Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 18/19 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je priča oko AD i LAL svršena stvar i da je samo pitanje trenutka kada će se posao obelodaniti.
    Ne vidim ni jedan drugi klub, osim možda Bostona, najviše zbog prijateljstva sa Kajrijem, koji može zagolicati maštu najboljem centru lige.


    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Comment


      • Sećam se Bukerovog ćaleta. Koliko nas samo mučio u ogledima sa tada jakim Skavolinijem iz Pezara.
        Gledajući njegove partije jasno nam od koga je as Sansa nasledio mekoću šuta.
        Voleo bi Bukera gledati u jačoj franšizi od Finiksove. Nikako da menadžment kluba napravi dobitnu plan, makar za plej-of.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Taj Braun i Rozir su igrali finale istoka bez Irvinga i Hejvorda,malo falilo i Dzejmsa da izbace a u to vreme Ingram tavorio na dnu Zapada,tako da se ne slazem da je Ingram nesto talentovaniji od igraca Bostona.Koliko sam citao Boston je spreman da trejduje i Tejtuma za Dejvisa tako da svakako bi bilo bolje za Nju Orleans da uzme Tejtuma i Brauna ili Rozira od Ingrama i Kuzme,ali mislim da ce on u Lejkerse,prave celnici lige supertim koji moze da se puprotstavi Golden Stejtu.Rasel je za Bola izmislio kosarku,ne ulazim u njegov karakter,to me ne zanima,ocigledno su pogresili Lejkersi u proceni kvaliteta Bola,evo vec dve sezone ne zna momak gde bije.

          Comment


          • Iskreno, dolaskom i AD, uz LeBrona i dalje to mršavo za pripretiti super-moćnim Ratnicima iz Ouklenda.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Nije valjda lud da ide kod degena LeBrona koji svuda hoće da bude trener. Čovek se istripovao zahvaljujući hajpu da je najbolji svih vremena.

              Ne može sa Brajantom da se poredi, ne može sa Karijem da se poredi. Jebeš ti te brojke kad je svaki tim JA pa JA.

              Čim mu nešto smeta tera trenera. Neće taj videti titulu više.

              Comment


              • Ima igrača koji su sigurno ispred LeBrona.
                Ne slažem se da se ishajpovao jer gde god da je taj tim procveta i dovede ga do završnice. To ne može nikakav košarkaš.
                Ne slažem se da ne može u istu ravan sa Karijem. Košarkaški gledano mnogo je LeBron delotvorniji za ekipu jer učestvuje u apsolutno svim statističkim kolonama.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Ja da moram da biram koga ću da imam u timu, Medžika, Džordana, Kobija, ili LeBrona, LBJ bih poslednjeg izabrao.

                  Naruši taj hemiju gde god da ode. Bio je gotivan samo u prvom mandatu u Klivelendu, posle potop

                  Comment


                  • Konkurencija na istoku je?

                    Stani, pa njih Lebron izbaci sam? Covjek sam protiv tih igracina i izadje kao pobjednik.

                    Horford nije imao nikakvu ulogu, Morris, Smart sa odbranom i ne daj Boze Stivens ali da, oni igrali ECF iispali od 1 ( jednog ) igraca.

                    Jedini paket koji Boston moze dati a da je bolji od Lejkersa jeste ti klinci + Tatum + masu pikova. Kakav crni Brown i Rozier, prosjek igraci.

                    Ingram ima veci upside nego njih 2 zajedno, tek 21 godinu decko ima. Bice ozbiljan igrac i allstar u buducnosti sto nikako ne bih rekao ga Browna i Roziera.

                    Uopste Lejkersi nisu pogrijesili u procjeni kvaliteta i opet ti pisem, prvo se informisi zasto je to uradjeno tj zasto je DLo trejdovan. Lejkerboj ti je napisao jedan razlog ali ima jos bitniji.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Uroš našao još jednu temu gdje ima namjeru da 'izdominira'.

                      Comment


                      • Ingram je potencijalni superstar koji bez Dzejmsa pobedi svaku petu utakmicu a Braun je prosecan igrac koji je igrao samo finale istoka gde se i ne igra kosarka.Lepo kazi da si navijac Lejkersa.

                        Comment


                        • Boston ne može da trajduje za Davisa osim ako u taj trejd ne uključe Irvinga, Rose rule je aktivan zbog njih dvojice. To se baš puno puta spomenulo do sada, čudi me da neki ovdje nisu pokupili.

                          Comment


                          • Originally posted by Bastia33 View Post
                            Uroš našao još jednu temu gdje ima namjeru da 'izdominira'.
                            Slobodno na ignore... Smaraš me lagano. Ajd jednom, dva ali 15 puta, ja bih do sada sebe već stavio na ignore 14 puta. Slobodno, nema ljutiš, ništa lično, samo mojne da me smaraš.

                            Comment


                            • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Nije loš deal. Klivlend i treba da ide na rebuild. Ostavio ih LBJ u prašini kao i svaki put kad napusti neki tim taj tim pod hitno mora na rebuild.
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X