Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 18/19 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Last edited by srdjan_sl; 10-11-18, 18:06.
      sigpic

      Comment


      • Ekstra za Philu

        Comment


        • Originally posted by KunAguero View Post
          Ekstra za Philu
          Da da, spacing fenomenalan

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Daj to finale i te Dubse bre.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Da da, spacing fenomenalan

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              U njihovoj rotaciji samo Simons, Fulc i Amir su losi suteri. Ostali imaju u najmanju ruku pristojne procente za tri poena.

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                U njihovoj rotaciji samo Simons, Fulc i Amir su losi suteri. Ostali imaju u najmanju ruku pristojne procente za tri poena.
                Pa ko je jos ostao? Moraju jos neke sitne korekcije da odrade.

                Muscala, Chandler i druzina nece obavit posao. Belineli i Ersan bi im sad tako legli

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Shamet ce da zameni Belinelija+pegla dobru odbranu.

                  Jedino im je sada problem sto nemaju cetvorku sa dobrim sutem koja ce da zameni Sarica. Zato i jeste bila namera letos da se dovede Bjelica, kako bi Sarica trejdovali. Imace problema samo kada su Simons i Fulc u isto vreme na terenu, mada kada bi Fulc probio psihicke barijere on bi bio pristojan suter. Neverovatno da igrac sa onakvim procentima na koledzu spadne na kamenjara.
                  Last edited by Ricma; 11-11-18, 13:36.

                  Comment


                  • Siakam igrac nedelje na istoku. Ovo sto radi, ja sam mu predvidjao prosle sezone, ali Kejsi nije imao muda da mu pruzi slobodu u igri kao sto je ove sezone uradio Nik Nurs.
                    sigpic

                    Comment


                    • Siakam nije smeo loptu u dribling da spusti kod Caseya.

                      Da li Jo Jo ističe ranu kandidaturu za MVP? Pa ovo je Shaq level dominacije što on radi, Jimmy ima samo dodatno da ga progura.

                      Zanima me šta će Brown uraditi sa Fultzom, mislim da mu je najbolja rola u ovoj situaciji lider second unita. Ionako neće videti loptu pored ove trojice, a neće mnogo ni pomoći off ball igrom. Moraće Phily da pojuri neki buy out tipa Ariza.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Embid je meni bio u top 5 za MVP-ja, dobar mi je osjecaj bio.

                        Lose je za Filu da pokusava bilo sto sa Fulcom dok ne popravi sut, a to vrlo lako moze i da se ne desi uopste. Sad kad je dosao Batler, on tek nema sto tu da trazi. Imace Simonsa i Batlera kao ball-handlere, moraju da traze igru za plej of. Rekao bih da ce opet ista situacija biti sa Fulcom kad dodje do plej ofa, zakucace ga za klupu Braun, bolji je MekKonel od njega.
                        sigpic

                        Comment


                        • Fultz je definitivno visak. Oni nemaju krstenog sutera van Redicka sad. Bice tu skupljanja I to bas. Simmons ni ne sutira spolja, a nije ni Jimmy neki vrsni suter.

                          E sad, Fultzov value je poprilicno nizak. Tesko da bi iko normalan dao nesto pristojno za njega sad, tako da kontam da moraju igrati sa njim, a onda ce ga tek dokusuriti.
                          sigpic

                          Comment


                          • U prvih osam najboljih strijelaca lige, njih sedam je igralo ili igra za Lakerse. To nešto govori.

                            Jedini koji nije igrao je njegovo leteće visočanstvo.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              U prvih osam najboljih strijelaca lige, njih sedam je igralo ili igra za Lakerse. To nešto govori.

                              Jedini koji nije igrao je njegovo leteće visočanstvo.
                              A nowitzki?


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Da i Dirk, njega sam "zaboravio".
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X