Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 18/19 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Madaj ne sprdajte se, ni jedan igrač ne može da vredi toliko da mu daš pet igrača i pikove i da onda nije dovoljna ponuda. ma terajte se u kurac bre, treba Lakersi da odustanu kada su ovi toliki kreteni..

    Comment


    • Comment


      • Jedan igrač vredi onoliko kolika potražnja postoji za njim. Inače Porzingis Dalas - odličan trejd i za Nikse i za Dalas. Oslobodili su se igrača koji nije želeo da bude kod njih, mogu sledeće godine da ganjaju dva na max igrača, Irvinga i Durenta, win-win svakako.

        Bizli i Moris pokazali koje su mašine. Vremenom će jedan od dvojca Heris - Barton biti trejdovan, ako ne i obojica.

        Comment


        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
          Madaj ne sprdajte se, ni jedan igrač ne može da vredi toliko da mu daš pet igrača i pikove i da onda nije dovoljna ponuda. ma terajte se u kurac bre, treba Lakersi da odustanu kada su ovi toliki kreteni..
          Niko im ne daje pet igrača već nude tri. A i da nude pet opet bi vrijedio toliko.

          Jer ako u tom paketu uzmu:

          Ball - ne želi da bude u NO. Oni ne žele Ball family BS. Imaju Jruea (bar zasad, a ako uzmu Balla postoje dobre šanse da u kratkom periodu neće imati ni jednog od dvojice).

          Zubac - šta oni da rade sa Zubcem? Ivica može da igra ovu ulogu koju sada ima u Lakersima, ali neće NO da daje top 5 igrača lige za backup centra da puni minute Randleu. Na vrh svega Okafor postao košarkaš u zadnje vrijeme.

          Hart - šta tek sa njim jadnim da rade? Moore/Welsey/Clark svi su na Hartovom nivou i bolji. Josha samo godine izvlače, ali nećeš da uzimaš igrača samo zato što ima 23 godine i da se nadaš da će nekad u karijeri postati neko ko možda da prebaci 10ppg.

          Ingram + Kuzma je kul temelj ponude, dok ne dođeš do drugog dijela. Birajte jednog - Rondo ili Lance. Ne zna se od koga bi prije bježao da ti se ponudi u trejdu.

          Dakle, prijedlog Kuzma+Ingram+Rondo/Lance za Davisa je kriminalan i u najmanju ruku sramotam od strane Lakersa.

          Moje je mišljenje da se trjed za AD neće deesiti ako Lakersi ne daju uz 3 igrača i pikove prve runde ove i sledeće godine.

          Comment


          • https://twitter.com/wojespn/status/1...880201728?s=19

            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Što je najjače, NO nema uopšte toliko lošu ekipu. Treba da iskoriste trejd Dejvisa što je bolje moguće, a Bastia je u pravu za ove igrače tipa Zubac.

              Okafor igra sasvim sasvim pristojno, nije da bi ostali sa kršinom od centra.

              Comment


              • Originally posted by MareLFC View Post
                https://twitter.com/wojespn/status/1...880201728?s=19

                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                Slično, od tih pet stavki jedine dvije iskoristive su Kuzma i pik prve runde.

                Zar neko stvarno očekuje od Beasleya da igra iole dobru košarku u zdravom sistemu? Epizoda prošle godine u Knicksima, podsjećam vas da je bila u Knicksima.

                U kakvi su odnosima ostali FO Pelicansa i Rondo, to nisam ispratio?

                Comment


                • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                  Madaj ne sprdajte se, ni jedan igrač ne može da vredi toliko da mu daš pet igrača i pikove i da onda nije dovoljna ponuda. ma terajte se u kurac bre, treba Lakersi da odustanu kada su ovi toliki kreteni..
                  Niko i ne daje pet igrača, već im je dat izbor od mladog jezgra da pokupe dvojicu, i jedan od Rondo/Lance. Zar ti stvarno misliš da je to realna ponuda za generacijskog igrača kakav je AD ? Pritom, niko iz tog mladog jezgra nije lock za potencijalnog all stara u budućnosti, zašto bi uopšte pristali čak i da im daju pet takvih igrača, irelevantan kvantitet.


                  Moje mišljenje je da LAL nema šta da ponudi za AD i da je to mlado jezgro LAL poprilično precenjeno od strane javnosti.
                  Boston npr ima daleko više šta da ponudi, ali opet kako idu glasine, AD neće tamo, a i da oće, ništa se ne može ni desiti pre leta.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Znaci jedino da daju Lonza, Kuzmu i Ingrama.

                    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Let’s try this again: Philadelphia 76ers offered Markelle Fultz, Zhaire Smith, Wilson Chandler and a 2021 draft pick in exchange for New Orleans Pelicans guard Jrue Holiday.

