Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga/Evrokup 2018-19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by blond View Post
    Imaju 5-3 kod kuce i 2-3 u gostima. U prvom delu 10 meceva kod kuce i samo 5 u gostima.
    A dobro ali ipak se bori sa jednim timom koji nema po meni bog zna kakav sastav.
    Ja Deja postujem i volim prije svega kao osobu,strasno dobar covjek i to znaju ljudi iz Pg.Zelim mu sve najbolje zaista.A sto se tice njegovih trenerskih kvaliteta to nisam kompetentan da ocjenjujem kao sto sam ti vise puta objasnio
    Nadam se ce nekako izboriti top 8,iako posmatrajuci ove tvoje podatke to djeluje dosta tesko.

    Comment


    • Nije dosta tesko, nego je njegov skor precenjen. Racunam ovako, ima 3 poraza kuci i 2 pobede u gostima, to je 14 pobeda ako ne bude pobeda u gostima na njihovim utakmicama. Naravno da mogu oni da naprave jos jedan brejk, ali ce biti vrlo tesko.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        A dobro ali ipak se bori sa jednim timom koji nema po meni bog zna kakav sastav.
        Ja Deja postujem i volim prije svega kao osobu,strasno dobar covjek i to znaju ljudi iz Pg.Zelim mu sve najbolje zaista.A sto se tice njegovih trenerskih kvaliteta to nisam kompetentan da ocjenjujem kao sto sam ti vise puta objasnio
        Nadam se ce nekako izboriti top 8,iako posmatrajuci ove tvoje podatke to djeluje dosta tesko.
        Da je samo dobar čovek ne bi se naosvajao svih onih trofeja u kkcz i sada u Bajernu .Uspevalo mu je da od dobrih igrača stvara TIM , što priznaćete nije baš tako lak posao...uostalom , lako je to videti na gomili primera , između ostalog i na primeru Budućnosti .

        Dejo ima u svojoj karijeri i Top 8 i skalpove skoro svih timova i daleko (pre) cenjenijih trenera. U ovom formatu el ( sezona 16/17) imao je 16-14 i sve domaće trofeje ...Abu je uzeo sa 30-2 zbirno sa PO . Veliki je broj igrača , koji su kod njega igrali , sada su većina EL igrači , reprezentativci ...

        Ali jbg , i dalje ima "stručnjaka" koji sumnjaju u njega ...ne mislim na tebe

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Dr Ra Master Blaster [emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Nisam gledao utakmicu stigoh na zadnji minut, ovo dobio Radonjić bez Jovića i Bukera ali po rezultatu mi izgleda jako tesno i teško.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Vodila je Budućnost 3/4 utakmice. Cole i Bitadze su extra pojačanja i ovo je potpuno drugi tim sa njima dvojicom. Bajern je preokrenuo na šutersko ludilo, a ja moram da priznam da sam baš navijao za njih, pre svega zbog naših Deje, Dangube, pa i Lučića, koga baš cenim.

                Comment


                • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                  Vodila je Budućnost 3/4 utakmice. Cole i Bitadze su extra pojačanja i ovo je potpuno drugi tim sa njima dvojicom. Bajern je preokrenuo na šutersko ludilo, a ja moram da priznam da sam baš navijao za njih, pre svega zbog naših Deje, Dangube, pa i Lučića, koga baš cenim.
                  Ovo. Danguba jedan od deal breakera, veoma lepa partija uz Hobbsa koji je pokidao. Mada su svi igrali, kad su krenuli da igraju.[emoji41]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                    Vodila je Budućnost 3/4 utakmice. Cole i Bitadze su extra pojačanja i ovo je potpuno drugi tim sa njima dvojicom. Bajern je preokrenuo na šutersko ludilo, a ja moram da priznam da sam baš navijao za njih, pre svega zbog naših Deje, Dangube, pa i Lučića, koga baš cenim.
                    upravo tako...svaka čast Radonjiću što je iskoristio maksimalno nesprenost Džikića da ga isprati kada je preuzeo inicijativu, ali ništa bez one stravične šuterske serije od polovine treće do polovine četvrte.
                    Hobs je mislim šutao trojke 4 od 5. I bez Jovića su upisali 20 asista. Nije to ipak na redovnom meniju.
                    Miško će od Gogine marže da se usere od slatko.
                    Last edited by Wingwalker; 28-12-18, 21:53.

                    Comment


                    • RADONJAAAAAAAAAAA OBJASNIO NEKE STVARI KO VOZI TRAKTOR A KO OTVARA KAPIJU
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Al sta su im radili iz shor rolla..ali njemu prelomi mec Hobs, Amaize..kakav je majstor Dejan Radonjic to nema nigde...Buducnost je jezivo jaka trenutno, ako se uspe da bude skladno mogu uzeti jos 5-6 pobeda u EL..posebno kuci, na strani ce im biti bas tesko.

                        Ipak imao je Byaern srece, dali su 4-5 trojki u nizu, to se bas retko desava..sasuli su ih iz svih pozicija..Amaize spakovao tricu u 5sekundi napada,a ne igra covek u EL...plus strasnu odbranu ima, kako ih nalozi Dejo to nema nigde...

                        Vidi se da im je falio Buker ispod kosa i Jovic pre svega u odbrani Kol ih je maltretirao...Lep mec stvarno, Dejo je pokazao da on pravi tim, bez dva ponajbolja igraca on okrene -20, neverovatno...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Buker je već dugo povređen, ako se ne varam , tako da me malo čudi da Bajern nije reagovao na tržištu?

                          Tanko je ovo sa Radoševićem

                          Treba pohvaliti i Dangu ... odlično je odigrao svojih 15-ak minuta


                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Ovi iz Bajerna su teski debili.
                            Ne znam zasto ne puste coveka da bude samostalan sto se biranja tima tice itd...

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Buker je već dugo povređen, ako se ne varam , tako da me malo čudi da Bajern nije reagovao na tržištu?

                              Tanko je ovo sa Radoševićem

                              Treba pohvaliti i Dangu ... odlično je odigrao svojih 15-ak minuta


                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Tamo su porezi jezivi a svabo ne trosi preko planiranog. Koliko ja znam Dejo bi cak vise vole nekog Komba na kecu..mada mi je i ta vest cudna..Evidentno je da moraju da se pojave na trzistu za centra.

                              Radosevic je odlican igrac za trenere kao DR, Trinkijeri, pravi neverovatan spejsing iz short rolla..ima taj pas i osecaj za igru,slusa trenera..zato ga je i uzeo pre Zirbesa koji je ono...plitak da se tako izrazim i nema tu foru u kosarci...svi ih ubise dole,cak ih je sad Olaseni razbio tipa 10-10 iz igre...Cudno ali tamo su porezi bas veliki, mislim da oni nemaju tako velik budzet..tipa ovaj nba amer kontam da kosta oko 500k...cak mislim da imaju za plate i manji budzet od Buducnosti..ili su tu negde...

                              Jeziv napredak Bartela pre svega, kod njega je sve u timu, ali mislim da ce morati da reaguje, mada se hebe njima..imaju EL sledece dve godine, nemaju pritisak,ali ligu mora uzeti,ako to doda F8..on je tamo Bog...mada Alba takodje ima dole dobre igrace ovaj NIgerijac je jak i dobar...

                              Skupo je sve u Minhenu jeziov,stanov za sve..plate,porezi...mislim da ce sl godine tek napasti konkretno F8...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X