Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pariz 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 147 View Post
    Pricali smo vec dosta o Zverevu. Po meni je bas precenjen. Vidim I neke male kvote po netu da bude prvi do 2021. Daju mu oko 60% sto je bas mnogo.
    Nije,realno postoji sansa ozbiljna za to.Za 3 godine ce Djokovic imat 34.5 godine,Nadal i Federer penzionisani.Koga vidis da bi mogao da mu stane na put,Sapovalov mozda i niko drugi.Naravno ne iskljucujem mogucnost da Djokovic i tada sve bude razbijao ali vjerovatno ce radit ovo sto sad radi Federer,preskakat turnire.
    Last edited by E1_PG; 02-11-18, 14:18.

    Comment


    • Za tri godine ce vjerovatno Thiem biti broj jedan.

      Comment


      • Originally posted by 147 View Post
        Pricali smo vec dosta o Zverevu. Po meni je bas precenjen. Vidim I neke male kvote po netu da bude prvi do 2021. Daju mu oko 60% sto je bas mnogo.
        Jeste realno, njegova generacija se bori za Milano, a on vec drugu godinu igra London, Cicipas mu je najblizi po poenima, a Zverev ima duplo vise poena od njega i jos preko toga.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • A Hacanov sa osnovne ko maljrm da mlati po ovoj loptici. Kada bi uspeo Sasa da ga udalji, ali gotovo je ovde.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Jeste realno, njegova generacija se bori za Milano, a on vec drugu godinu igra London, Cicipas mu je najblizi po poenima, a Zverev ima duplo vise poena od njega i jos preko toga.
            Vidis Cicipasa sam zaboravio,i on ce da bude u konkurenciji za prvo mjesto sigurno.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Jeste realno, njegova generacija se bori za Milano, a on vec drugu godinu igra London, Cicipas mu je najblizi po poenima, a Zverev ima duplo vise poena od njega i jos preko toga.
              Vjerovatno ce da grinduje do iznemoglosti i skuplja bodove u buducnosti, sto ce mu donijeti prvo mjesto, medjutim on je na SLemovima nebitan, a to je u zivotu tenisera najbitnije. On ima ozbiljne psiholoske barijere, skupljanje bodova mu je najmanji problem u zivotu trenutno.
              sigpic

              Comment


              • Ima on vremena sve to da promeni, a da li ce.... eeeeee
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Vjerovatno ce da grinduje do iznemoglosti i skuplja bodove u buducnosti, sto ce mu donijeti prvo mjesto, medjutim on je na SLemovima nebitan, a to je u zivotu tenisera najbitnije. On ima ozbiljne psiholoske barijere, skupljanje bodova mu je najmanji problem u zivotu trenutno.
                  Slazem se i s ovim,mnogo vece sanse ima za prvo mjesto nego za neki slem u narednim godinama.Iako mislim da ce i to doc na red,jednostavno sprema se najgora teniska era u istoriji u kojoj ce konkurencija biti toliko ocajna da ce to biti tuzno gledati.

                  Comment


                  • Mnogi teniseri su dostigli svoj maksimum u tim gotinama. Na primer Hjuit. Zverev je izuzetno visok, i sumnjam da ce da bute imun na povrede. Po meni je on malo bolji od peak Raonica. Nazalost po Milosa njegov pik je bio u teskoj eri. Za par godina svasta moze da se desi, pa tako da i Coric, Cicipas i Kacanov budu bolji od njega...

                    Inace, moguce je da bude prvi tako sto ce da rudari, mada i to nece da bude tako lako. Evo ove godine rudari pa se bori da bude 4. Tesko je nadoknaditi 2000 poena sa slema.
                    Last edited by 147; 02-11-18, 14:27.

                    Comment


                    • Od mladjih mislim da ce De Minaur da bude najbolji.

                      Comment


                      • Bravo Karene
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • I dalje bih se prije kladio na Cunga i Corica nego na Zvereva. Jednostavno imaju bolji balans, bolju defanzivu, bolje kretanje.

                          Ipak steta sto su povrede ubile Kokinakisa, izgledao je kao najbolji od svih njih.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Vjerovatno ce da grinduje do iznemoglosti i skuplja bodove u buducnosti, sto ce mu donijeti prvo mjesto, medjutim on je na SLemovima nebitan, a to je u zivotu tenisera najbitnije. On ima ozbiljne psiholoske barijere, skupljanje bodova mu je najmanji problem u zivotu trenutno.
                            Ljudi su prestrogi prema njemu, svi zaboravljaju da on ima samo 21 godinu, ima vec 3 mastersa, 2 godine igra London, ima jos nekoliko titula, dobijao je velike igrace.
                            Cinjenica je da jos uvek nema velike rezultate na slemovima, ali ja mislim da njemu treba jedan slem gde ce da klikne i probije barijeru i onda ce i tu biti opasan.

                            Svi pricaju kako su 30te nove 20te, ali se zato klinac koji ima 21 godinu otpisuje i govori kako nikad nista nece uraditi
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • A tesko je bilo sta predvidjet,da nam je neko rekao 2013 te da ce Federer 2018 te ponovo izbiti na prvo mjesto....
                              Mozda Nisikori do tad zavlada tenisom svasta je moguce.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ljudi su prestrogi prema njemu, svi zaboravljaju da on ima samo 21 godinu, ima vec 3 mastersa, 2 godine igra London, ima jos nekoliko titula, dobijao je velike igrace.
                                Cinjenica je da jos uvek nema velike rezultate na slemovima, ali ja mislim da njemu treba jedan slem gde ce da klikne i probije barijeru i onda ce i tu biti opasan.

                                Svi pricaju kako su 30te nove 20te, ali se zato klinac koji ima 21 godinu otpisuje i govori kako nikad nista nece uraditi
                                Ma fala jasno. Ljudi su antiprotivni samo zbog netrpeljivosti prem nekome i valjda ne mogu tada da sagledaju realno situaciju
                                Iskustvo nas valjda uci da nista nije crno ili belo i da se velikim radom i snagom volje moze sve, a Sasa i te kako radi.

                                Bas me interesuje sta ce i koliko Ledeni sa njim da postigne.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X