Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga/Evrokup 2018-19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I takoo....Ne može se razmišljati o Evroligi a nisi sposoban da dobiješ nikog u Evrokupu.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • HAhgahghaghaghahgahghaghahgahgahghahghaghahghaagha
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Ko FAP zabu,sto kazu gospoda seljaci.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Ovaj Kalnietis je neverovatan,kad god igra protiv Srbije ili nekog naseg kluba uvek nas razguzi.
          "Našeg " kluba ?

          Comment


          • Malo o temi koja se ne zove KK Partizan (poslednji put kad sam proverio zvala se Evroliga/Evrokup 2018-19):

            Glupo izgubljen mec Unicsa u Malagi. Prvo glup faul na 70-68 na Lessortu, pa onda i promasaj otvorene trojke Ejima kod 82-80.

            Originally posted by Alex Pato View Post
            I takoo....Ne može se razmišljati o Evroligi a nisi sposoban da dobiješ nikog u Evrokupu. Nadam se da ce Unicaja sledece sezone da se vrati u evroligu. Uvek nude solidan i tvrd sastav, pune tribine i orkestar za vreme meca.

            Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
            Sanse da se Partizan nadje naredne sezone u EL su kao sansa da Buducnost ode u TOP 8 evrolige. Male do nikakve.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Kaada im se oporavi Zagorac a zatim da vidimo i ovo pojačanje iz Amerike pa da donesemo naš forumaški sud o dometima KKPtzna u ovoj sezoni.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Gledao sam unikahu-uniks
                Istog sam misljenja da je uniks trebao da pobedi i da su bili bolji. Ali izlazak nDour-a 4 minuta pre kraja zbog 5 licnih ih je prilicno poremetio.
                A Matijas je i dalje Matijas bez obzira na pogodjena bitna, oba slobodna, igra i dalje kao muva bez glave

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Kaada im se oporavi Zagorac a zatim da vidimo i ovo pojačanje iz Amerike pa da donesemo naš forumaški sud o dometima KKPtzna u ovoj sezoni.
                  Biće prilično konkurentni sa njima dvojicom. Uopšte ne sumnjam da će u drugom delu ABA prikazivati svoje najbolje partije. Samo ako se sada ne srozaju u donji deo tabele porazima od autsajdera, pa bude kasno za povratak.

                  Comment


                  • Kakav šou u Istanbulu

                    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Rezultat u Istanbulu nama itekako odgovara.

                      Comment


                      • Cedevita je smesna. Kakva kurcobolja i raspad

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Užas živi. Zenit vodi protiv Valensije kući. Nadam se da ćemo posle ovog kola ostati uz Lokose jedina neporažena ekipa u EK.
                          Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Cedevita je smesna. Kakva kurcobolja i raspad

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                          Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Izadji bre Sam bruko I sramoto

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • PR DR RADONJIC DEJAN

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Nova evropska mapa se polako, ali sigurno uspostavlja. Dašak nove energije se oseća u klubovima koji su godinama zasluženo označavani kao gubitnički, Efes, Armani i novopridošli koji su pokazali da nisu u društvu najvećih slučajno kao što je Bajern sa izvrsnim Radonjićem na čelu.
                                Ima i onih koji su zalutali u društvo najvećih kao što je Budućnost i Gran Kanarija, koji će do kraja da se bore da izbegnu fenjer (ne Fener), mada tu dajem blagu prednost đetićima u tome da ga ponesu.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X