Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pariz 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joker View Post
    Amnesiac takodje voli tu temu o podlogama i pace indexu, a ja mislim da bi stvarno bilo lijepo da imamo jednu temu samo za to. U kojoj ce se postavljati svi podaci u vezi uslova i podloge na aktuelnom turniru, kako bi to bila jedna prava riznica takvih informacija, dje cemo uvijek moci lako da nadjemo sve sto nas zanima u vezi nekog turnira iz proslosti, a da je vezano za brzinu podloge, odskok, temperaturu, vlagu, velicinu i tezinu loptica..
    Samo sto ti podatci sto on postira nisu tacni. Mislim, nije on kriv, ne napadam coveka jer on samo prenosi oficijalne podatke. Nema sanse da je MC brzi od Madrida, to apsolutno nema veze sa zivotom.
    OVAKO

    Comment


    • Slazem se da stosta "smrdi" u onim njihovim ciframa, ali ja mislim da tu veliku ulogu igraju i atmosferski uslovi (vlaga prvenstveno), nadmorska visina, a narocito velicina i tezina loptica, sto sve skupa moze da pruzi subjektivni osjecaj potpuno suprotan od zvanicnih cpi cifri. Zato ja ne mislim samo na te podatke, vec su dobrodosli i brojni komentari samih ucesnika, koji uglavnom preko twitera objavljuju svoje prve impresije kad dodju na neki turnir i sl.

      Comment


      • Originally posted by p4p1 View Post
        Ode Sock van 100 [emoji23]

        Ne znam da l je ATP ranking pretrpeo veće zlostavljanje u svojoj istoriji, nego li od njega ove godine.. ostaće mu traume. ATP rankingu.
        Desavalo se

        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • сви се они мере у патикама.. немају толико сантиметра!
          sigpic

          Comment


          • PA moze ga neki Amer prestici. Recimo MMoh
            OVAKO

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              PA moze ga neki Amer prestici. Recimo MMoh
              2 igraca dobijaju wc po tom osnovu
              Ne znam koliko ti celendzeri nose poena uopste, evo ga clanak

              https://www.tennisworldusa.org/tenni...rd-challenge-/

              Sent from my MI 6 using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1464341

                Zanimljivo, voleo bih videti original interviju.

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Odvratno.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by cacanin View Post
                    http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1464341

                    Zanimljivo, voleo bih videti original interviju.
                    A udovoljava se svoj trojici bogova. Manje-vise, naravno, nikome kao Rodzeru, ali se sigurno i Novaku ponedje izlazi u susret.

                    Comment


                    • Dobra ova rejv muzika, dize adrenalin.. Mislim da ce Nola da ga iscepa..
                      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                      https://ibb.co/cD1Xnq

                      Comment


                      • Sta je s publikom? Hejtuju sto Marinu smetaju displeji od telefona.

                        Comment


                        • A najjači je Viško koji nije siguran da li Delpo ide u London
                          Definitivno je izašao iz štosa.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • nije upucen

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              A najjači je Viško koji nije siguran da li Delpo ide u London
                              Definitivno je izašao iz štosa.
                              Delpo se jos nije zvanicno povukao, tako da je Visko u pravu.

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ali brzo se ispravio.Pohvale,vidim da nas čita.
                                Dosadan meč ,Nole će uskoro da brejkne...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X