Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pariz 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je to.Prosek 6 gemova po meču
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Da li gleda neko Marina I Filipa? Izgleda da je Cilic proigrao na ovom turrniru.

      Comment


      • Voditeljka u studiju: igrali su tri seta, oba u tb

        I sbe cekam da nesto o Novaku kazu (Pralica takodje prisutan), a oni se uhvatili toga kada se obratio onda sudiji da li moze da obavesti svoj boks kakvo mu pice treba, sada svi paze jako na koucing, bla, bla, vrtili tu pricu... prehladu nijednom nisu pomenuli, osim da se nije osecao na terenu najbolje, a Novak vidno pricao promuklo i sa sudijom tada i kasnije kada je davao izjavu u tunelu posle meca.

        Nemaju pojma.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Fedja-Raona, Nadal-Verdasko.. pa i Coric-Medvedev mi zvuci zanimljivo. Bice super dan.

          edit: Ali Gaske - Sock, prosto ne znam ko je od njih dvojice bolja musterija Nadalu u 1/8, ako prvo oposli Verdaska, naravno..
          Last edited by Joker; 31-10-18, 13:39.

          Comment


          • Kakav jad trebas biti kad te Dimitrov oducava od tenisa
            OVAKO

            Comment


            • Занима ме Надал...
              sigpic

              Comment


              • Raonic se povukao

                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Prosto je neverovatno koliko Rodzer ima srece u poslednje vreme. Cele sezone ima mnogo srece sa zrebovima. To najbolje pokazuje broj odigranih meceva sa najboljim igracima.

                  Comment


                  • Gore po njega.. ima manje sanse da kiksne pred pf..
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • Fico, si video da je Novak bolestan? Sve je moguce do kraja. Dokle je Rodzer dogurao u sezoni sa 2 top 10 pobede je nerralno. Klinci da uce kako se pravi raspored turnira od Rodje.

                      Comment


                      • Originally posted by 147 View Post
                        Prosto je neverovatno koliko Rodzer ima srece u poslednje vreme. Cele sezone ima mnogo srece sa zrebovima. To najbolje pokazuje broj odigranih meceva sa najboljim igracima.
                        Roger ima srece sa zrebovima? Ahahaahahahahhaha, nemoj da me zasmejavas

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Fića View Post
                          Gore po njega.. ima manje sanse da kiksne pred pf..
                          Moze samo Anderson da kiksne

                          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • RF i nije bitan, on je samo kamenčić u cipeli mene interesuje Rafa.

                            Comment


                            • @147 To je hendikep i to znaci da Rodja ima truncicu vise sanse da uzme vise od 8 gejma..

                              @Mare Dosta vise taj Anderson.. svud se negde muva..
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Roger ima srece sa zrebovima? Ahahaahahahahhaha, nemoj da me zasmejavas

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                Dobro, slazem se da nije sve do zrebova. Nesto je I do turnira koje igra. Stutgard I Hale nisu bili jaki turniri, tako da I nije mogao da ima mnogo teske zrebove. U Wimbledonu je imao super zreb. Bez Novaka I Delpa do finala. Tu je velika prilika propustena. Sinsinati isto mu je bio relativno lak. U odnosu na Novakov zreb tamo Rodzerov je bio raj. Dobro, Novak tada nije bio medju 8, ali opet. Us Open je bio tezak, ali to ne mozemo da racunamo jer Roger nije ni stigao do tog teskog dela. U Sangaju je isto Novak imao tezi zreb od njega. Dalje se ne bih vracao, ali I na pocetku sezone je iskusno izabrao Roterdam. Za Australiju nemam prigovora.
                                Biti treci pred kraj sezone sa samo 2 top 10 pobede je super uspeh.

                                Ako je neko ove sezone imao teske zrebove, to je Rafa. Ja vise volim Rodzera, ali to moram da priznam
                                Last edited by 147; 31-10-18, 15:10.

                                Comment

                                Working...
                                X