                      Pelicans have not decided.

                      ovo je baš opasna priča ako prođe. Kakva bi to obrana bila pfff

                      Comment


                      • Valjda Pelikani popuste, ionako idu u total rebuild.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Lejkersi nisu normalni,trejdovali Rasela da oslobode prostor Bolu,Rasel postao All star igrac a Bol jedan od najgorih plejmejkera lige,ne znam ko je lud da uzme tog Bola pa i dzabe da ga daju. Kuzma i Ingram su ok,ali malo za Dejvisa,moraju tu da dodaju jos pikova jer ove igrace na zalasku karijera u Lejkersima niko nece. Boston ima sta da ponudi,mnogo bolje igrace od lejkersa ali ne moze da trejduje pre kraja ove sezone. Ne znam sto Denver ne pokusa da ga dovede,oni bas mogu dosta toga da ponude,samo zakljucaju Jokica,Mareja,Morisa i Bizlija.

                          Comment


                          • Lejkersi nisu normalni što nisu doveli izprva AD-ja, i gradili tim oko njega nego ovog LeBrona Džejmsa.

                            Nekako ne ide, baš kada ga vidim u dresu Lejkersa, ili kada bih ga video u dresu Bostona, Čikaga, degutantno.

                            Gde bih mogao da ga svarim i gde mislim da je trebao otići to su Niksi. Njih gotivim ali bio bi pravi fit za Njujork.

                            Šta će Denveru da im kvari hemiju. Denveru bi od tih zvezda jedino legao Lenard. To je taj stav neki koji mi se dopada, bio bi odličan fit. I nekako bi me Denver tada podsećao na San Antonio. Jokić onako povučen kao Dankan, sa naglaskom na timskoj igri, bilo bi to odlično.
                            Last edited by Cassius Clay; 02-02-19, 22:20.

                            Comment


                            • Koje su ovo price? Pa ne ides sa prvom ponudom odmah all in, polako.

                              Ovo oko DLo i Ball ne bih komentarisao jer bi otisli u predaleku pricu, imali su Lejkersi razloga da to urade, izmedju ostalog glavni razlog je stigao ljetos a vidjecemo za dalji ostatak tog zacrtanog plana, to je ljeto 2019 ali dzabe kad ljudi gledaju DLo allstar. Sta je radio u Lejkersima? Jel bi bio allstar na zapadu? Jel upao kao allstar ili kao zamjena Dipu? Jel bi bio glavni igrac u Lejkersima? Mozemo i to tako da postavimo.

                              Naravno da Boston ne moze bolje igrace da ponudi osim ako ne ukljuci Kyrie i Tatuma.
                              Brown, Hayward, Rozier? To su ti bolji igraci? Hahaha

                              Inace, kad bi poslovao sa Bostonom imao bih samo takav oprez jer dosta tih igraca igraju bolje zbog samog sistema Stivensa.

                              Brown ili Ingram? Mislim stvarno. Ljudi zaboravljaju koliko godina taj mali ima i jos mnogo prostora za napredak. Kjudi ga zbog gradje porede sa KD sto je bas pritisak za malog ali cinjenica je da napreduje iz sezonu u sezonu.

                              Kad dodje 7 februar, dace pola LA ako treba
                              Last edited by Miki28; 03-02-19, 08:46.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Russell je lik koji je snimao kolegu iz ekipe u svlacionici dok mu je ovaj pricao kako je varao ženu i jos je to objavio na drustvenim mrezama, mali pacov, moze da igra kao Curry, dzaba mu sve, kad je to uradio, znalo se da nema sta da trazi vise tu.

                                Ljudi, Boston, ako ne zeli da ponudi Irvinga i Tatuma, sta onda ima da ponudi? Imaju dobre pikove, Brown je tek sad proigrao u ovoj sezoni, Haywarda necu komentarisati, Horford je mator, Rozier sutira 38% iz igre. Znaci jedina stvar su pikovi, od toga mislim da je Memfisov zasticen do 2021., Bostonov pik je lagano u domenu 25-32, i koliko mi se cini mislim da imaju i Sakramentov pik prve runde, a Sakramento je ove sezone poprilicno solidna ekipa. Neka me ispravi neko ako gresim oko ovih pikova sto poseduje Boston.

                                Pri tom, apsolutno svako zna, ko je trejdovao sa Aingeom, grdno se zajebao, jer je svaki trejd do sad Ainge odradio top, dok se drugi GM zeznuo bas. Primeri: Boston-Bruklin trejd za Garnetta i Piercea, Boston-Klivlend trejd, kad je Klivlend dao Irvinga za ćopavog Tomasa.

                                Tako da, ako Boston ne ponudi Irvinga ili Tatuma, ni njihova ponuda nece sjajno izgledati

                                Comment

                                Working...
                                X