Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pariz 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ипак је Федерер насео на нолетов штос...чак се не плаши ни шумећих таблета...иде грлом у јагоде..
    sigpic

    Comment


    • Da su im se ovakvi poput Keija borili u Drugom svjetskom ratu, ne bi ih morali atomskom bombom smirivati. Predali bi se nakon prvog ispaljenog metka.
      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

      Comment


      • Odličan Federer večeras, najavljuje ulogu favorita sutra.

        Comment


        • Nova fransiza Supermena [emoji23]
          Ono je mr.gold, garant [emoji23]
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Simpa je japanac ali mi je nekako draži rivalitet

            Comment


            • Prosto ne znam sta bi moralo da se desi, pa da Rodzer izgubi ovo.. Tj znam, ali ne vidim kako moze...

              Comment


              • Dobar Fed, dobar, mnogo bolji, ali ono sto posebno odskace, mada se to videlo i u prethodnim mecevima, ali je losije igrao, pogotovu u Bazelu, bas mu se igra i ocigledno da se dobro oseca na terenu.

                Noksi krkaj te sumece jbt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Nisam video bezvoljniji lik od Keija Nisikorija. Njemu i kad ide i kad ne ide govor tela mu je ist, ko da mu je zadnji dan zivota.
                  Ali kad rece Visko podatak posle titule u Menfisu 2016 Honda ima 9 finala 0 titula!

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Vec sam nervozan..

                    Comment


                    • Kao i ranije, stvar je jasna - mora Rodzer u dva seta da odradi Novaka. Najverovatnije gledamo jos jednu Novakovu pobedu, ali ocekujem da malcice teze dodje do nje.

                      2:1 za Novaka.

                      Kacanov osvaja.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Kao i ranije, stvar je jasna - mora Rodzer u dva seta da odradi Novaka. Najverovatnije gledamo jos jednu Novakovu pobedu, ali ocekujem da malcice teze dodje do nje.

                        2:1 za Novaka.

                        Kacanov osvaja.
                        To onda ne bi bilo u skladu sa Vladanovom istorijsko-antropolološkom tezom
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • Istorijsko-antropoloska teza [emoji23]
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Nego, Bojana se uopste ne oglasava, ni sinoc, ni danas pred ovaj jos jedan 47. po redu BLOCKBUSTER
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Bojana je u crkvu

                              Comment


                              • Ne znam zašto, ali dajem mu veće šanse ovde nego kako sam se nadao u Sinsiju. Ipak, mislim da gubi. Kao navijača me jedino iritira što je sad našao stalno da se guzi Novaku kada je ovaj u usponu, dok se sam muči sa formom, a nije uspeo niti jednom da ga načeka dok su bile relativno zamenjene uloge godinu i po-dve ranije.
                                Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                                Comment

                                Working...
                                X