Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pariz 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad bi valjao jedam MTO za onaj clanak/lakat ili makar da se razdere: "SUMECE TABLETEEE!!!"

    Mora nekako da razbije ovaj momentum, Fedja sve sigurniji.

    Comment


    • Samo jedan komentar cu da stavim. Najveca greska anpravljena je igranjem Laver kupa I druzenjem sa Rodzerom.

      Comment


      • Što duže traje ovo stanje bez brejka, Novak je u prednosti. Federerova šansa je da iskoristi ovaj momentum i neku mrzovoljnost koja je Novaka uhvatila i da napravi brejk.
        Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

        Comment


        • Evo sada mi je i jasno što ne igra bh paralelu.Svaku do sada je promašio
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • evo mene, da poguram malo...

            Comment


            • Ne vidim kod Novak zelju da ovo dobije. Kao da se pomirio da nije njegov dan.

              Comment


              • Originally posted by 147 View Post
                Samo jedan komentar cu da stavim. Najveca greska anpravljena je igranjem Laver kupa I druzenjem sa Rodzerom.
                Zasto? Mislis da su postali drugari, braca, kumovi, pa mu zao da ga rutinira.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Ma kakvi nema zelju...
                  Napokon dobri servisi u kontinuitetu.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Probaj bodrenje: Jači si bre k....
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Zasto? Mislis da su postali drugari, braca, kumovi, pa mu zao da ga rutinira.
                      Kako zasto? Pa dobio je prehladu u Parizu zbog toga.

                      Comment


                      • Ritern je glavni problem u ovom mecu, nista drugo. Kako na prvi tako i na drugi servis.

                        Comment


                        • Najjaci mi je Pralica kako hvali prosecnu partiju Djokovica... Cak losu ....
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Da je igrao neki turnir iz serije 500, manje bi bile sanse da dobije prehladu. Prica koliko mu je stalo do no. 1 a igra egzibicije umesto turnira.

                            Mislim da Rodzer gubi kompleks zbog druzenja.

                            Comment


                            • Ma Pralica je katastrofa
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Ne vidim kod Novak zelju da ovo dobije. Kao da se pomirio da nije njegov dan.
                                Ima zelju ali nema sansu. Igra RF vrhunski, servira nestvarno.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X