Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 18/19 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bokirivaldo View Post
    Ima i prica da ce na leto K.Tompson traziti max ugovor od GSW ili ode kod Lebrona u LA
    Već duže traje medijsko koketiranje LAL i Kleja.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Mrkela View Post
      Ovo baš ima smisla

      Mislim da bi Sixersi trebali hvatati Davisa, a s njim i Holidaya. Simmons nikad neće do kraja biti kompabitilan u ovom rosteru ako ne razvije nekakav šut s distance, a Fultz im je zasad samo predstavljao problem. Njih dvoje sa Smithom, Shametom i pickom od Miamija je mislim ponuda koja bi najviše zadovoljila Pelicanse u odnosu na ostalo što se nudi. Naravno, trebaju Sixersi tu dodat još podosta igrača da trade funkcionira novčano.


      Za ekipu čija bi startna petorka glasila Holiday-Redick-Butler-Davis-Embiid isplati se puno toga. Po mom mišljenju, ova ekipa ima dosta realne šanse protiv Warriorsa jer bi igrali jebačku obranu, a Cousins i Green ne mogu braniti Davisa i Embiida. Dakle na Eltonu Brandu je da dovrši taj proces i ode po titulu.
      Ta startna petorka nikad ne bi funkcionisala. To što se ljudi ugledavaju na Warriorse i njihovih 5 superstarova je greška u startu, jer od tih pet, Curry i Klay imaju savršenu igru i kretnju bez lopte i ne zadržavaju flow, dok Green nikome u petorci ne uzima šuteve i služi kao taj lepak. Njima čak ni Cousins uopšte ne treba, ali kad su već imali situaciju da ga uzmu za minimum, što da ne.
      Ali u ovoj situaciji Phile, imaš frontcourt koji izgleda zastrašujuće, ali Embiid se već malo požalio što iovako ima manji broj lopti po posedu od kako je Butler došao, a kako bi to tek bilo sa Davisom. Eksperiment sa dva vrhunska froncourt igrača je već misson failed bila u New Orleansu, to se i videlo u PO kad je Cousins bio povređen kakav potencijal ima NOP kada Davis zagospodari reketom. Lepo to uvek zvuči na papiru, ali funkcionalnost je nešto sasvim drugo.

      A što se tiče Simmonsa, nema teorije da će se oni njega odreći. Taj šut jeste problem, ali nije on ni na sredini svoje karijere, a kamoli u primeu da ga se odriču, kad je on u svim ostalim segmentima u samom vrhu lige. Mogućnost branjenja igrača od 1 do 5 je nešto što je samo još LeBron radio u svojem primeu. A i po meni je Simmons daleko kompatibilniji igrač sa Joelom nego Davis.

      Ja i dalje sumnjam da će Davis završiti u LAL osim ako ih NOP totalno ne porobi. Neće NOP pristati ni na kakav trade osim ako i Ingram i Kuzma i Ball nisu uključeni, uz naravno par pikova prve runde, moje mišljenje.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Simmons? Pa taj decko ima nevjerovatan potencijal, kad ubaci sut bice nezaustavljiv.
        Moguce i broj 1 igrac u Nba kad udje u svoj prajm. Nema trika da ce ga dati za bilo koga u ligi

        Toronto, Majami, NY su mi ti nekinsporedni timovi koji mozda odu po Dejvisa. E da, Portland ali da li ce se odreci Nurkica koji ima sjajan ugovor i CJ? Ostalo je sacuvaj Boze

        Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Porzingis u Dallasu auuuuu kakva bomba

          Comment


          • Dadose ga ljudi bukvalno za Dennisa, kojeg su mogli imati umjesto Ntilikine na draftu .

            Kakva umobolna fransiza

            A ljutili se na Lebrona kad je rekao da su pogrijesili sto nisu uzeli Smitha hahaha
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Nije to ni toliko lose, gledaj to sa strane da su upotpunosti ispraznili cap, mslim da sam procitao 75m. Imat ce prostora za dva maxa(Durant, Leonard/Irving). Ovo je njihov all in i ovo je dobro odradeno ukoliko uspiju dovest dva maxa. Porzingis ce sljedece godine iz teske povrede izlaziz i pitanje kako ce se vratiti, a iskreno on nije igrac koji sam moze donositi titule, kao sto smo i vidjeli cak ni po ne moze, tako da je nyk ovdje dobro riskirao, a Dallasu top igrac uz Doncica. Po meni cisti win win

              Comment


              • Ako, veliko ako uspiju u tome onda je super, ali kako ih ide u zadnje vrijeme vise mi djeluje da ce preplatiti Beala i jos nekoga i opet za nekoliko godina odron.

                Ali ako bi dosao KD i neko od ta 2 onda bi bili top.
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Sa Smithom, Ntilikinom, uh bila bi to grda ekipa. Kazem NYK, vapi za Durantom ili Leonardom, a i njih dvojica za jednom franšizom kao što je NYK, to je javna tajna.

                  Comment


                  • Samo je pitanje za koga Knicksi čiste cap, i ko će normalan preći u tu ekipu, gde će okosnica da ti bude gomila rookie i sophmore igrača i možda Zion, možda.
                    Ni Dallas ovde ne mora ništa bolje da prođe, stanje Zingisa je nepoznato, kakav će on biti posle povrede ACL pitanje je, a i druga stvar, kako idu reportsi, on garantuje da će potpisati qualifying offer što znači da ono naredno leto postaje UFA. Može komotno da zaebe Mavse i ostavi ih u prašini, sa sve Hardawayom koji ima još tri godine lošeg ugovora.

                    Ali razumem Knickse, nije ovo išlo nikuda sa Letoncem, tako da je ovo stvarno all in za FA 2019.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Niksi su mi zamena za neku komediju ovako uveče pred spavanje. Svaka vam čast divna franšizo za sve godine smeha. Tek kasnije kad se KP oporavi shvatićete šta ste uradili. Samo se vi kockajte ^^.
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • 2019 East All-Star reserves: Kyle Lowry, Victor Oladipo, Blake Griffin, Nikola Vucevic, Khris Middleton, Ben Simmons, Bradley Beal.
                        2019 West All-Star reserves: Russell Westbrook, Damian Lillard, Klay Thompson, Anthony Davis, Nikola Jokic, LaMarcus Aldridge, Karl-Anthony Towns.
                        Neko će verovatno zameniti Oladipa, kapiram DLo.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Vratio se King

                          Comment


                          • Davis po svemu sudeci hoce NY ili LA. Moraju Lejkersi sad da ga dovedu, nema vise cekanja.

                            Comment



                            • Kakva reakcija Gobera
                              Сутра брзо долази - треба човек постати
                              Нестали су кодекси, остали су комплекси
                              Победе су порази, а исходи су потресни!

                              Comment


                              • sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X