Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I pre zavrsnog Anderson je pored Novaka i donekle Federera bio, a i trenutno je najopasniji protivnik. Medjutim, pokazao je dosta slabosti, i u Parizu i u Londonu.Verovatnio da je i on umoran i zasicen, mozda i u malom padu forme , ali sutra ce biti na max kakvom god, pa sam zbog toga i navijala da Novak igra PF sa Fedom, a najvise zbog famozne prehlade, no ona je srecom iza njega, tako da Noksi ima ipak drugacije malo planove
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Anderson je najtezi protivnik na turniru, a mislim da Zverev ima sjajnu sansu da preko Federera ode do finala.
      Ne vjerujem da dvometrasi imaju bilo kakve sanse. Finale ce biti izmedju dva idealno visoka velikana ove igre.

      Comment


      • Možda Zverev sprema neko iznenadjenje, malo mi tankovao protiv Noleta
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • Nije ni poceo mec, a Pralica uspeo da odvali glupost i kaze da je Federer ukrao 1.mesto Andersonu u grupi

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Uzima Federer pješke
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Bas naostren Zverkan,ali tako je i protiv Novaka poceo

              Comment


              • први сет узе млади лав 7/5

                Федерер мало одсутан и одмах казна
                sigpic

                Comment


                • Rutinski uze set Zverev.

                  Comment


                  • Zveki skoncentrisan. Dobro je sto je proslo 40 minuta, a Fedja tek krece od nule. Da vidimo hoce li mentalno da prebrodi ovo.. a mozda mu i Zveki pomogne nekim raspadom od igre sad, ko zna..

                    Comment


                    • Samo jedan gem dobrog riterna i eto Saši seta.
                      sigpic

                      Comment


                      • Zverev sjajan,ni Roger nije los,cak sasvik solidan bio,ali nije dovoljno za ovakvog Zvereva

                        Comment


                        • Sad će mladi nemac pasti

                          Comment


                          • Zverev je u modu danas,strasno igra

                            Comment


                            • Opet bega od Nola matori..
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Izgleda da Federer stvarno namjerno izbjegava Djokovica.

                                Comment

                                Working...
                                X