Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pariz 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo citam mtf, neki kazu da je ono Fedjino nemoguce spasavanje bl kod 3:4 u prvom setu ustvari bio dupli kontakt s loptom. Moze li neko provjerit?

    Comment


    • Novak je olose odigrao, Fedja odlicno.. Svaka cast obojici.. Nek Zverev i ostala boranija gledaju ovo i uce.. Moracu da batalim ovu lozu bar jedno mesec dana...
      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

      https://ibb.co/cD1Xnq

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        I bice i bici su top momci, nemoj ih odvajati
        Haha jest
        Ma vise ne znam ni sta sam htela da napisem, ispravljala.sam vazda..sve bih rekla odjednom
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          U Dubaiju tamo negdje 2013 ili 2014, prvi i jedini put, nadajmo se i zadnji Tad su setovi išli brzo, ovdje nikad sporije u njihovim duelima. Vrhunski meč, svaka čast za obojicu.
          Tacno tako, po meni odlican mec, RF odavno bolje nije odigrao, kako je samo servirao, Novak nije uspeo da iskoristi ni jednu od 12 BL sto govori da je bio bolji, uostalom pobedom je to i materijalizovao.
          Potpisao bi da Nole ovako igra u RF godinama.

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Novak je opako servirao i servis je jedina svetla tačka u njegovoj igri večeras. U svim ostalim segmentima ga je deda radio na foru.
            Bio je pečen Nole da izgubi večeras i ne znam šta se desilo Rodji u TB ali šta god da je hvala mu.

            Sad sam siguran da u Rodji ima još tenisa ali i da je skoro pa nemoguća misija da dobije Novaka u tri seta.

            I da, Rodja je šmeker..

            Comment


            • Originally posted by Joker View Post
              Ma kakve fizikalije, prsnuo psihicki, kao i u prvom tb.
              Vidjeh, bas mi krivo. Kakva sujeta od Fedje..


              Stvarno?
              Dajte neki snimak, nisam videla, skakala sam od sreće

              Što mi je milo kako je ućutkao tu odvratnu parisku publiku, pustio ih da se ponadaju... ali ono, ipak, medjutim....
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Ah kako volim kad nas vrate u najace dane tenisa ovakvim mecom

                Novak veci deo meca vrlo dobar,iako losiji nego u Shangaju,Federer nikad bolji ove godine,servirao brutalno,Fh brutalno igrao,Bh solidno

                Ostanite jos mnogo godina sa nama,samo to zelim

                Comment


                • Pa dobro sta sad, sto moraju da se grle
                  Jaoo ovaj Novak isti ko ja...-.-

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Iscasio ga Rodzer
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Pošto su rijetke situacije u kojima si kritičniji od mene ne smijem propustiti priliku da priupitam šta spada u to puno
                      Previše strogo od mene, priznajem
                      Iznervirao me onoliko sa onim propuštenim brejk prilikama tako da sam mu i dobro pisao kao loše.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja sam srecna, vec mesecima nije ovako dobro igrao, forma mu je sve bolja, nisam ocekivala u Parizu da stigne do SF, a kamoli da igra protiv Djokovica na 1,2 lopte i to sve na ovom krsu od podloge gde loptica skace do krova

                        London je bitan
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          i to sve na ovom krsu od podloge gde loptica skace do krova
                          Da nije bilo takvog odskoka, ne bi Fedja hvatao onoliko predivnih bdtl.

                          Comment


                          • Comment: Alexander Zverev needs to stop pleading for patience and start seizing his opportunity
                            https://www.tennis365.com/tennis-fea...e-opportunity/

                            Tacno, tacno
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              E tako misija je uspela.
                              Radostan Dan molim te da češće svraćaš kada Nole igra
                              tu sam ja,još od vimblija, kad ste kukali da izner i anderson neće završi meč do preksutra...

                              Comment


                              • Prvo, cestitam Novakovci, teska pobeda kao da je finale GS-a.

                                Sve u svemu, mec je zasluzeno i zavrsen u tajbrejku u trecem setu, lepo bilo gledati.

                                Comment

                                Working...
                                X