Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga/Evrokup 2018-19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Najbolji odnos uloženog/dobijenog ima Efes. Žalgiris 10.7 miliona, o tome ekipe sa ovih prostora mogu samo da sanjaju.
    Zanima me tvoje misljenje o budzetu KKB
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Pa ovo je trenutno, i ne baš 100% u svaki 100k tačno, zar ne?
      Iz nekih događanja pre početka sezone čini mi se da je projektovani budžet bio 7.5 miliona. Videćemo koliko će se potrošiti do kraja sezone.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by darko pancev View Post
        zato se pisalo da smo mi davali za Wiliamsa 750k ,za Silba 800k ...i ostale gluposti .....mislim da Buducnost ima malo veci budzet nego prikazano gore ali svakako ne znacajno veci
        Ako imas dokaze u vidu validnih dokumenata, prilozi!
        U suprotnom - duzi odmor.
        Cisto da jednom vec presecemo ova nagadjanja oko bilo cijih budzeta, izvora istih i ugovora van teme Pomracenje na kojima im je mesto.
        PS. VAZI I ZA OSTALE FORUMASE, BEZ OBZIRA NA BOJE!
        Last edited by kronostime; 09-01-19, 20:10.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Koliko je vazno dovesti iskusnog trenera vidi se bas po pitanju Partizana, naravno tako nesto moras i platiti ali ako uzme Evrokup isplatice se . Mislim da im se poklopila grupa, Alba u kojoj Peno glumi pleja ovo veceras ni na sta ne lici, Trinkijeri je sklopio iskusan tim, sa dva Mvp a Aba lige , prvacima Evrope i reprenzentativcima Srbije i mislim da ce lako izaci iz grupe, elem sad ona moja prognoza za finale Aba lige Partizan -Buducnost sve vise se ostvaruje. Koliko znaci uzeti evroligaskog igraca Renfroa najbolje se vidi u ovim vaynim mecevima dok Zvezdi u Malagi Covic organizuje igru, ma da.

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Ako imas dokaze u vidu validnih dokumenata, prilozi!
            U suprotnom - duzi odmor.
            Cisto da jednom vec presecemo ova nagadjanja oko bilo cijih budzeta, izvora istih i ugovora van teme Pomracenje na kojima im je mesto.
            PS. VAZI I ZA OSTALE FORUMASE, BEZ OBZIRA NA BOJE!
            Kakav duzi odmor? Pretpostavljam da si nasao u pravilniku da ako se diskutuje o budzetu bez orginalnih ugovora da sledi duzi odmor?
            Ne razumem zasto pretis ljudima? Ja koliko znam o budzetima se uveliko prdi jos od vremena Vujosevica i nikad ni jedan forumas nije imao nikakve dolaze, jer odakle nama ugovori i dokazi?
            Ne secam se da si Kuperu pretio duzim banom, i ako su mu plate igraca omiljena tema

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Ako imas dokaze u vidu validnih dokumenata, prilozi!
              U suprotnom - duzi odmor.
              Cisto da jednom vec presecemo ova nagadjanja oko bilo cijih budzeta, izvora istih i ugovora van teme Pomracenje na kojima im je mesto.
              PS. VAZI I ZA OSTALE FORUMASE, BEZ OBZIRA NA BOJE!
              Ni tebi samom nije jasno sta si napisao. Covek je lepo odgovorio da je budzet malo veci ali ne znatno. Forum je mesto de se iznosi misljenje a ne cinjenice koje su pritom potkrepljene Ugovorima. Cela prica je krenula kada su u sredstvima javnog informisanja izneti budzeti.

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Kakav duzi odmor? Pretpostavljam da si nasao u pravilniku da ako se diskutuje o budzetu bez orginalnih ugovora da sledi duzi odmor?
                Ne razumem zasto pretis ljudima? Ja koliko znam o budzetima se uveliko prdi jos od vremena Vujosevica i nikad ni jedan forumas nije imao nikakve dolaze, jer odakle nama ugovori i dokazi?
                Ne secam se da si Kuperu pretio duzim banom, i ako su mu plate igraca omiljena tema
                Tako je Antona, dosta bre više licemerja!
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Ni tebi samom nije jasno sta si napisao. Covek je lepo odgovorio da je budzet malo veci ali ne znatno. Forum je mesto de se iznosi misljenje a ne cinjenice koje su pritom potkrepljene Ugovorima. Cela prica je krenula kada su u sredstvima javnog informisanja izneti budzeti.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                  I da ulazimo u novi ciklus nagadjanja i rasprava: SNS-MILO-Mafija-Covic-Misko taksista....?
                  Neka hvala!
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    I da ulazimo u novi ciklus nagadjanja i rasprava: SNS-MILO-Mafija-Covic-Misko taksista....?
                    Neka hvala!
                    Koji taksista[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • O budzetima nastavite na temi predvidjenoj za trolovanje, ja numijem da prebacim

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Koji taksista[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                        Skaut u SDCZ, i to jedan od najuspesnijih.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Skaut u SDCZ, i to jedan od najuspesnijih.[emoji3][emoji3]
                          Vidiš kako sve znaš, a kao ne pratiš. [emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Momci, da se mi vratimo pracenju i komentarisanju EL. Obustavite ovu pricu ovde

                            Comment


                            • E moj Dzoni, place ekipa za tobom.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Momci, da se mi vratimo pracenju i komentarisanju EL. Obustavite ovu pricu ovde
                                Šta ima da komentarišemo EL, kad igramo EC.

                                Comment

                                Working...
                                X