Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pariz 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Govedarica, ako Novak udari ritern kao onaj na USO...

    Spoiler
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Ништа лепше од неизвесности....
      sigpic

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Iako je poznat po debilnoj teatralnosti, Knezove rijeci su odje prave.. mislim da bih ja nesto slicno drobio kad bih se upoznao s njim.

          Comment


          • Gleda li neko Tima i Kačanova?Kako Karen ovo lako rešava
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Sasvim ocekivano
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • I brejk na startu drugog
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Utepa ga brat Kača..
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • Mora Tim da izgubi prvi set, to je cudo.

                    Comment


                    • Kačanov igra fantastično...kakva rešenje ima
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Dzaba Timotiju idealna visina,kad nume

                        Karen jos najbolje izgleda od ovih dvometrasa,nije uopste nesposoban i ne primeti se tolko inferiornost u kretanju,neki novi Delpo recimo

                        Comment


                        • Uveren sam da je najvece prokletstvo za tenisera to da gdja Marija navija za njega.. niko se osim Nola nije spasio.. Delpo out, Zverev propo, od tima Tima nista..
                          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                          https://ibb.co/cD1Xnq

                          Comment


                          • Originally posted by Fića View Post
                            Uveren sam da je najvece prokletstvo za tenisera to da gdja Marija navija za njega.. niko se osim Nola nije spasio.. Delpo out, Zverev propo, od tima Tima nista..
                            I Novaka je upropastila otvaranjem tema na forumu.

                            Comment


                            • Originally posted by Srkisa View Post
                              Karen jos najbolje izgleda od ovih dvometrasa,nije uopste nesposoban i ne primeti se tolko inferiornost u kretanju,neki novi Delpo recimo
                              Na ovom turniru grinderi nemaju sansi. Novak je izuzetak i da vidimo hoce li moci dalje, ali cinjenica je da grindanje na ovoj podlozi tesko ide. Svi Spanci su odmah ispali, Borna od Tima, Kei od Fedje, Marina je islo odlicno, Karena narocito.. Bas me zanima hoce li moci Novak da ubaci Rodzera u svoju masinu, buduci da su uglavnom kratki poeni i nema puno vremena da se grade.

                              Comment


                              • Originally posted by Fića View Post
                                Uveren sam da je najvece prokletstvo za tenisera to da gdja Marija navija za njega.. niko se osim Nola nije spasio.. Delpo out, Zverev propo, od tima Tima nista..
                                Ha ha ha...ma gde ja za Tima da navijam,no mi se danas on zalomio na suicidu a htedoh po titulu,a ne da pabirčim bodove...

                                Originally posted by notorious View Post
                                I Novaka je upropastila otvaranjem tema na forumu.
                                Joj na koju misliš? Bilo ih je nekoliko...
                                Zverevu sam onda time zapečatila karijeru pošto sam njegovo temu upravo ja otvorila.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X