Bio je bolestan, pa je juče i preključe bio zdrav a danas kao opet bolestan, šta?

                        Comment


                        • Novak se napoklanjao kao Deda Mraz. Ne znam koji mu je to fazon. Ja sam se zentao od Andersona na W a i od Delpa ali opet on je ok teniser. Ali ništa što Nadal i Federer ne bi pobedili.

                          Neko od tenisera je pričao o ovakvom Djokovićevom govoru tela. Da je lažno i da mu ne treba verovati. Juče kao orao fokusiran kao soko gleda, a danas kao pijani nindža.

                          Comment


                          • мали се узда у своје серисе и боли га дупе...
                            sigpic

                            Comment


                            • Strasan je Zverev nema sta

                              Comment


                              • Nema govora o umoru, to sto poklanja dva od tri poena od sredine prvog je problem psiholoske prirode, i nastavice se kad igra u finalima protiv Zvereva, isti problem ima i sa Vavrinkom, ne igra takticki kako treba, ni sam ne zna sta ce, da ga napada ili da se brani i ceka greske, pa onda on taj koji poklanja
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X