Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pariz 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Знао сам да овај не лежи Новаку, зато сам се плашио исхода...момак је момчина и само се надам да није као остали руси, да зарадим за златан ланац и брига ме и за тенис и за све....
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Ljudi šta nije u redu sa ovim muškarcima koji se farbaju u blond iliti plavo?
      Gledam ovog linijskog sudiju i ne mogu čudom da se načudim...
      (prevideo sam)

      maro,covek je sed
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Nije mogla da mu zadrhti jer je ovaj nas sve bitno ili prosuo ili odigrao lose... Ali ne sumnjaj u Hacanova... Bice on jos bolji dogodine.
        To me zanima, jer Rusi su malo sasavi idu up-down non-srop svi od reda, Masa je recimo izuzetak, oke bila, ovo ostalo boze sacuvaj. A mislm da lepi ima bas fine sanse, tj obecava da ce ici njenim stopama. Videcemo, zelim mu to.
        Neverovatno deluje mentalno jako, sto me malo zbunjuje, da li je nesto trenutno ili ce da hara terenima.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Čuj malog kakve apetite ima-da stigne Novaka...
          Polako sinak,još mnogo brokolija ti moraš pojesti dotle...ako i tada
          Kazi mu Maro mladunac moogo poleteo

          Originally posted by Vladan View Post
          Ovaj brokoli ne jede, to je barem sigurno.
          [emoji23]

          [emoji3049][emoji3049] oš malo?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • ja ne znam ko je i sta i mr wolf,ali covek je koliko pratim,forumski genije,moz da zivi od kladjenja samo

            svaka cast majstore
            Wizard

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              To me zanima, jer Rusi su malo sasavi idu up-down non-srop svi od reda, Masa je recimo izuzetak, oke bila, ovo ostalo boze sacuvaj. A mislm da lepi ima bas fine sanse, tj obecava da ce ici njenim stopama. Videcemo, zelim mu to.
              Neverovatno deluje mentalno jako, sto me malo zbunjuje, da li je nesto trenutno ili ce da hara terenima.
              Bio je Davidenko konstantan, ali njega su zezale druge stvari...
              Videcemo sta ce uraditi sledece sezone.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Odlicno je Kaca igrao i na W onomad, ali tu mu Novak nije dao mira.. dubina, snaga, brutalno brze razmene.. Moze nesto biti od malog. A ja vac znam gde je caka.. ako mu Marija otvori temu taj vise atp trofej nece videti u zivotu.. tako da..
                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • Ja vjerujem u Vladanovu teoriju, tako da ne ocekujem puno. Mozda bude imao karijeru kao Raonic.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Previdjas cinjenicu da za bavljenje tenisom treba mnogo para,znamo kakvo je materijalno stanje prosjecnog crnca u svijetu pa i u SAD.
                    Nema tu problema.. koledzi stancuju dobre sportiste.. ako vide da imas talenat za bilo koji sport, bio ti belac, azijat ili crnac neces imati finansijskih problema.. Amerika je to..
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                      Ja vjerujem u Vladanovu teoriju, tako da ne ocekujem puno. Mozda bude imao karijeru kao Raonic.
                      To nije moja teorija, to je istorija, a istorija je neumoljiva.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                        Ja vjerujem u Vladanovu teoriju, tako da ne ocekujem puno. Mozda bude imao karijeru kao Raonic.
                        Tako nesto. Mada, ne bi iznenadilo da dosegne Wawrinkine visine, ali to se opet uklapa u Vladanovu teoriju, jer nema sanse da bude dominator. Kao i Delpo, koji je mogao jos neki slem da uzme, da je bio manje povrijedjen, ali opet nikad ne bi bio dominator. To je druga neka kategorija terorisanja tura..

                        Comment


                        • Naredna će valjda dati odgovor ko bi mogao u budućnosti dominirati. U ovom trenutku Khachanov i Ćorić djeluju najbolje, ali to ništa ne znači. Treba neki iskorak, kontinuitet, ili će rutinski sačekati da rodni list odigra svoje i onda pokažu klasu.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                            Ja vjerujem u Vladanovu teoriju, tako da ne ocekujem puno. Mozda bude imao karijeru kao Raonic.
                            Pa vec ima bolju od njega.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Naredna će valjda dati odgovor ko bi mogao u budućnosti dominirati. U ovom trenutku Khachanov i Ćorić djeluju najbolje, ali to ništa ne znači. Treba neki iskorak, kontinuitet, ili će rutinski sačekati da rodni list odigra svoje i onda pokažu klasu.

                              Comment


                              • Dominiraće generacija posle njih. Jer će ovi morati da se peglaju sa legendama još 3-4 godine i to će im slomiti duh kao i predhodnoj..

                                Comment

                                Working...
                                X