Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A volim ja tebe, Oljice, boze sacuvaj da bih te stavio na ignore, sve i da mogu.. samo sto ne mogu bas vazda da odgovaram na tvoja "ja niista ne razumeeem"

    Comment


    • Pa srpski ti pricam....preskoci, da sacuvas zdravlje, ti proizvoljni zakljucci na ovom forumu kako se kome cefne ,iskreno na glavu su mi se popeli...jer imate misljenja
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Eto ti ga, de! Opet Olja nadje materijal za nervozu.. kako to uspijevas??

        Comment


        • Gledam pregled meca. Jedan ritern me je podsetio na onaj Novakov protiv Rodzera na USO.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Gledam pregled meca. Jedan ritern me je podsetio na onaj Novakov protiv Rodzera na USO.
            Govedaricu su 2 😉 a mene 3 😂

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Gledao sam malopre Viska iz Londona i na pitanje da li je podloga u Londonu brza ili spora kao sto kaze Federer Novak je odgovorio da je "nezgodna". Znci pored brze i spore podloge sada imamo i "nezgodne" podloge tako da je Bojana u pravu.

              Originally posted by bojanaBG View Post
              Meni je podloga cudna, juce sam to pripisivala to sto je Federer nesposoban, ali i sad gledam i ne mogu da je definisem uopste

              Comment


              • Mi, veliki majstori, slicno razmisljamo

                Sad ozbiljno, juce je Djokovic stalno nekako plasirao lopticu, dosta spina davao, retko kad je jako i snazno udarao, kao da je nije lako iskontrolisati lopticu mozda si u loptice u pitanju, nemam pojma, ali jeste sve nekako cudno
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Nek je neko spomenuo ono bezobrazno forsiranje Federera u Australiji , moralo je nesto biti iza toga kao sto je Beneto spomenou neku poslovnu vezu. A sad Djokovicu su vezane ruke sto se tice odgovara, morao je diplomatski ali je naglasio da razumije Benetov point of view i to je nesto

                  Comment


                  • Je l su i Izneru vezane ruke?

                    Beneto dobijao Satrije i CC u Bersiju samo zato sto je rodjen u Francuskoj, osvojio lik ukupno 0 titula u singlu i nasao nesto da pametuje ali shvatam ga, da je pricao o svojoj karijeri ne bi dobio ovoliko medijskog prostora, ovako dobio svojih 5 minuta slave, valjda je sad srecan
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Pa Izner nije uopste izravno pogodjen ovom pricom, ni ti bi igrao te vecernje termine koji su bili rezervisani za Federera, on ima pravo na misljenje a covjek koji je izravno pogodjen Federerovim specijalnim tretmanom u najvecem broju slucajeva bio je upravo Djokovic. I vidjelo se u odgovoru da bi rekao svasta ali nece jer razumije situaciju gdje novac i popularnost igraju najvecu najvecu ulogu ali da se moralo imati granice za to a nije. Ali opet mi je drago da se to spomenulo jer gdje ima dima ima i vatre

                      Comment


                      • Pusti Benetoa, sta si se okomila na njega. Bas zamrzis bilo koga ko kaze bilo sta iole lose o Rodzeru.
                        Jbt ....

                        Spoiler
                        Rodzer je gay
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Pusti Benetoa, sta si se okomila na njega. Bas zamrzis bilo koga ko kaze bilo sta iole lose o Rodzeru.
                          Jbt ....

                          Spoiler
                          Rodzer je gay
                          Zato sto Beneto imao prednost jer je rodjen u Francuskoj, znaci nista bitno nije uradio, samo se rodio u nekoj zemlji i nasao nesto da prebacuje Federeru
                          licemerno je slaba rec za to...

                          @Dino
                          Djokovic je jasno rekao

                          you have to understand that also Federer is a driving force of tennis in terms of revenue, in terms of attention, in terms of all these different things. ‘Julien and guys like him are also benefitting from tennis, because of Roger, because of what he has done for the sport.’
                          kao i Izner

                          So I don’t think there’s a favouritism system like that at all. I think those guys are the ones that by and large carry our sport in a big way and they deserve everything they’ve ever earned. So that is how you can look at a guy like Roger. He is men’s tennis in my opinion. So, he deserves everything and more that he’s ever had.’
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Tek sad vidim sta je Isner rekao i klasicno preseravanje, govorenje u radikalnom obliku onoga sto zele mnogi da cuju. Federer je tenis, zasluzuje vise nego sto je dobio , pa komentatori i mediji su proglasili Federera za GOAT-A kad je imao 6 GS i tako ga i oslovljavali.

                            Pa to sto je Djokovic rekao ne mora da znaci da je on na osnovu toga mislio da je Federer morao igrati svaki vecernji termin i svaki put biti na CC svakog turnira ikad zbog te cinjenice i da podrzava tako nesto.

                            Comment


                            • Originally posted by DinoFC View Post
                              Tek sad vidim sta je Isner rekao i klasicno preseravanje, govorenje u radikalnom obliku onoga sto zele mnogi da cuju. Federer je tenis, zasluzuje vise nego sto je dobio , pa komentatori i mediji su proglasili Federera za GOAT-A kad je imao 6 GS i tako ga i oslovljavali.

                              Pa to sto je Djokovic rekao ne mora da znaci da je on na osnovu toga mislio da je Federer morao igrati svaki vecernji termin i svaki put biti na CC svakog turnira ikad zbog te cinjenice i da podrzava tako nesto.
                              Ne dobija stalno vecernji termin, a samo lud direktor turnira ga ne bi stavio na CC, posebno u ovom trenutku u karijeri, kad se ne zna jos koliko ce igrati.

                              Ali dzaba ja to pisem, najverovatnije Djokovic ne misli ni ovo, samo je to tako rekao:
                              ‘If he doesn’t have it, who is going to have it? People want to see him play on the center court, and they want to see him play in showtime, the best hours, which is 7:30 at night in Rod Laver Arena.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Debatable, "in a way" zasluzuje takav tretaman, six time AO champion, nije bio 2017 six time. Understand Julian point sometimes does seem certain player(Federer) get more favored

                                6:24
                                Last edited by DinoFC; 13-11-18, 14:44.

                                Comment

                                Working...
                                X