Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pariz 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast momce
    Em pobedio em bas lepo izgleda, win win situacija

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Mislim da je Vladanova teoria netacna.. Ovakav teniser moze i te kako dominirati tenisom.. Ima sve sto treba. Jos ne znam kakva mu je glava na duge staze. Secam se onog raspada protiv Krake na Rg ove godine.
      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

      https://ibb.co/cD1Xnq

      Comment


      • Ode Munije, steta.

        Nije to moja teorija, to je istorija, a istorija je neumoljiva.
        sigpic

        Comment


        • Odličan je Rus pitanje je samo dali će pronaći u karijeri način da u kontinuitetu igra ovako ali opet ni Wawrinka nije igrao u kontinuitetu pa ima tri slema. Ne vidim nijedan razlog zašto ovaj momak nebi mogao da skupi tri slema u svojoj vitrini.
          Last edited by Chiwwi; 04-11-18, 16:04.

          Comment


          • Kako me nervira kada Srbi krenu da navijaju protiv Djokovica. Ajde kada vole nekog igraca pa navijaju za njega, ali kada krenu na svim mecevima da navijaju protiv Novaka bas ne podrzavam

            Comment


            • Sad se vidi koliko je paklen zrijeb imao Nadal na US openu,Basilashvili osvojio Peking dobio Delpa u finalu,Kacanov osvojio Pariz a bio i solidan na ostalim turnirima,Thiem nikad bolji na betonu.

              Comment


              • Samo ce me interesovati jedna stvar..da li je ovo mereorski bljesak Rusa, jedna epizoda, nesto trenutno ili ovaj neverovatan mentalni nivo pre svega, gde mu ruka nijednom nije zadrhtala, na kraju imao tolikl spasenih bl na ovim turnirima unazad...predstavlja pravi proboj nekog koga toliko dugo cekamo iz mladje garde koji namerava da napravi nešto stvarno vredno paznje...A jos Rus... hmmm
                Svaka cast momce

                Bravo Noksi, lepo se odmori i ozdravi
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ode Munije, steta.

                  Nije to moja teorija, to je istorija, a istorija je neumoljiva.
                  Umjesto da se drže istorije oni se drže statistike koja je skup netačnih podataka.

                  Comment


                  • Kakav momak, nema trunke sujete, sve suprotno od ogavnog Zvereva.
                    sigpic

                    Comment


                    • Bravo majstore, strašna nedelja, potpuno zasluženo

                      EDIT: Sramni RTS prekinuo prenos tokom govora Khachanova

                      Comment


                      • Joj ovih zena na temi. Navijaju za nekog samo jer dobro izgleda.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Kakav momak, nema trunke sujete, sve suprotno od ogavnog Zvereva.
                          A meni onaj Zverev vise djeluje nekako nezreo,djetinjast nego prepotentan i bahat sto mu pripisuju.

                          Comment


                          • Neces Karene stici Novaka ali si vec sad najbolji mladi teniser planete.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ode Munije, steta.

                              Nije to moja teorija, to je istorija, a istorija je neumoljiva.
                              Crnac ne moze da vlada tenisom, da osvoji 2+ slema i bude broj 1. To je neka moja teorija, neki su me ovde ismevali, ali istorija ne laze, i tu se slazem..
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Čuj malog kakve apetite ima-da stigne Novaka...
                                Polako sinak,još mnogo brokolija ti moraš pojesti dotle...ako i tada
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X