Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga/Evrokup 2018-19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
    Prezirem Dukljane i njihovog serdara,
    ali CSKA još i više.
    Kako pokradoše omiljeni Žalgiris.

    Neverovatna utakmica.
    Ja prezirem ovakve sovinisticke postove - 2 nedelje.
    Valar dohaeris
    Last edited by kronostime; 23-11-18, 22:14.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by blond View Post
      Treba proveriti neko da li je dekkard ziv posle ovoga. KKB isti skor kao Alimpijevi Warriorsi posle 9 kola - 7-9.
      Najbitnije je da mi vratite Dekija ako moze prije Olimpijakosa,apelovao bih na moderatore da mi pricine to zadovoljstvo
      Spoiler
      Salim se ja to je brat moj,nece on ovo shvatit pogresno
      Last edited by E1_PG; 23-11-18, 22:19.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Najbitnije je da mi vratite Dekija ako moze prije Olimpijakosa,apelovao bih na moderatore da mi pricine to zadovoljstvo
        Spoiler
        Salim se ja to je brat moj,nece on ovo shvatit pogresno
        Eto ga nazad za 5 dana.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Kit Lengford našpanovao ruku i pokazuje nivo šuterske klinike iz Uniksa.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            Najbitnije je da mi vratite Dekija ako moze prije Olimpijakosa,apelovao bih na moderatore da mi pricine to zadovoljstvo
            Spoiler
            Salim se ja to je brat moj,nece on ovo shvatit pogresno
            Pozdrav za brata mog crnogorskog napaćenog. [emoji172][emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Pozdrav za brata mog crnogorskog napaćenog. [emoji172][emoji41]
              Sto mislis mozemo li sto nocas?Cini mi se da nam ne odgovoraju po stilu igre,bojim se nekog debakla ako im sut krene.
              Ali poslije CSKA imaju kod mene kredita jedno 3,4 poraza,za dalje cemo vidjet.
              Last edited by E1_PG; 30-11-18, 18:23.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                Sto mislis mozemo li sto nocas?Cini mi se da nam ne odgovoraju po stilu igre,bojim se nekog debakla ako im sut krene.
                Kolegi sam, inače okorelom grobaru, onom što kupuje sezonsku upola cene, btw na kraju je nije ni kupio, rekao da se ne bih iznenadio da drknete CSKA koga je samo nečuvena krađa sprečila da kolo pre toga izgubi od Žalgirisa na svom terenu i da proba da igra na vas i na plus koševe.
                Što se Olija tiče, oni su ove godine jedna od najnepredvidljivijih ekipa, i dalje dosta zavise od dinosaurusa Spanulisa i Printezisa, a oni zbog svojih godina igraju prilično promenljivo. Igraju kod kuće pa su ipak favoriti, 65:35 da će dobiti.
                Last edited by dekkard; 30-11-18, 21:04.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • CSKA se oporavio od poraza u PG i lagano bez Ćaća pokorio Real u Madridu.

                  Comment


                  • Mislim da si nas precijenio sa tim sansama,ipak tesko je ocekivati da ce Ivanovic,Popovic,Sehovic igrati vise od par minuta s obzirom da su juce imali tesku utakmicu.
                    I da smo kompletni 35% je mnogo,mi do sada na strani nismo bili ni blizu nekog da ugrozimo,osim protiv Darusafake koja je ove godine odron ekipa.
                    Ali dobro,bolje ti poznajes tu kosarku zato te i pitam,ispostavilo se da se i u tenis bolje razumijes koji ja kao nesto pratim.

                    Comment


                    • Ataman je među najboljim trenerima u Evropi, strašan posao radi u Efesu ove sezone.

                      Comment


                      • Gledam kako igra Vasa Micic i setim se kako ga je vecina navijaca Zvezde proglasila netalentovanim i nedoraslim da igra kod nas. Ipak smo zasluzili da nam Filip Covic bude bek ap...

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Gledam kako igra Vasa Micic i setim se kako ga je vecina navijaca Zvezde proglasila netalentovanim i nedoraslim da igra kod nas. Ipak smo zasluzili da nam Filip Covic bude bek ap...
                          Tako cemo se kajati i za Filipa[emoji23][emoji23]

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Tako cemo se kajati i za Filipa[emoji23][emoji23]

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                            Tesko. Vasa je uvek bio kosarkas za razliku od Filipa.

                            Comment


                            • +1 za Vasu. I za Woltersa slična priča, ali to je pre svega priča o prosečnom navijaču KKCZ i njegovom poznavanju košarke.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Kolegi sam, inače okorelon grobaru, onom što kupuje sezonsku upola cene, btw na kraju je nije ni kupio, rekao da se ne bih iznenadio da drknete CSKA koga je samo nečuvena krađa sprečila da kolo pre toga izgubi od Žalgirisa na svom terenu i da proba da igra na vas i na plus koševe.
                                Što se Olija tiče, oni su ove godine jedna od najnepredvidljivijih ekipa, i dalje dosta zavise od dinosaurusa Spanulisa i Printezisa, a oni zbog svojih godina igraju prilično promenljivo. Igraju kod kuće pa su ipak favoriti, 65:35 da će dobiti.
                                +2018
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X