Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 18/19 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S obzirom kakvih problema sa mehanikom imaju ljevaci, Foks je zlatan.
    sigpic

    Comment


    • Derik Rose nakon 50 poena sinoc protiv gsw zglob nadam se da nije nista..
      Kawai Lenard isto sinoc neka povreda,za sada MVP za mene sezone kako igra covek..
      GIFSoup

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Dobar nadimak za Jokica posle sinocnjih 16 aisista : "The man sees all"
          GIFSoup

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • E da mi je neko rekao da će Budenholzer imati ovakav efekat na Buckse, ne bih mu verovao. Čovek preobratio tim koji se patio prošle sezone šutem spolja i zavisio od iso balla Giannisa i Middletona, u tim koji ima ball flow kao da gledam GSW jbt i ono off rtg treći u ligi. Minimalizovao ulogu smarača Dellavedove, video da ima dovoljno ball kreatora i da samo može da rotira Giannisa i Khrisa kao primarne ball handlere, okruži ih šuterima i show. Ersan veliki loss za Philu, odličan pick up za Buckse, pa i Connaughton. Big Ragu će u najavi biti neki SMoY, imam neki osećaj. Jako dobro ga koristi Mike iako je rookie, ima mali neki winning DNA. Lopez čovek došao da šuta trojke i da samo popuni mesto startne petice.

              Middleton je most underrated guard u ligi, čovek je verovatno legitiman all star kandidat, easy.

              Da li te je strah Coliću ?
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Middleton je bas prototip igraca kakve obozavam. Lik igrao tako classy i prosto obozavam da ga gledam.

                DiVincenzo je ozbiljan add na ovu postavu i bas deluju kompletno i kompaktno. Definitivno uz Toronto jesu pretnja.

                A sto se tice toga da li se plasim, pa plasim se. S ovom igrom koju furamo, tj. uz 40+ ispaljenih trojki na svakoj utakmici, necemo se 'leba najesti. Jedini izrazito raspolozen igrac od pocetka sezone je Morris, ostali svi malo ili vise ispod nivoa. Odbrana je najbolja u ligi, ali stvarno stucamo u napadu. Ne znam da li je problem u tome sto imamo pregrst igraca koji mogu furati iso i sto svima treba lopta da bi bili efikasni ili je do neceg drugog. Mislim da ce svi morati da zrtvuju licnu statistiku zarad timske igre i W na kraju utakmice.
                sigpic

                Comment


                • I na sve to Giannis deluje brutalno, a igra jedno 5 minuta manje u proseku u odnosu na prošlu sezonu. Jest' mali uzorak, ali opet. Deluje sve mnogo lakše kada ima otvoren autoput do koša, jer sad će protivnici dvaput da razmisle da li da skupljaju u reketu, a on baca povratne sa one visine.

                  Boston deluje sad kao ona ekipa sa početka finala Istoka prošle sezone, mnogo šuteva za tri, slaba kretnja, previše iso ball, atipično za Stevensa. Možda je ovaj nagli napredak Tatuma, Browna te povratak Gordona malo poremetio tim, ebem li ga, mada ne bi trebalo jer su sve i jedan jako dobri igrači bez lopte.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment




                    • Ovo je baš dobro da ti popravi raspoloženje, skontaš da postoje takvi likovi, a da ti nisi retardiran. A to u današnjem društvu stvarno nije mala stvar.

                      Comment


                      • Domantas Sabonis > Myles Turner

                        Jaren Jackson Jr. ROY.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Domantas Sabonis > Myles Turner

                          Jaren Jackson Jr. ROY.
                          Nemoguce da bude ROY pored Younga i Doncica.

                          Comment


                          • Originally posted by Scouser View Post
                            Nemoguce da bude ROY pored Younga i Doncica.
                            Ma znam da je nemoguce jer je Luka vanzemaljac, ali I ovaj klinja je bas ozbiljan playa. Tek mu je 19 a igra bas na zahtevnoj poziciji I ima odlican repertoar za godine. Iako odlican atleta, svi potezi mu izgledaju prirodno. Ume cak I spokja da igra. Ima neki relativno vrljav sut, ali zna pogoditi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Wendell Carter Jr prolazi nezapazeno?

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Wendell Carter Jr prolazi nezapazeno?

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                E svidja mI se I Wendell. Podseca me na Horfa. Chicago bas ima ok buducnost. Drugi draft vec gde uzimaju odlicnog igraca. Bice od njih nesto.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X