Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nitto ATP Finals London 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Cekaj ti i dalje trvdis da pored Nadala koji je otkazao London pred sam pocetak turnira i Federera miljenika londonske publike podloga je skockana po meri Novaka?!
    Imas brojeve, koji su vise nego jasni, kad je Djokovic osvajao koja je brzina i koja je brzina kad nije osvajao
    Nadal je igrao prosle godine koliko se secam, a vidi koja je brzina

    Podloge su nenormalno usporene, znamo kome to odgovara, ali i dalje se tvrdi da se sve radi za Rogera...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Izner, svaka ti cast majstore

      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by MareLFC View Post
        Mogli bi stvarno malo i sljaku da stave

        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
        Tesko da se to moze desiti.
        Mada bih ja voleo to da vidim, jedne godine sljaka, druge godine trava, trece godine hard.
        I da taj Pariz bude "setajuci" masters kao priprema za zavrsni turnir, da svake godine prilagodi podlogu onoj koja ce biti na zavrsnom.

        Crazy thoughts.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Dolaze teška vremena za forum postaće pravilo da rečenice počinju - eh kad je on onomad uzeo turnir, ih kako je bio lep i mlad.....

          Comment


          • Zasto je Beneto kompleksas? Uopste on i Izner nisu pricali o istim stvarima. Jedno su pare, a drugo raspored ko kada igra. Neka zaradjuje Roger slobodno vise para, ali treba i on da igra meceve kada je vrucina.

            Comment


            • I Djokovic

              Comment


              • Originally posted by 147 View Post
                Zasto je Beneto kompleksas? Uopste on i Izner nisu pricali o istim stvarima. Jedno su pare, a drugo raspored ko kada igra. Neka zaradjuje Roger slobodno vise para, ali treba i on da igra meceve kada je vrucina.
                Zna se sta znaci special treatment, vidis da su i Djokovica isto pitali i on je isto stao na Rogerovu stranu i skoro iste reci kao i Izner rekao, da Roger i dalje nosi tenis
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Djokovic, za razliku od Isnera, ne dovodi u pitanje "special treatment" koji uziva Rodzer. On se samo naivno pita, ako ga on ne bi imao, ko bi, zaboga, mogao.. trep, trep

                  Comment


                  • Nola je u zen modu, samo politicki korektno bajo moj, bez polemike.
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • Sto se tice CPI, bas je bezveze sto se malo pedantnije ne radi ta statistikka. Bilo bi lijepo da su uslovi na razlicitim turnirima graficki predstavljeni nesto poput slike dolje (nebitno sad sto je ovo u vezi Fedje i njegovih servisa), samo da je malo vise iz profila, da se vec na prvi pogled vidi i brzina i odskok loptice na odredjenom turniru. Ovako, CPI ti je samo pola jednacine, a sa tim podatkom se barata kad se analiziraju uslovi na nekom davnom turniru, jer je bio jedini zabiljezen podatak. Blah..

                      Comment


                      • Fico bre sto me prozivas, pa se pravis Tosa, m?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Objasni Olja, nisam u toku. Kakve prozivke?
                          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                          https://ibb.co/cD1Xnq

                          Comment


                          • Jao izvini Fico, mislila sam na Jokera

                            Jokere?

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Jao izvini Fico, mislila sam na Jokera

                              Jokere?
                              Ne pravim se "Tosa", nego me mrzi da elaboriram ociglednu stvar.. bilo mi malo cudno da ti je prva reakcija posle zavrsenog (ovakvog) meca: "Kako me ova Anabel Kroft nervira", sve sa mrgud-smajlicem..

                              Pa reko' vazda li Olja nadje razlog za nervozu.. eto.. uf...

                              Comment


                              • Sto ociglednu stvar? Nije ti prvi put da me prozivas i da ne odgovoris kada te pitam sta je problem

                                Naravno da mi to nije bila prva reakcija, vec je prva bila ona u Novakovoj temi

                                http://www.sportklub.info/forum/show....php?p=1917245

                                a Anabel ne volim jer vec dugi niz godina zna da svasta izjavljuje i lupeta o Novaku.
                                Inace takve pausalne ocene o drugim ljudima koje ne poznajem nikada ne dajem, ali ovde je izuzetak i visa stvar.

                                E sad, posto ne mozes da me stavis na ignor, ti slobodno moje postove preskoci ili ti skroluj dalje.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X