Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga/Evrokup 2018-19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aj i ja da probam
    Fen 3-1
    Cska 3-1
    Real 3-1
    BAR 3-2

    Comment


    • Navijam za Efes, pa dokle stignu.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Navijam za Efes, pa dokle stignu.
        Samo Zelena Šuma!

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Navijam za Efes, pa dokle stignu.
          +1 [emoji41]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Navijam za Efes, pa dokle stignu.
            Igraju mnogo lepu košarku...Vasa igra fenomenalno , odličan roster , Atamana ne mogu da hvalim Biće odlična serija sa Barsom i mislim da Efes prolazi na F4

            Comment


            • Mislim da je Vasa i najveca promena u odnosu na prethodne sezone. Da me neko ne shvati pogresno, ali nema nista bez belog pleja. Da su tu samo Buboa i Larkin ko zna na sta bi to licilo, bukvalno sve ekipe koje pucaju na visok plasman imaju belog organizatora igre, Amerikanci uglavnom previse divljaju i gledaju kos. Vasa im je glavni igrac.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Mislim da je Vasa i najveca promena u odnosu na prethodne sezone. Da me neko ne shvati pogresno, ali nema nista bez belog pleja. Da su tu samo Buboa i Larkin ko zna na sta bi to licilo, bukvalno sve ekipe koje pucaju na visok plasman imaju belog organizatora igre, Amerikanci uglavnom previse divljaju i gledaju kos. Vasa im je glavni igrac.
                Da sam ovo ja rekao leteo bih sa foruma zauvek

                Vasa je top igrač, uvek ismevan bio ovde. A inače je bio vrhunski talenat i očekivala se još bolja igra od ove sad. Bio je na jačem glasu nego Jokić.

                Jedino je stvar što u Evropi postoji loš sistem rada generalno. I treba ukinuti taj jebeni prvi korak usporava igru maksimalno.

                Comment


                • Vrlo moguce, etiketiran si.

                  Znam za Vasu, isto smo godiste, i imao sam ortaka koji je igrao basket i vec me u srednjoj smarao o nekom Vasi Micicu koji je neverovatan talenat i vec ima potpisan ugovor sa NIKE-om i neke tako price. On je izgubio tu par godina nakon odlaska iz Mege, stagnirao je... Da bi ga definitivno Sarunas vratio u zivot, i ulio mu sampouzdanje, mada je i nakon odlaska iz Zvezde u Turskoj igrao fino. Secam se da nije to bas bilo najbolje u Zvezdi, mada ni navijaci nisu pomogli, bilo je tu svakakih prozivki. Sad mu je Ataman dao odresene ruke, i to je pun pogodak za Efes, fenomenalna sezona za Vasu. Napadcki gledano, on je daleko ispred Jovica, i raduju njegove igre i zbog repke, jer je Jovic vise povredjen nego zdrav.

                  Ali brat kad je na proslavi titule krenuo da peva "Da volim crno bele...."
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Vrlo moguce, etiketiran si.

                    Znam za Vasu, isto smo godiste, i imao sam ortaka koji je igrao basket i vec me u srednjoj smarao o nekom Vasi Micicu koji je neverovatan talenat i vec ima potpisan ugovor sa NIKE-om i neke tako price. On je izgubio tu par godina nakon odlaska iz Mege, stagnirao je... Da bi ga definitivno Sarunas vratio u zivot, i ulio mu sampouzdanje, mada je i nakon odlaska iz Zvezde u Turskoj igrao fino. Secam se da nije to bas bilo najbolje u Zvezdi, mada ni navijaci nisu pomogli, bilo je tu svakakih prozivki. Sad mu je Ataman dao odresene ruke, i to je pun pogodak za Efes, fenomenalna sezona za Vasu. Napadcki gledano, on je daleko ispred Jovica, i raduju njegove igre i zbog repke, jer je Jovic vise povredjen nego zdrav.

                    Ali brat kad je na proslavi titule krenuo da peva "Da volim crno bele...."
                    Mnogo piva se popilo do Kališa a ima i slična ciganska pesma Kako god , njegov uspon me posebno raduje zbog "stručnjaka"...

                    Comment


                    • Kad se setim sta ce nam Kari Pesic, izlapeo je, on i Ivanovic..dobri su im Tomic i ovaj bivsi Dekkardov Alimpije...

                      Kari rutinira Efes 3-1...ostalo se zna..favoriti daju max po 1 partiju...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Fener ne moze da se sastavi

                        Comment


                        • Ako osovina Fenera u odlučujućim utakmicama bude Gudurić-Kalinić-Datome-Melli onda će doći do F4. U suprotnom, zaslužuju da ispadnu.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ako osovina Fenera u odlučujućim utakmicama bude Gudurić-Kalinić-Datome-Melli onda će doći do F4. U suprotnom, zaslužuju da ispadnu.
                            Melli pravi korake kao osnovac na fizickom na finti suta, Guduric uzima pretezak sut na polovini vremena do kraja napada. Djidji je tu i mama i tata... + Kostas Sloukas, Kalina odbranu ubija...

                            Melli samo da obuce dres Makabija i da zakuca
                            Last edited by ralex995; 05-04-19, 20:35.

                            Comment


                            • Gudurić uzima celu svoju karijeru te teške šuteve i pogađa ih u clutchu, i jedini je srpski igrač koji to radi, zato je u ovom klubu.
                              Kalina je neverovatno bitan na obe strane terena i on igra sve bolje što je utakmica važnija.
                              Datome je odličan, a Melli najinteligentniji visoki igrač kojeg imaju.
                              I Slukasa bih dodao tom spisku.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Sloukas clutch, nisam siguran da nisu bili koraci....

                                Guduricu je po meni prodor jace oruzje nego sut, ne kazem da je los suter, ali je ono bio ocajan trenutak da se uzme takav sut Makabi ih castio pobedom sa promasenim bacanjima na kraju, svi po jedno...

                                A Kostas, majstorski, dva prodora i trojka, + u 3/4 na -8 pogadja trojku i uliva energiju, bas dobra partija...
                                Last edited by ralex995; 05-04-19, 20:42.

                                Comment

                                Working...
                                X