Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pariz 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tim malo pustio ruku, Borna stegnut i dalje igra šahovski, obojica kao da čuvaju gorivo za 3.
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • Pihhh sto je Borna los servis gem odigrao, uzas -.-
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Jbg nestalo goriva, sve je to skola

        Comment


        • 4 brejka u zadnjem setu. Tima ce nerezonski udarci da kostaju karijere. Neki djavo mu prosto ne da da bude sistematican do kraja.

          Comment


          • Taman se stekne utisak kako Timotije deluje strpljivo, gradi poene bez žurbe kad tamo a ono međutim.
            sigpic

            Comment


            • Znao sam da ce da kiksne, cim je izletio na mrezu. Kako se ne znalazi u toj tranziciji naprijed-nazad, to je strasno.

              edit: Izgura ovo Tim nekako. Kolko ih je sluzio servis u prvom, toliko ih je u zadnjem izdao. Ali sve u svemu, dobar tenis!
              Last edited by Joker; 01-11-18, 18:09.

              Comment


              • Maro, Maro... šta uradi od čoveka

                Comment


                • Tacno ce sad Federer da me izda,cim sam ga odigrao na suicid.Nikad ne propusti priliku da me iznervira.
                  Coric bez forhenda,kad bi naucio da udari to muski bio bi u top 10,ovako nista od toga.
                  Uuu ja tek sad vidim on je 13ti,nisam znao da je napredovao ovako na listi.
                  Last edited by E1_PG; 01-11-18, 18:12.

                  Comment


                  • Ako Fonjini preda iz nekog razloga, bas cu da popizdim!

                    Comment


                    • RF lako u 2

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        RF lako u 2
                        Ne funkcionise to tako torpedo,mora Mara da napise sto misli.

                        Comment


                        • Dosta im je tenisa ocigledno, Borna imao prosle i neku povredu, tako da sada pravac tropi, a Tim jos malo da tabana.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            RF lako u 2
                            Misliš Don?
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Bice Roger izuzetno opasan na ovom turniru.

                              Comment


                              • Kakav sarlatan Fonjini.. salonski igrac. Dajte mu kubansku cigaru i neki koktel sa suncobrancicem..

                                Fabiju je ovo takodje prvi mec na turniru. Ali covjek ne moze da ubode prvi servis, nema trika. Plus nekoliko duplih.. brzo ce ovo da se zavrsi.
                                Last edited by Joker; 01-11-18, 19:06.

                                Comment

                                Working...
                                X