Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pariz 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Federer nikad ne gubi 2 TB u jednom meču. Svaka mu čast, što više igra sve je bolji. Ima li kakav turnir prije Londona?
    Eto i prvog puta, ono baš kad treba

    Comment


    • Puno lošeg ali pobeda briše sve.
      #novakovanje
      sigpic

      Comment


      • Bravo Nole! Volim ga ali nije zaslužio da dobije ovaj meč. Ne znam šta se desilo dedi u TB ali do tog momenta je odigrao mangupski meč.

        Comment


        • Federeru svaka cast, mislim da njegovi navijaci imaju razloga za zadovoljstvo, jeste tezak poraz, jeste da se borio kao lav i da je bio nikad blizi u tako zahtjevnom fizickom mecu i tako dugom mecu protiv Djokovica, odavno ovakvu priliku nije imao ali posle svega vidjenog od Federera od Vimbldonda do Pariza izgledao je kao slomljen covjek, ni sijenka igraca kojeg znamo sto se kretanja i fizickog stanja tice i onda ova transformacija u Parizu, nije idealno ali je daleko bolje, mnogo vise izgleda kao stari i da ce biti i dalje tu na najvecem nivou.

          Po meni Federer bolji ali ne pobijedi uvijek bolji, ipak i ako je bio bolji bio je bolji za nijansu, ne osjetno svakako.

          Pao je Djokovic i to je jasno tokom cijelog turnira, ne bi on ni zapinjao u Parizu da nije prvo mjesto na kraju sezone u pitanju. I to je ok, kakav drugi dio sezone ima, pad je ocekivan i realan. Ovo je pozni dio sezone, igraci jedva ostaju zdravi, samim tim nikad na kraju tenis nije spektakularan.
          sigpic

          Comment


          • ако му Ноле не преседне тенис и отера га у пензију, неће нико...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              I drugi TB shampionski. Kad je bio satjeran uza zid igrao je najbolje.
              Može se reći da je Rogera dobio njegovim oružjem?
              Last edited by Weltschmerz; 03-11-18, 18:55.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Po meni Federer bolji ali ne pobijedi uvijek bolji, ipak i ako je bio bolji bio je bolji za nijansu, ne osjetno svakako.
                Ne sali se. Samo prvih 5 gemova su bili ravnopravni. Ostatak meca je Novak bio bolji, dobrim dijelom prilicno bolji.

                Comment


                • Federer je bio bolji. Nego kažem 1000ti put choker. Dobio ga je Novak na bazi ... što bi rekao Aco Petrović za repku Srbije u košarci.

                  Mentalna gromada za Federera. I on i Nadal. Živa istina.

                  Comment


                  • Strašan meč, vrlo visok nivo igre obojice, ne najbolji ali vrlo visok. Federer se raspao u tb trećeg seta. Ako ovako može igrati onda nema penzije ni na vidiku.
                    Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                    Comment


                    • Bolji Novak bio ali to nikako nije mogao da materalizuje. Svejedno da je Roger dobio ne bi bilo ne zasluženo.

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        Puno lošeg ali pobeda briše sve.
                        #novakovanje
                        Pošto su rijetke situacije u kojima si kritičniji od mene ne smijem propustiti priliku da priupitam šta spada u to puno

                        Comment


                        • Nije bio bolji Novak. Novak kada je dobar ne prašta toliko brejk prilika. Bio je lošiji znatno.

                          Comment


                          • Vidim da je Nole imao 100 prilika za brejk i nista, mogao je on ovo u dva seta

                            Ono sto sam uspeo da vidim, Role iz Pariza i Role pre Pariza su totalno drugi teniseri. Ovo je mozda i mogao da izvuce da nije psihicki puk'o. Svakako dobar znak pred WTF.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Weltschmerz View Post
                              Bolji Novak bio ali to nikako nije mogao da materalizuje. Svejedno da je Roger dobio ne bi bilo ne zasluženo.
                              Ova recenica govori sve, tj dve
                              I iz mog ugla naravno.

                              Najvise mi se svidja Novakov servis u kriticnim situacijama, pogotovu u teskim momentima treceg seta, tj njegovoj zavrsnici. Vrhunska koncentracija i snaga, cak i na drugi servis. Nevarovatno bice je ovaj nas
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ova recenica govori sve, tj dve
                                Iz mog ugla naravno.

                                Najvise mi se svidja Novakov servis u kriticnim situacijama, pogotovu u teskim momentima treceg seta, tj njegovoj zavrsnici. Vrhunska koncentracija i snaga, cak i na drugi servis. Nevarovatno bice je ovaj nas
                                I bice i bici su top momci, nemoj ih odvajati
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X