Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_PG View Post
    Istina ako AO zadrzi brzinu podloge iz prethodne dvije godine bice i tamo opasan ali sa povampirenim Djokovicem ce ipak tesko tamo sta napravit.Kazem siguran sam da je njemu u glavi sad Vimbldon jedini cilj za iducu godinu.
    A u te price da ce da igra sljaku iduce godine ne vjerujem,osim mozda ako bude preskocio recimo Majami pa odigra Madrid ili tako nesto.
    Citala sam neki intervju sa Lutijem, gde je on rekao da je Fed vec u godinama, da je tesko skroz ugasiti masinu pa ponovo poceti iz pocetka, tako da mozda i odigra 2 turnira na sljaci.
    Ali najbitinije je to koleno, ako ponovo oseti neki problem kad je na sljaci, sigurno nece igrati
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Nece Rodja da se smiri dok ne uzme i 100-tu titulu. A posle ce da razmisli.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        dok god on igra, ja ne mogu da budem dugo tuzna kad izgubi, jer opcija da uopste ne igra je mnogo gora
        Zapamticu ovaj komentar.. molices ti Boga da on zavrsi agoniju jednom za svagda.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Ivane, ja sam srecna sto se konacno sezona zavrsila, jer njemu odavno treba duzi odmor i totalni reset. Vec duze vreme ne izgleda srecno na terenu, stalno nesto mrmlja na nemackom, a to je znak da je ocajno raspolozen i da je negativan...
          Sad 5,6 nedelja odmora, pa HC koji je opusten, pa AO gde je nas prijatelj Tailey
          Ne izgleda on srećno od momenta kada se Rafa pojavio, pa ga tukao gde god stigao. Kasnije ga dokrajčila Novakova dominacija pa frustracije sada krenule na naplatu.
          Vratio mu se poriv sa početka profi karijere kada je lomio rekete i divljao...

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            Zapamticu ovaj komentar.. molices ti Boga da on zavrsi agoniju jednom za svagda.
            U ovom trenutku u njegovoj karijeri, ne postoji toliko tezak poraz od cinjenice da ga uopste ne gledam i da je u penziji, to je makar jasno. A bice i tebi za par godina...
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • A to se odnosilo samo na ovaj trenutak? Aaaa.. ok je onda.

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                A to se odnosilo samo na ovaj trenutak? Aaaa.. ok je onda.
                Pa ne znam kako si mogao da pomislis na nesto drugo

                Moja najveca zelja je da ga vidim jos jednom uzivo, nadam se da ce se to ostvariti sledece godine na W
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Kako je Boki mirna, a oni tamo federerovci u Londonu divljaju, jbt nije ovo fudbal da zvižde protivniku..
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Pa ne znam kako si mogao da pomislis na nesto drugo
                    Sad vec podsjecas na Olju sa vrdanjem.. Naravno da nisam mislio samo na ovaj trenutak, jer tvoja recenica koju sam citirao pocinje sa: "Dok god on igra..", a to je nesto potpuno drugo od: "U ovom trenutku.."

                    Al nema veze, razumijemo se.

                    Comment


                    • Sraman gest Rodžerovih fanova. Zviždati dečku samo zato što pobedi vašeg mezimca ilustruje koliko frustracije čuči u njima.
                      Zato sam sa guštom ispratio završetak njegove sezone...

                      Comment


                      • Ваљда ће мало остати простора да се пише и о најбољем? Није Ноле крив што иде пешака, неће брже, чува снагу за позне године, вели, кад може Федерер до четрдесете, могу вала и ја!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post

                          Moja najveca zelja je da ga vidim jos jednom uzivo, nadam se da ce se to ostvariti sledece godine na W
                          Ne zaleći se, uzmi kartu samo za prvo kolo

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Ne zaleći se, uzmi kartu samo za prvo kolo
                            To i planiram, maksimalno 2. kolo
                            Ma karte su preskupe, 1.kolo 64 funte, drugo 83
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Nista nije sigurno. Verovatno ce sve meceve da igra na CC, mada mozda ga stave u prvom ili drugom kolu ba drugom terenu.

                              Comment


                              • Можда ће и он морати да купи карту па се деси да седите једно поред груго...па ко остане жив...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X