Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pariz 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ja pod multi Slam sigurno ne mislim na dva Slema, da mislim rekao bih par Slemova. Ne mislim ni na tri, ali moguce da sam se pogresno izrazio. To prihvatam, sto ne mijenja cinjenicu da nema ni dvostrukog osvajaca Slemova dvometrasa.

    Dakle ne mozete pobiti istoriju, ne mozete pobiti argumente. Izvucite prosjek iz svih osvajaca Slemova tokom istorije i dobicete 15 cm minimum manje od Zvereva. 15 cm je prosjek, u svakom smislu [emoji3]
    A ti izvuci prosecnu visinu ljudi ili prosecnu visinu tenisera pa da uporedimo.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Lord Samuraj View Post
      Sta ubrajas u dvometrase? Nema ni Zverev dva metra ako cemo biti precizni.
      Blizi je dva metra nego 190. Kao sto je Djokovic blizi 185 nego 190. Npr. Novak je godinama bio visok 187, da bi u poslednje vrijeme dosao do 188, on mozda i dalje raste ne znam
      sigpic

      Comment


      • Ne mora samo osvajanja, mogu se ubrajati i učešća u finalima slema pa da se vidi da je Vladan apsolutno u pravu
        Zverkov najveći domet je četvrtfinale.
        Last edited by Dekson; 02-11-18, 15:50.
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          A ti izvuci prosecnu visinu ljudi ili prosecnu visinu tenisera pa da uporedimo.

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          Prosecna visina muskarca je oko 180 (Barem evropljanina). Prosecna visina tenisera je verovatno oko 188, odnosno oko idealne visine. Sve se uklapa verovatno.

          Comment


          • Ljudi nisam ja u pravu, istorija je u pravu. Zna se sta se smatra savrsenim teniserom, pa samo pogledajte tri od cetiri tenisera koji su osvojili najvise Slemova od kad postoji tenis, tri od cetiri najboljih su visoki 185, to nije slucajnost.
            sigpic

            Comment


            • Ljudi ajmo da ostavimo sve to po strani.
              Koliko su prosečno visoki Sašini savremenici-protivnici?
              Pa da li su u tom smislu ravnopravni.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Ljudi ajmo da ostavimo sve to po strani.
                Koliko su prosečno visoki Sašini savremenici-protivnici?
                Pa da li su u tom smislu ravnopravni.
                Cicipas 193
                Kacanov 198
                Cung 185
                Sapovalov 185
                Coric 185
                Auger A. 193
                Edmund 188
                Thiem 185
                Medvedev 198
                De Minaur 183
                Kirijos 193
                Tiafoe 188
                Fritz 193
                Marterer 191
                Rublev 188
                Munar 183
                Mc Donald 178
                Norrie 188
                Djere 188
                Nishioka 170
                Prosjek:187.65
                Ali je Nisioka malo zajebao prosjek inace bi bilo vise
                Bez Nishioke-188.58
                Last edited by E1_PG; 02-11-18, 16:02.

                Comment


                • Dakle sem Kacanova koji je kao i Zverev dvoemtras ostali to nisu. Cung, Coric, Tim i Sapovalov su idealne visine. E sad od njihovog rada, talenta, udaraca, fizikalija i naravno glave zavisi kakvu ce karijeru imati, ali u startu su u boljem polozaju od Zvereva i Kacanova. Jer je logicno da momci od 185 mnogo bolje pokrivaju teren i mnogo se bolje krecu, smaim tim imaju i mnogo bolju defanzivu od dvometrasa. Jer kad dodje spora podloga i na tri dobijena seta ne mozes ti servisom i sa jedan-dva da uzimas meceve, moze da se desi na par meceva, mozda cak i na jednom cijelom Slemu, ali u kontinuitetu nikako. Zna se sta se desava, krece razvlacenje ni da si pita. A onda pada koncentracija, pada snaga, servis popusta. Muka.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Cicipas 193
                    Kacanov 198
                    Cung 185
                    Sapovalov 185
                    Coric 185
                    Auger A. 193
                    Edmund 188
                    Thiem 185
                    Medvedev 198
                    De Minaur 183
                    Kirijos 193
                    Hvala.
                    Izuzeci koji potvrđuju pravilo...da nema pravila
                    Istorija i statistika govore šta je bilo,ne i šta će biti

                    A opet Saša postigao najviše od svih iz svoje generacije
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Istorija uvijek govori sta ce biti
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma nije samo problem visina u brojkama kod Zvereva, već i cela telesna konstitucija previše je krakat, visoko težište , loše držanje, mlitava muskulatura itd. itd
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • PA poenta je u tome sto je Sasa visok 198 a krece se kao da je mnogo nizi. Uporedite ga samo sa Marinom ili Raonicem, smesna je razlika. To je do gradje, eto Raonic je 196 cm pa izgleda ko da ima 205 cm jer je gabaritan i sporije se krece. Imamo Wawrinku koji je 183 cm al raznosi sa osnovne linije i ima mnogo snazan servis, dakle sve je do gradje coveka. Tako da mozemo da zakljucimo da Sasa ima 198 al se bas dobro krece za tu visinu.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_PG View Post
                            Cicipas 193
                            Kacanov 198
                            Cung 185
                            Sapovalov 185
                            Coric 185
                            Auger A. 193
                            Edmund 188
                            Thiem 185
                            Medvedev 198
                            De Minaur 183
                            Kirijos 193
                            Tiafoe 188
                            Fritz 193
                            Marterer 191
                            Rublev 188
                            Munar 183
                            Mc Donald 178
                            Norrie 188
                            Djere 188
                            Nishioka 170
                            Dosta visoki. Meni se cini da nove generacije postaju sve vise i da ce se za nekoliko godina ovo Vladanovo pravilo promijeniti.

                            Comment


                            • Kao i inace, Tim pali masinu tek nakon prvog seta. Kakav mamlaz jedan..

                              Comment


                              • Dva najbolja, najelegantnija i najvirtuoznija kosarkasa svih vremena nemaju ni dva metra, vec su na 198.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X