Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pariz 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa jel ovo moguce, ljudi moji?? Nole ce da prsne totalno!

    Comment


    • Nesposoban ... Ali dobro idemo dalje.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Kako sere servis Federera, ma idi.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Dva poklonjena poena u ovom gemu. Dao mu fore 0:30.

          Comment


          • Ma idi u lukac!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Strasno
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Kako ocajno igra bitne poene....
                Bas ocajno.... Sve izbaci, sve mu pokloni .... Pokloni mu i N1 na kraju godine...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • 0/12
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Nema ovo veze sa Federerovim servisom, sad je ispucao dva lagana FHa bez ikakve potrebe, a oba su bila spin, to je na Djokovicu, imao je sansi vise nego dovoljno u mecu, ne zasluzuje jednsoatvno jer ne koristi prilike.
                    sigpic

                    Comment


                    • не иде.... уздам се још у краља драме...
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma šta je ovo? 12-13 koliko BL nije realizovao?
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Aha kapiram, u Becu ne mozes dobiti prehladu. Sad bar znam kako da izbegnem grip ove godine.
                          Ne razumes. Kada se previse spremas za nesto u zivotu, I previse mislis o necemu lakse je da dodje do psihickih problema, pa I do bolesti nego ako nije tako. Da je igrao jos neki turnir imao bi manje vremena da razmislja I manje sansi da se prehladi.

                          Comment


                          • Sramna publika, i ne b me cudilo da ovaj trenutak prelomi mec u Rodjinu korist. Nadam se da ce proraditi srpski inat.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Srecom ne ultra bitan mec,da je Gs ili Cincinati da je bio ne bi me bilo vise

                              Comment


                              • 15:40 kod 4:4 u zadnjem setu.. dvije meč-lopte, maltene.. i dzaba.. nema sanse, ovo su neke madjije

                                Comment

                                Working...
                                X