Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 18/19 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Povampirio DeMarkus Aldridž .
    Spektakularno izdanje bivšeg centra Portlanda.
    16/16 sa linije za 1, svaka čast.
    Šta tek napisati o šuterskom performansu igrača SAS. Trojka gotovo nepogrešiva 16/19, BB tandem Belineli/Bertans perfekcija 9/9.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Jos jedan TD, uz neverovatnih 24 asistencija i samo 3 izgubljene lopte.

      Los dan za hejtere.

      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
      Ne hejtuje ga niko ođe. Batali da nam čitaš statistiku, toliko i mi sami možemo.
      sigpic

      Comment


      • T-Mac alert na 2:40

        sigpic

        Comment


        • Blejk Grifin vratio se u Stejpls i svom nekadašnjem klubu strp'o 44 poena.
          Dramond vladao pod oba koša sa 22 skoka.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Comment


              • Embiid[emoji16][emoji16][emoji16]

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Nista zgrijesio nije. Prebili su ih, maksimalno nabrijani su bili

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Sve su glasnija govorkanja da bi veliki Greg Popović na kraju sezone mogao okončati trenersku karijeru i od '96 napustiti kormilo mojih SAS-a.
                      Sve se nadam da su u pitanju samo štura nagađanja i da ću barem još jednu sezonu gledati 69-godišnjeg Srbina.
                      Sa ove pozicije ne mogu zamisliti Mamuze bez ludog Srbende.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                          Kakva sezona D'Anđela Rasela. Mali kida.


                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Harden MVP.

                            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment



                            • Buddy Buckets! Kakav car.

                              Comment


                              • Nek' se sad smeju Viveku kad rekao da je Buddy njihov Steph Curry.

                                Chavano se u ovoj grupi mladih igrača izdvaja kao vođa, nije ni čudo s obzirom da je i najiskusniji ovde, bar od ovih igrača koji igraju regularno, minus Iman Shumpert čije iskustvo neće mnogo pomoći, mada i on deluje sasvim solidno. A i konačno ta Hieldova meka ruka dolazi do izražaja, a i nekako je dobio dovoljan prostor i pored ove gomile sophmore igrača, ali vidno talentovanih. Sve je to Vlade lepo upakovao ove sezone, rukiji od prošle sezone su stasali, Fox izgleda kao real deal, izgledao je tako i u rookie sezoni samo nije umeo da spusti u niži stepen brzine, srljao, ali onaj najveći napredak je šut spolja. 37% za igrača koji je u ligu ušao kao igrač pod epitetom John Wall 2.0 sa evidentnom manom šuta spolja je veliki napredak, mada nije da se to nije moglo namestiti, u odnosu na Walla. Od svih top15 rukija u njegovoj klasi, verovatno samo Monk i Kennard su imali školskiJU mehaniku od Foxa. Taman dovoljno brz izbačaj, lopta izlazi iz ruke u najvišoj tački skok šuta, prava ruka pod uglom od 90 stepeni, ma sve kako treba, što je potpuno atipično za levoruke šutere. Biće on bolji igrač od Walla, easy.

                                Jako mi se sviđa i uloga Bagleya, Joerger mu je dao pravu rolu, jer on kao NBA ready četvorka sa slabim šutom spolja kao motor i hustle guy sa klupe donosi sve ono što im je potrebno kada igraju neki small ball sa njim kao peticom. Atleta sa izrazitom anticipacijom skoka, strašno trči u tranziciji, a i on kao i Fox ima sasvim solidnu mehaniku da jednog dana dotera taj šut do nekog nivoa gde će biti pretnja, taman dok ta situacija ne bude realna, Bjelica će odlično odrađivati posao i njegovo dovođenje je još jedan fantastičan posao Divca jer on i Cauley Stein čine odličan frontcourt duo.

                                BB će morati da sačeka da se Sweet Lou penzioniše da bi bio SMoY. I ne znam da li sam samo ja primetio, ili je Bogdan drastično napredovao u driblingu.

                                Jako gotivna ekipica Kingsa, pozitivno iznenađenje ove sezone, u borbi su za PO ali neće ući, teško, velika je to konkurencija, a i mislim da im je prerano i da tek kroz dve godine mogu da se projektuju tamo, pod uslovom da zadrže ovaj trenutni core igrača.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X